Skocz do zawartości

Ostrów Wielkopolski - Karawaning K.Bilan


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Maras Gdyby to była moja firma, miałbym forum 24h na dobę i siedem dni w tygodniu, nawet na nokii 3210 miałbym internet całą dobę!. To są czyste pieniądze, które albo wejdą albo nie wejdą do kieszonki. Miałem kontakt z tym forumowiczem na PW jeden jedyny raz. Podziękował mi bardzo za pozytywną opinię o firmie. Wtedy reakcja była można napisać błyskawiczna. Pewnie pojechali szukać kolejnych okazji, ale to jest firma rodzinna, ktoś powinien dbać o opinię.

EDIT. Oczywiście to, że telefonicznie się zabezpieczają przed ewentualnymi niespodziankami przy bliższych oględzinach nie jest czymś, co działa na ich niekorzyść, Wręcz przeciwnie. Tylko jak to świadczy o ich kompetencjach? Jeśli jadą kilka tysięcy kilometrów i nie są w stanie ocenić cepki? Może kupują na wariata? Tak jak kupili moją?

Wszystko Kolego u handlarza jest przemyślane i postepowanie z premedytacją też. Jezeli jedzie się wyłacznie po towar typu "wszystko za 5 zlotych", a sprzdaje sie po 5 kzł to jest to akademicki przykład robienia klienta w wuja. Nie myśl,że handlarz nie ma wiedzy i oczu-Tobie takich zyczę. Tu chodzi tylko o wielkość przebicia-najlepiej w setkach %. Pozdrawiam. Przepraszam za wcięcie się, ale mocno świerzbiła mi ręka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Byliśmy w marcu, chcieliśmy kupić hobby. Pierwsze wrażenie i uuu... szyba pęknięta. Ale podobno nie problem, bo tylko jedna warstwa. :]

W sumie nie udało nam się znaleźć przyczepki. Oglądaliśmy inne, jedną na siłę byśmy wzięli, ale cena nie dała się za bardzo ruszyć. Kiedy byliśmy usłyszeliśmy właśnie, że ceny przyczep wzrosły, również tych do sprowadzenia. Może trudniej o nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

ja tam dzisiaj kupiłem dethleesa 96r.

udało mi się fajnie utargować i złego słowa osobiście powiedzieć nie mogę bo bym cyganił.

nie odnoszę się do przygód kolegów opisanych powyżej, bo mnie tam nie było

ale moja wizyta przebiegła miło i profesjonalnie.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Szukając przyczepy dotarłem między innymi do komisu Pana Bilana. Co prawda przyczepy nie kupiłem, bo ta, którą sobie upatrzyłem na drugi dzień została zarezerwowana przez kogoś innego, ale odniosłem pozytywne wrażenie zarówno w stosunku do samego właściciela, który nie robił problemów by spotkać się w niedzielne popołudnie oraz obejrzeć wszystkie przyczepy, oraz samych oferowanych przyczep. Może na pozytywną ocenę komisu miało wpływ to, że krótko przedtem odwiedziłem komis w podpoznańskiej miejscowości na "W" ;)

Wiadomo, że w przyczepach liczących sobie kilkanaście wiosen zawsze można znaleźć jakiś feler, ale nie wydaje mi się żeby wady były celowo ukrywane. Nie jest to komis, gdzie hurtowo sprowadza się badziewie, a właściciel raczej zna się na swoim fachu. Moim zdaniem decydując się na kupno przyczepy warto wziąć pod uwagę wizytę i oględziny przyczep u Pana Bilana. Tyle z mojej strony - laika łakomie czerpiącego wiedzę z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również odwiedziłem ten komis w poszukiwaniu przyczepy we wrześniu ubiegłego roku /sobota/. Pan był niecierpliwy, niechętny /może dlatego że to sobota ok 13, ale to chyba taki biznes/.Chciałem obejrzeć jedną z nich, oświadczył że szczegóły pokaże dopiero po zakupie. Podziękowałem jegomościowi. Tego samego dnia ok siedemnastej dotarłem do Trzcianki-zupełnie inne traktowanie klienta.Na plus sprzedawcy z Ostrowa  Wlkp.tylko wzorowa strona internetowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pozytywne wrażenia stamtąd , zawsze jak wpadnę zobaczyć coś nowego to właściciel czeka , nie pogania, zawsze można pogadać

 

właśnie od niego mam najnowszy nabytek, trzy razy przyjeżdżałem pooglądać i marudzić bo podobały mi sie trzy sztuki i nie mogłem się zdecydować 

 

ogólnie co do przyczep to wiadomo, ze używane i kilkuletnie , ale faktycznie bez szykowania i picowania jak to jest w innych miejscach - stoja i spokojnie czekają 

plusem jest to , że wszystkie są gotowe do drogi , przerejestrowane i ubezpieczone, faktura bez żadnych kombinacji 

 

wiadomo, że zawsze może być wpadka jakaś , ale wszystko da się omówić na miejscu i coś utargować 

 

jak dla mnie to jedno z niewielu miejsc gdzie można coś wybrać do kupienia 

 

 

a co do odzywania się na forum - już kolejny raz widzę, że fajne punkty z niezłym towarem nie biorą udziału w dyskusjach - zadowolony klient napisze albo nie i już, a pieniacze i awanturnicy zawsze znajdą powód do mieszania i bezsensownych dyskusji więc szkoda czasu na nich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Byłem tam oglądałem home car , w opisie super bez minusów najlepsza na placu i tak dalej , w rzeczywistości okleina odchodziła z wielu części mebli, do tego pourywane zaczepy od okien i rolet, dużo upierdliwych rzeczy małych do zrobienia a z cena jakoś się pan nie chciał targować. Zamek od bakisty nie działa, uchwyt na rowery do nasmarowania mocowania bo stoją jak wryte, a na koniec jeszcze mu pokazałem przegniły przód w baliście i jakoś nasza rozmowa się urwała. Oczywiście w opisie tego nie było a mięciutki że aż woda leciała przy naciśnięciu. Na wszystko odpowiedz że jak coś zepsute to wszystkie części 10 do 15 zł i że to nie nowe i zawsze nowa można kupić jak tutaj nie pasuje. Więc powiem tak handlarz jak każdy inny , może klient nie zauważy i weźmie ja już nie pojadę tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.