Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

serek, nie byłem po prostu w sklepie :piwko:

 

Ja tam słów na wiatr nie rzucam, jak będą (jest osobna półka na rzeczy z poprzednich promocji) wówczas będę kupował.

 

Sorki ale niestety tak mamy w domu rozplanowany czas po pracy (do tego aktualna awaria jednego holownika) że nie mogę wybrać od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, oczywiście nie miałem nic złego na myśli...poprostu czekam na info od Ciebie i mam nadzieje, że temat pójdzie pomyślnie :hehe:

 

Ja czekam na cynk kiedy znowu będą i dzień wcześniej domilę się do ładnej pani sprzedawczyni z :piwko: czekoladą i poproszę aby mi schowała.

Jak nie da się kupić normalnie to kupię nienormalnie . :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na cynk kiedy znowu będą

 

http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.service.nl.sub.index

 

i zawsze tydzień wcześniej poznasz ofertę :piwko:

 

dziś znajomy będzie sprawdzał na jednym końcu miasta, ja podjadę do lidla koło nas :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem rano o 9 w dniu kiedy miały być i już nie było ... :piwko:

Byłeś lepszy , bo ja byłem o 10 i pani powiedziała ,że teraz się skończyły.

Ciekawe ,że przy jeszcze wcześniejszej promocji byłem na trzeci dzień i też się przed chwilą skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ,że przy jeszcze wcześniejszej promocji byłem na trzeci dzień i też się przed chwilą skończyły.

 

Niestety tak muszą mówić... polityka korporacji ... każdemu ma się wydawać, że zabrakło tych kliku chwil i następnym razem ma na promocji kupować bez zastanowienia jak tylko będzie :hehe:

Cóż marketingowcy wraz z psychologami dobrze wiedzą co kupimy zanim jeszcze sami pomyślimy że powinnismy to zrobić :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim bieganiu po Lidlach (oczywiście zakończonym porażką) zamówiłem sobie tu:

http://allegro.pl/item825239297_prostownik_impulsowy_ladowarka_12v_3_8a_3lata_gw.html

... kurier przyniósł na 2 dzień. Szkoda czasu na bieganie po sklepach.

 

Ładowarka super !!! Niestety jest bardzo popularna na forach motocyklowych więc praktycznie nie do wyrwania w sklepie :piwko:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jakbym wiedział, że jest z tym taki problem to bym kupił ich z 5 szt. Byłem w Lidlu w dniu rozpoczęcia promocji ale byłem po materac masujący, więc nie bardzo mnie interesowały prostowniki a było kilka prostowników i kilka materacy. Następnym razem dam znać jak się będę wybierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domilę się do ładnej pani sprzedawczyni

 

zwrotu "domilę się" nigdy nie słyszałem ale od dziś będę go często używać. Bardzo mi się podoba :hmm:

 

Trafko, a co będzie jak akurat ładnej pani sprzedawczyni nie będzie w pracy? Do ładnej inaczej też będziesz się domilał???? :piwko:

 

A teraz bardziej serio: kupiłem dzisiaj w Lidlu w Wawie prostownik. Co prawda w porwanym pudełku i miałem obawy czy aby jest sprawny, ale już go włączyłem i działa. Przynajmniej lampki się zapalają i ma nadzieję, że akumulator pozostawiony w garażu naładuje się odpowiednio i ładowarka przejdzie w stan czuwania.

 

witus, porównując zdjęcie z aukcji, moja ładowarka jest identyczna. Cena 69,0 PLN, ale to mało istotne. Bezcenne jest rozglądanie się za miłą sprzedawczynią w celu ewentualnego domilania :hehe::hehe::lol::yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.