Skocz do zawartości

Telewizorek turystyczny


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szczegóły techniczne to chyba na forach rtv/dvd/komp trzeba omawiać :-]

adi napisz jakiego masz lapka i jaki tuner

Wracając do przenośnego DVD to można kupić za parę złotych konsole do gier Sony Play Station, bo ona od razu też jest DVD odtwarzaczem.

Co do mojego laptoka to mam słuzbowego wypasionego HP Compaq nc6220 - ma wszystko bez DVD nagrywaki i jest mały i lekki i najważniejsze cieńki. Mam też w nim IPlusa, więc mam wszędzie net.

Jaki mam model tego TV na USB napisze wieczorem jak w domu poczytam , ale nawet pilota do tego dorzucili :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojej przyczepy zakupiłem telewizor lcd 7``, jak dla mnie i mojej rodzinki zupełnie wystarcza, do tego zrobiłem czaszę na trójnogu z profili aluminiowych i rury PP i podłączałm do tego dekoder polsatu wynoszony z domku na czas wakacji.

 

rozwiżanie na niemiłe wieczory bardzo odpowiednie oraz na oglądanie bajek przez Zuzię.

 

ja choć za telewizorem nie tęsknięto też czasem wiadomości obejżę, choć zdecydownaie wolę swoje radia i anteny a to już wielkie przedsięwzięcie, ale rodzina to rozumi.

 

mam jeszcze takie marzenie odnośnie moblinego inetrenetu, z racji mojego hobby, ale to jeszcze drogi wydatej jak na możliwości tego internetu żeby zrezygnować z neostrady całorocznej na rzecz moblinego netu.

 

swoją droga czy czasem nie przesadzamy, otóż uważam że nie!

 

 

kiedyś pytaliśmy starego bo 90 letniego weterana harcerskiego co uważa w sprawie telefonów, magnetofonów odtwarzaczy cd przywożonych przez harcerzy na obóz harcerski.

 

powiedziął tak:

"Jak myśmy byli młodzi i jeżdziliśmy na obozy to tego nie było. ale jakby było to też byśmy wozili."

 

 

słowa te jak zawsze aktulane obrazują cały postęp tego świata.

 

 

pozdrawiam tomasz, rybnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam laptopa i karte TV do niego, ale nie na PCMICA, tylko na USB 2.0, po to by pasowal do każdego kompa, nawet w domu. Czas jednak na kempingu mam tak zorganizawany, że uzyłem to raz, ale mam (głównie z powodu dziecka)

Ma to jeszcze jedna zalete, mam odtwarzacz dvd, mp3, i filmów zapisanych jako mpegi

 

http://www.allegro.pl/item174128323__hit_zewn_tuner_tv_pod_usb_2_0_laptop_.html

 

Adi czy coś takiego wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam - znalazłem, przepraszam, że tak długo to trwało.

Na pudełku napisane:

XPERT

T-PVR

V-STREAM

 

czyli nic znajomego i specjalnego, a wymagania ma takie:

USB 2.0

Pentium 4 2.0 GHz lub wyzszy

256 MB RAM

CDROM

16 MB VGA z Direct X 8.1

WIN2000 z Service Pack 4 lub WIN XP z Service Pack 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na deszczowe wieczory a nawet wekeendy ( w 2006 roku na zlocie w Ustroniu Jaszowcu lało od piatku od 13,00 do niedzieli 12,00 ), wody ognistej już się nie dało rady wiecej wypić więc na takie dni TV jest świetny, szczególnie dla dzieciaków. Do tej pory woziłem 14" ale gabaryty nie zadawalały. W styczniu kupiłem monitor LCD z tunerem. Działa świetnie, montaż rewelacyjny bo jego gabaryty i waga jest zadawalająca. dzięki niemu zwalnia się półka przy drzwiach dzięki czemu żona przy części kuchennej zyskuje więcej miejsca. Dzięki większej rozdzielczości niż telewizor LCD jakość obrazu lepsza. Do tego mam antenę zew. na maszcie zabudowanym na stałę. Regulacja i wysuwanie w szafie. :zlo:

post-13657-imported-ff499fc9-660e-4ead-b864-96fbf604bd32_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmmm fajne fajne... ale chyba nikt mnie przekona abym zamontowal cos takiego w kampie.... czy bez tv nie umiemy juz zyc???i nie wciskajci mi zaraz ze dla dzieci... dzieci mamy o to by m.innymi sie tez nimi zajac a takie wypady to niepowtazalna okazja do tego... mysle ze nie tylko ja w ciagy tygodnia zbyt duzo z nimi nie przebywmy nie bawimy siue i inne... proponuje zamiast tego pudelka wieczor inaczej dzieciom zorganizowac.. sobie tez... ,, ale oczywiscie jest to indywidualna sprawa i oby ktos nie pomyslal ze dziecku tv zabraniam - nie. ale staram sie jak juz jestesmy z nim spedzac ze soba jak najwiecej czasu..

pozdrowionka 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba, chcę to oglądam a nie to nie i to ja decyduje i moja silna wola. Mogę nie patrzeć a mieć, bo np szpanersko wygląda, a ten wygląda szpanersko :-)

Jedyne co bym sie obawiał to "wytzrepania" go w czasie jazdy, czy aby nic mu sie nie stanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja telewizorek dstałem "gratis" do przyczepy :zlo: Co prawda malutki i czarno biały ale jest. Kupiłem antenę, zrobiłem maszt i zamierzam go ze sobą wozić. Jak mi się będzie chciało to oglądam jak nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.