Skocz do zawartości

PRZEGLĄD GAZOWY W SŁAWIE


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

irek w, dlaczego potępiony - w żadnym wypadku , miałeś wątpliwości i jak widzisz przeniosłem do odpowiedniego tematu , byś uzyskał odpowiedz.

ja nie widzę w tym nic złego z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do WojtekELCAMP czy będzie istniała możliwość wyregulowania palnika lodówki w trakcie zlotu a jeżeli tak to jaki koszt? Objaw jest taki że śmierdzą mi spaliny, a że wylot do przedsionka to jest to upierdliwe.

 

Witam

 

Palnika lodówki się nie reguluje.

Sprawdza się dysze i albo można je wyczyścić albo trzeba wymieniać.

Myslę, że taka operacja jest możliwa na zlocie jeśli dostaniemy wcześniej odczyt tabliczki znajomnionej urządzenia.

Palnik też trzeba sprawdzć. Przywieziemy ze sobą palnik i jak trzeba będzie to wymienimy.

Ceny mogę podać dopiero po otrzymaniu dokładnych danych lodówki.

 

[ Dodano: Czw 21 Sty, 2010 15:41 ]

Ja też chętnie skorzystam z możliwości przeglądu instalacji LPG. przyczepkę mam od roku i nie wiem czy miała taki przegląd. pytanie moje odnośnie lodówki elektroluks czy będzie możliwość dokładnego sprawdzenia lodówki na miejscu czy działa też na 12V bo z tym mam problem. Jaki byłby koszt dokładnego przeczyszczenia LPG lodówki bo mam z nią problemy a jak już nadarzy się okazja że to serwis przyjedzie do mnie a nie ja do serwisu to czemu nie skorzystać. jakie informacje ode mnie potrzebuje serwis by mógł to zrobić na miejscu.

 

Ps. jaka jest wymagana ilość chętnych by całe to przedsięwzięcie mogło się odbyć?

 

Myślę, że przy okazji też spardzą lodówkę.

W tego typu sprawach proszę jednak o kontakt telefoniczny przed zlotem.

 

[ Dodano: Czw 21 Sty, 2010 15:54 ]

Jasne mi to nieprzeszkadza, tylko mówie żeby sie zlot niezamienił w warsztat ,gazowników.I co wtedy z bezpeczenstwem na kempingu,jak będą naprawiac. :piwko:

 

Hehehe dobre dobre :hehe:

Oczywiście nie ma żadnego problemu z bezpieczeństwem.

 

Ps. Informacja dla wszystkich: W pierwszej kolejności są przeglądy gazowe dopiero w drugiej kolejności inne naprawy.

 

Ktoś pytał o koszty przewodów gazowych oraz reduktorów:

Wąż gazowy ok. 15 zł.

Reduktor ok. 35 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o koszty przewodów gazowych oraz reduktorów:

Wąż gazowy ok. 15 zł.

Reduktor ok. 35 zł.

 

I już jak sprawdzimy , że mamy te elementy starsze jak 10 lat , możemy zakupić ( jak znajdziemy taniej ) , lub gdy nie będzie nam się chciało szukać - serwis będzie miał w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.