Skocz do zawartości

Komorniki - WP CARAVANS


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ koledzy - może Sławcio napisał zbyt ostro. Weźcie jednak pod uwagę, że kolega piszący opinię zalogował się na forum, póki co, wyłącznie dla tej opinii. Teraz macie do czynienia z firmą, która i tak ma negatywną opinię. Ale gdyby takiej opinii nie miała, to jak odbieralibyście tą opinię? Starajmy się o trochę obiektywizmu! Kiedy w wątku o polach kempingowych pojawił się nowy użytkownik,który zaczął od negatywnej opinii kempingu zaraz został sprowadzony do poziomu. Ponieważ jednak tutaj firma i tak ma negatywne opinie, to nowy kolega z negatywną opinią jest już cacy? Chętnie poczytam opinie o firmach. Jednak wydaje mi się, że opinie o kimkolwiek można wypowiadać, kiedy jest się choć trochę rozpoznawalnym. Nie uważam, że kolega JagieJoz specjalnie się zalogował na forum, żeby zbesztać konkurencję. Niestety jednak tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Michlc3

Jak pewnie zauważyłeś na forum zalogowałem się juz jakiś czas temu. Na razie byłem tylko w roli "czytacza". A ponieważ wczoraj trafiłem wątek o firmie z którą mam pewne problemy to dorzuciłem swoje ostrzeżenie. Zapewniam Cię, że nie stanowię żadnej konkurencji dla poruszanej w tym wątku firmy, ani dla żadnej innej firmy- gdyż jestem tylko zwykłym uzytkownikiem przyczepki- ot i tyle.

Korzystając z okazji życzę wszystkim szmpańskiej zabawy :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Sławku wyluzuj trochę ok.gif, bo zaraz inni zarzucą Ci że latasz po całym Internecie i chwalisz się że Wilczka sprzedajesz smirk(1).gif.

 

Tomii :yes: uż Nowy Rok. :yay::]

 

 

Michalc 3 :yes: odemknie + za zrozumienie moich intencji. dokładnie tak pomyślałem.

 

A tak na marginesie jutro albo pojutrze składam w Prokuraturze doniesienie o popełnieniu, więc temat oszustw i oszustów nie jest mi obcy.

 

Może warto zadzwonić do tej firmy, niech przeczytają co im się szykuje. :-]

 

Miłego Wieczoru.

 

P.S. Michalc pal sześć firmę ( :no: ) bardziej chodziło mi o ,,Patryka,, co jak co, to nie wiadomo czy gość czytuje nasze forum.

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś pisałem i napisze jeszcze raz - zanim kupicie w wp caravans jakas przyczepe to obejrzyjcie ja i powachajcie ze 100 razy - to nie są rzetelni sprzedawcy przyczep

 

Edytowane przez seba (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością, ale podzielam opinie o firmie.

Wyposażenia dodatkowego poprostu brak w przyczepach od nich kupowanych.

Może nie wszystkie przyczepy, ale większośc jest w bardzo kiepskim (opłakanym) stanie.

Można tam coś wybrać, ale trzeba czasu i cierpliwości aż się coś trafi fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Od razu nie polecam.

Ja jestem zadowolony. Kupiłem tam Sunstara i to wersję z salonką. To unikat. Ale fakt jazda niezła.

Moja byla już odpicowana jak przyjechałem. Nie miałem o co się przyczepić. Wszystko naprawili i poskładali do kupy. Dokładnie tak poskładali. Bo ja kitów typu wymieniliśmy Panu wykładzinę, aby była świeższa, nie kupuje.

Ale ogólnie cepka była ok. Wszędzie uszczelniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby było uczciwie, to do opinii o WPC trzeba też dodać post Pati83 z innego wątku:

 

 

