Skocz do zawartości

Komorniki - WP CARAVANS


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

bo z angielkami to jest tak ze polscy wyspiarze zjezdzajacy do kraju wpadli na swietny pomysl - teraz zwlaszcza w martwym sezonie gdy ceny niskie kupuja cepki ...

laduja do nich co sie nie miesci do auta lub co sie nie oplaca nadac paczka - czyli wszystkie duze przedmioty, upychaja do cepki po dach i jada z majdanem do domu...

na miejscu rozpakowywuja majatek - a cepki puszczaja po kosztach do takich wlasnie komisow gdzie skupuja je z otwartymi rekami :D

 

takie cepki mocno wyeksploatowane czy z felerami z konca lat 80 czy poczatku lat 90 kosztuja w GB okolo 200-300funtow - nic dziwnego ze u nas mozna je kupic za 4000 i jeszcze kazdy w ogonku zarobi...

 

gdzies w necie byl filmik jak polacy pakuja co cepki majatek... lacznie ze sztuczna choinka - wpychaja wszystko co sie da przez drzwi i okna

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Ja takze mialem do czynienia z ta firma , bylo to w tamtym roku jesienia zanim kupilem swoje hobby .Na szczescie nic tam nie kupilem choc w temacie przyczep bylem calkowicie zielony. Stalo u nich kilkanascie przyczep 2 nawet mi sie podobaly wlasciciel byl w miare uprzejmy, sklepu z czesciami i wyposarzeniem nie widzialem , jak powiedzialem wlascicielowi ze chce kupic przyczepe w miare mloda i znacznie powyzej 10000 zl to widzialem ze zapalily mu sie wszystkie kontrolki.Jak juz napisalem podobaly mi sie 2 przyczepy i nie mialem pojecia o nieszczelnosciach i slabych punktach przyczep w zwiazku z tym moze kupilbym jakas nieszczelna . Jednak przed zakupem ochronila mnie jedna rzecz a dokladnie zapach i nic bardziej mylnego nie byl to zapach zgnilizny lecz jakiejs chemii ktora myto w srodku przyczepy lub starano sie zamaskowac wlasciwy .Uwierzcie mi ze byl to tak intensywny zapach ze po ogledzinach kilku przyczep malo nie puscilem pawia(moze tylko ja mialem uczulenie na ten zapach). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

......

 

 

Witam

Dziwi mnie powyższa opinia i zaczynam sie zastanawiac czy przedmówca miał po prostu pecha, czy jest to jakas desperacka proba walki z konkurencją...

Jestem totalną amatorką caravaningu. Bylam w tej firmie ponieważ noszę sie z zamiarem kupna przyczepy. Celowo poszlam sama, bez przyjaciela ktory sie zna, by sprawdzic czy bedą chcieli mi wcisnąć jakiegos rupiecia. Nic z tych rzeczy! Sprzedawca potraktowal mnie na prawde poważnie i odpowiadal na wszystkie nawet debilne pytania. Sam uczciwie zaproponowal, zebym przyszla z kims kto sie zna w tej materii zebym miala pewnosc, iz nie jestem robiona w bambuko. Mowił o tym, że campy sa uzywane i zeby miec tego swiadomosc. Zwrociłam uwage na fakt, iz przyczepy nie są sztucznie odpicowane na pokaz! Sprzedawca wychodzi widocznie z załozenia, ze dla kupującego waznym jest by wszystko bylo w pełni sprawdne i dzialało, a nie to czy w srodku jest błysk i wyprane firanki. I słusznie.

Jesli chodzi o sprzet, ktory jest wymontowywany i potem trzeba go dokupic.To na logikę wydaje mi sie, że ma to jakis sens. No bo nie każdemu jest przeciez wszystko potrzebne? Jak sie kupuje auto w salonie to tez nie ma full opcji w wyposażeniu podstawowym.

Jeszcze jedną rzeczą (ciekawostką), ktora przemawia za WP caravans jest fakt iz niejaki Piotr "SNAKE" znany z polskiego Idola, również kupil tam swoja przyczepę, w ktorej wiedzie swoje artystyczne życie ;) WIem to z poczty pantoflowej i sama pochodzę ze srodowiska artystycznego. sprawdzilam! wstawil nawet kiedys zdjecie tej przyczepy na nk ;)

 

Pozdrawiam wszystkich kupujących!!!:ok:

 

molla

Edytowane przez panwhite (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie White,

 

Pisać dużo nie będę.

post-2937-0-62461700-1322338177_thumb.jpg

 

 

Potem wpisuję sobie nr telefonu w icon_google.gif i:

 

post-2937-0-51206800-1322338195_thumb.jpg

 

 

niesamowity zbieg okoliczności co ?

 

Nie pozdrawiam

 

Jacek

 

 

paranoja :] nie wiem jakim :pupa: -iem trzeba być, żeby się tak na forum żalić, a to jednak marny handlarzyna... lepiej pomyśl o swoich klientach - co to kupują przyczepy przeładowane pewnie mieniem przesiedleńczym z Anglii..

 

również nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie nie pomylilem piszac wczesniej :

bo z angielkami to jest tak ze polscy wyspiarze zjezdzajacy do kraju wpadli na swietny pomysl - teraz zwlaszcza w martwym sezonie gdy ceny niskie kupuja cepki ...

laduja do nich co sie nie miesci do auta lub co sie nie oplaca nadac paczka - czyli wszystkie duze przedmioty, upychaja do cepki po dach i jada z majdanem do domu...

na miejscu rozpakowywuja majatek - a cepki puszczaja po kosztach do takich wlasnie komisow gdzie skupuja je z otwartymi rekami :D

 

 

Panie White,

 

Pisać dużo nie będę.

post-2937-0-62461700-1322338177_thumb.jpg

 

 

Potem wpisuję sobie nr telefonu w icon_google.gif i:

 

post-2937-0-51206800-1322338195_thumb.jpg

 

 

niesamowity zbieg okoliczności co ?

 

Nie pozdrawiam

 

Jacek

 

 

w wielkim streszczeniu... komis sie zapchal, posrednik nie ma roboty... wiec zrobil kryptoreklame... mialem nosa a Jacek wygooglowal i potwierdzil

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,Przykro mi, ze zostałem potraktowany w ten sposób-ton wypowiedzi niektorych użytkowników był niemiły a nawet chamski. Jest mi po prostu..przykro.

 

 

 

 

a dobranocka już dziś zaliczona ??? :swiety: :swiety: :swiety:

 

 

 

Internet daje wiele możliwości ... a kijek ma dwa końce ...

 

 

 

BRAVO dla Jacka :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.