Skocz do zawartości

Lekki tani przedsionek


pdudus1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy, przyczepkę mam od 2 miesięcy Hobby 420 z 1984 roku i chcę do niej dokupić przedsionek. Cena odgrywa tutaj dużą rolę, Szukając na internecie natknąłem się na coś takiego: http://www.tent-shop.nl/product_detail_maten.asp?id=3424 , co o tym sądzicie, bubel czy godne polecenia, może ktoś już coś takiego posiada. Wielkie dzięki za podpowiedzi. Jeśli ktoś mi poda swój nr tel. to chętnie zadzwonię po poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos u mnie nie otwiera się ta stronka... trudno. Co do przedsionka to pewnie taniej niż 600-700zł to będzie ciężko znaleźc coś ciekawego. Ja osobiście posiadam tylko daszek, ale przy moim wypoczywaniu jest on zdecydowanie praktyczniejszy (wyjazdy 2-3-4 dniowe). Szybciej go rozstawić i zwinąć. Ponad to mozna za ok 200-300zł dokupić do takich daszków podwieszaną sypialnię (taki namiocik pod daszkiem) co też jest fajnym uzupełnieniem ekwipunku.

I w związku z taką sypialenką podwieszaną mam pytanie: ma ktoś coś takiego? Na ile to jest paktyczne?

 

Podsumując, pomyśl, co dla Ciebie będzie lepsze. Na dłuższe wyjazdy napewno przedsionek, na krótkie - myśle, ze daszek. Używany daszek pewnie da się kupić już za ok 300-350zł.

 

Pozdrawiam! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jeżeli planujesz intensywne podróżowanie przyczepą tzn. częste zmiany pobytu to ten model jest świetny (ale i tak drogi ~~1000zł.) Natomiast przy dłuższych pobytach zdecydowanie polecam przedsionek pełny, dający dużo więcej miejsca.

Jako, że do sezonu jeszcze trochę czasu, polecam śledzenie aukcji na Allegro. W ciągu ostatniego roku widziałem bez mała 10 szt przedsionków w różnych długościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by jednak te przedsionki szyc u chinczykow to by tansze byly :lol: bo niestety jak czlowiek ma kupic do przyczepy wartej 4 tys przedsionek za 1000 zl to jest to troche malo powazne :lol:. Namioty ogrodowe produkowane w chinach kosztuja w supermarkecie 150 zl - powiedzmy, ze taki przedsionek kosztowal by dwa razy tyle czyli 300 zl, a taki orginalny z chin jakies 600 :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwałosc wprost proporcjonalna do ceny.

Czy zastanowiles sie skad taki rozrzut cenowy w przedsionkach i markizach? Mam markowy przedsionek z drugiej reki za 1000 i sladow uzytkowania na nim nie widac. Ale warto sprawdzic jakie spustoszenie robi słonce w ciagu jednego lata na przedsionkach z najnizszej czyli chinskiej połki. Na szczescie ten etap mam juz za soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz sporo racji Lepciaku jednak nie do konca :lol:.

Sa rzeczy chinskie "no name" i rzeczy chinskie markowe. Ja na przyklad chodze w chinskich butach sportowych i uwazam, ze ich jakosc jest zadowalajaca :lol:. Mam chinskie korki do grania w pilke nozna i tez sa wysokiej jakosci. To ze cos jest chinskie nie oznacza, ze nie moze byc markowe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie "Biedny kupuje 2 razy".Cos w tym na pewno jest.(tez sie o tym przekonalem)

Ale zgodzę się z Tomiim, że mogliby to robic chinczycy zawsze byłby wybor.

Drogi dobry, tani mniej dobry.

Nie robia tego pewnie dlatego, ze nie jest to taka masowka jak pawilony ogrodowe, czy namioty i nie sprzeda sie to w tysiacach sztuk na naszym rynku.

Ja mam na szczescie fabryczny przedsionek w dosyc dobrym stanie, ale kombinuje jek zrobic lekki daszek z plandeki.Mam nawet niezly pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za podpowiedzi, ale okazało się że temat upadł gdyż sprzedaję swoją przyczepę bez przedsionka i kupuję nową z przedsionkim :lol: ale się zrobiło zamieszanie. A tak w ogóle to może jest ktoś zainteresowany mam do sprzedania hobby 420 z `84 750 kg bez przedsionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pduduś o ile dobrze pamiętam to na naszym forum istniał kiedyś "dział handlowy" i informację o sprzedaży swojej przyczepy tam powinieneś zamieścić (szybciej znajdzie się zainteresowany) ale cosik nie mogę go znaleźć :lol:

Może nasz wódz coś poradzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pduduś o ile dobrze pamiętam to na naszym forum istniał kiedyś "dział handlowy" i informację o sprzedaży swojej przyczepy tam powinieneś zamieścić (szybciej znajdzie się zainteresowany) ale cosik nie mogę go znaleźć :lol:

 

www.ogloszenia.karawaning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.