Skocz do zawartości

Telewizorek turystyczny


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item90331947_mistral_telewizor_przenosny_5_5_najtaniej.html

(aukcja przykładowa)

 

Kupiłem sobie taki mały telewizorek turystyczny. Koszt z przesyłką do domu ok 60zł. Pracuje i na 230V i na 12V. Odbiera wszystkie programy z anteny wbudowanej (TVP1 i TVP2 idealne). Sprawdziłem i w domu i samochodzie. Dołączając lepszą antene odbiór jeszcze się poprawia. Do tego ma wbudowane radio ściągające wszystkie kanały w bardzo dobrej jakości! I nawet rok gwarancji jest. Przerosło to moje oczekiwania do takiego sprzętu... ciekawe jak sie sprawdzi na kempingu? Ale bądź co bądź myśle już o przygotowaniu specjalnego miejsca w przyczepie na te cacko :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gratulacje z powodu rozwoju bazy :palacz:

 

No właśnie i ja po wieeeelu latach bez telewizorka w przyczepie zaczynam sie łamać i mysleć o zakupie. :]

Są dwie opcje: 1 taki sprzęt kak Twój lub coś LCD (małego góra 8'') oba jednak pod warunkiem zasilania na 12V i wejścia na dodatkową antene ponieważ tam gdzie spędzam większość wakacji praktycznie jest zerowy odbiór i mała antenka teleskopowa sobie nie radzi (no powiedzmy zbyt słabo) :bevil:

Na wyposażeniu przyczepy jest antena teleskopowa wysuwana ale ze wzmacniaczem elektrycznym, który jest zasilany poprzez przetwornice 230/12V i nie jestem pewien jak będzie działała bez wzmacniacza (no oczywiście spróbuję podłączyć do aku).

 

Myśałem nawet o zakupie czegoś jeszcze tańszego na Allegro celem wypróbowania (można znaleźć różne polskie z dawnych lat za 10-20 zeta :piwko:) o ekranach. 10-14''

 

Szary11 - jak będziesz gdzies w terenie poza miastem to sprawdź proszę swój tv pod kątem jakości odbioru :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sprzęcik Marku znacznie fajniejszy od mojego :) MOże kiedyś też na coś takiego się skusze a narazie szkoda mi było pieniążków :( Miałem nieco poważniejszych wydatków na samochód (wymiana paska rozrządu i tulejek w przednim zawieszeniu, ubezpieczenie, przegląd...) a że chciałem już sobie coś takiego kupić to nabyłem :palacz: W sumie i tak nie żałuje bo fajna zabawka z mojego TV:)

 

Janus, jak tylko gdzieś wyśmigne za miejsce zamieszkania zabiore telewizorek i dam znać o efekcie :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No telewizorek dobra rzecz na deszczowe wieczory :palacz::piwko::bevil:. Trzeba będzie pomyśleć o takim wynalazku i jakiejś dobrej antenie do tego - wiadomo miejsca typowo wakacyjne często mają słaby sygnał :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena ciekawa tylko cena za duża jak do telewizorka za 50 zł :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, antena ciekawa ale cena mniej... mam nadzieje, że te maleństwo jakoś będzie radziło ze ściąganiem kanałów przy pomocy dodatkowej pokojowej antenki... ale narazie nie mam jak sprawdzić... za tydzień na weekend może na działke sie wybiore to coś będe wiedział czy to działa w polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawa propozycja

 

http://www.annapol.pl/index.php?d=katalog&k_id=61

 

Antena telewizyjna z separatorem - zewnętrzna Firmy NOVA

Oferuję Państwu Nowoczesną , dobrze wykonaną uniwersalna anteną samochodową telewizyjną z separatorem antenowym z możliwością montażu zewnętrznego praktycznie w każdym samochodzie osobowym, dostawczym lub ciężarowym.

Producent: NOVA 59,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szary w tym telewizorze trzeba zaplanować niestety lepsza antene bo bardzo jej wymaga, a propos tego mistrala miales w komplecie złącze do auta?bo ja w takim samym nie mam. Jest to jakies szczególne czy po prostu kawałek kabla i dwie wtyczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie będzie trzeba lepszą antenke do niego na biwaczek... na obrzeżach białegostoku jako tako odbiera, radio wogóle świetnie ściąga i wszystkie stacje. Do dodatkowej anteny jest adaptorek, a dostałem razem wzestawie kabelek pod wejście do zapalniczki i zasilaczyk na 220V.

Kabel 12V jest najzwyklejszym kabelkiem, żadnych udziwnień... ot taki przewodzik i 2 końcówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.