"Jeszcze raz dziekuje za wszystkie Wasze propozycje gdzie kupic okienko i czym uszczelnic. Wybralem jednak opcje z WPC http://wpcaravans.pl...kcesoria&p=788. Moze dlatego ze najblizej mojego miejsca zamieszkania i za rozsadna oferte cenowa. W ubiegly weekend jechalismy cala rodzinka na zakupy do Wroclawia i po drodze zajechalismy do WPcaravans. Okno dostalismy od reki. Przy okazji zapytalem jak zamontowac i czym uszczelnic przy wymianie. Wlasciciel zabral mnie do serwisu gdzie pracownicy wytlumaczyli jak to zrobic profesjonalnie, dodali mi jeszcze pol tubki uszczelniacza ktory stosuje sie przy wymianie np okien w budkach. Wielki pozytyw dla nich!! . Teraz tylko czekam na lepsza pogode by zabrac sie do wymiany. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam ja zakupiłem u nich przyczepę, moja pierwsza.I zrobiłem błond, bo nie dowiedziałem sie na co mam patrzec przy kupnie, ale okazało sie ze koledzy muwio prawde dobrzy so w gadce po pierwsze wyciogaja czesci z przyczepy a potem każą płacić .W mojej okazało sie ze uszczelki okienne so do wymiany to jeszcze okazuje sie ze podłoga była robiona na byle jak aby sprzedac przyczepe .Tak dla przykładu dla innych sprawdcie przyczepe dokładnie przed kupnem dwa razy zanim kupicie przyczepę u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było uczciwie, to do opinii o WPC trzeba też dodać post Pati83 z innego wątku:

 

 

"Jeszcze raz dziekuje za wszystkie Wasze propozycje gdzie kupic okienko i czym uszczelnic. Wybralem jednak opcje z WPC http://wpcaravans.pl...kcesoria&p=788. Moze dlatego ze najblizej mojego miejsca zamieszkania i za rozsadna oferte cenowa. W ubiegly weekend jechalismy cala rodzinka na zakupy do Wroclawia i po drodze zajechalismy do WPcaravans. Okno dostalismy od reki. Przy okazji zapytalem jak zamontowac i czym uszczelnic przy wymianie. Wlasciciel zabral mnie do serwisu gdzie pracownicy wytlumaczyli jak to zrobic profesjonalnie, dodali mi jeszcze pol tubki uszczelniacza ktory stosuje sie przy wymianie np okien w budkach. Wielki pozytyw dla nich!! . Teraz tylko czekam na lepsza pogode by zabrac sie do wymiany. "

 

Witam ! :)

Ja chciałem zabrać głos w pewnej sprawie .

Otóż mam duże wątpliwości co do oceny wspomnianej/ego Pati83 .

Tak się złożyło , że mieszkam w tej samej miejscowości co ... ;) Pati83 .

Zaczynam mieć wątpliwości czy kolega Pati83 wogóle istnieje . :)

W tym wątku zadałem pytanie i oprócz tego wysłałem wiadomość na PW - http://forum.karawaning.pl/topic/10259-okno-dachowe-40x40-do-angielki/page__view__findpost__p__246897

Dość krótki byt na forum . Czyżby jednak nie z Lubania ???

 

Jak wspomniałem mieszkamy podobno w tej samej miejscowości , dodam , małej miejscowości i jak dotąd nie spotkałem takiego zestawu w Lubaniu . Pewnie przez okres od pisania mail'a (19.01.2012r.) bym taki zestaw zauważył . Jeżdżę w tym mieście jako taxi i chcąc nie chcąc wiele widzę .

Od napisania na PW do kolegi Pati83 więcej już się nie pokazał . Czyżby nie zauważył , że jeszcze ktoś z Lubania jest na forum ?

 

Zmierzam do tego , że trzeba brać poprawkę na osoby , które mocno chwalą firmy i rzeczy , które są w niej sprzedawane .

 

PS - Oto moje PW do Pati83.

Ja bym się próbował kontaktować . Pati83 coś nie miał/ła ochoty .

-----------------------

Witam w gronie użytkowników naszego forum . Cieszę się , że powiększa się ekipa Lubańska .

Napiszcie parę słów gdzie Was można spotkać w Lubaniu .

Jak macie ochotę to zadzwońcie na nr z profilu - 602457516 .

Jak coś to można mnie spotkać na postoju taksówek . Zawsze można chwilę pogadać . Na tylnej szybie (prawy dolny róg) znajdziecie białe logo karawaning.pl , więc dość łatwo mnie znaleźć .

 

Może macie ochotę spotkać się w nieco szerszym gronie (jeszcze bez przyczep) na Witce . Tu macie link do spotkania - http://forum.karawan...post__p__239306

A może myślicie o zlocie w maju - http://forum.karawan...t-karawaningpl/

Jest też rajd na Chorwację - http://forum.karawan...d-karawaningpl/

 

Cooo tam . Wpadnijcie na postój to pogadamy lub chociaż zadzwońcie .

 

Pozdrawiam - finger . (AREK)

-----------------------------------------

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.