Jump to content
marek

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)

Recommended Posts

Jarekkow

Ale co to za firma ? Jeśli to są Porta Potii to warto choć wolałbym większy , ale jak to jest coś innego to nawet 199 za dużo za jakieś badziewie .... :ok:

klon

nie wiem jak szanowne grono ale ja w zeszłym roku jeździłem po sklepach i oglądałem kibelki kilku firm i porównując z kibelkiem w lidlu, który był wykonany estetycznie jak i materiał z którego był wykonany nie był taki zły jedyne co mnie zdziwiło to, że zbiornik dolny jest mniejszy od górnego :ok::-]:)

Wirek

klon, w kibelkach przenośnych ważne jest by był szczelny ( wiadomo dlaczego) i solidnie wykonana spłuczka ręczna - to najczęściej ulega uszkodzeniu , gdy popęka ta harmonijka kibelek bezużyteczny , jednak kibelki firmy Porta Potii są wykonane solidnie . Z ciekawości oglądałem te w Lidl i nie przekonała mnie właśnie ta harmonijka , choć oczywiście się mogę mylić.

Moim zdaniem warto na takie coś wydać ciut więcej i mieć pewność wykonania i trwałości.

connex
nie wiem jak szanowne grono ale ja w zeszłym roku jeździłem po sklepach i oglądałem kibelki kilku firm i porównując z kibelkiem w lidlu

Ja tez zastanawialem sie nad tym z lidla, niestety spoznilem sie i juz nie bylo.

A dzis bylem po lusterka w sklepie z akecsoriami "kempingowymi" i okazalo sie ze porta Potti mala jest za 219pln a duza za 250pln...wiec imho nie ma o czym rozmawiac, sam sprzedawca pokazal mi tansze modele toalet i roznice. Tak wiec doloze te 50pln i kupie sobie duza porte...bez kolejek i wyczekiwania na promocje;)

siwy45

Koledzy nie traktujcie tego co piszę jako reklamę PORTA-PORTII 165 ( dolny zbiornik 21 litrów ) ale kupiłem w 1995 roku ( to będzie 14 sezon ) w NIEWIADOWIE ( wtedy kosztował 3.000.000 zł. ) razem z przyczepą i używam go dzisiaj i to po 3 miesiące rocznie i nadal jest sprawna, aby jak najdłużej.Zanosi się na to że prędzej będę musiał wymienić z powodu zmiany koloru wewnątrz dolnego zbiornika niż awarii i kto by sie spodziewał że WŁOSI robią tak trwałe rzeczy.POZDRAWIAM. :ok:

Rafal1975

Mojej żonie wczoraj się udało zakupi takowy kibelek z Lidla (w Gdańsku), jest to kibelek firmy THETFORD. Toaleta wygląda na wykonaną porządnie no i posiada trzyletnią gwarancję. Mój kolega zakupił w zeszłym roku toaletę z lidla i jest z niej zadowolony, jego opinia miała istotny wpływ na dokonanie tego zakupu.

Jarekkow
A dzis bylem po lusterka w sklepie z akecsoriami "kempingowymi" i okazalo sie ze porta Potti mala jest za 219pln a duza za 250pln...

GDZIE ? KUPUJE OD SZCZAŁU :ok:

klon
klon, w kibelkach przenośnych ważne jest by był szczelny ( wiadomo dlaczego) i solidnie wykonana spłuczka ręczna - to najczęściej ulega uszkodzeniu , gdy popęka ta harmonijka kibelek bezużyteczny , jednak kibelki firmy Porta Potii są wykonane solidnie . Z ciekawości oglądałem te w Lidl i nie przekonała mnie właśnie ta harmonijka , choć oczywiście się mogę mylić.

Moim zdaniem warto na takie coś wydać ciut więcej i mieć pewność wykonania i trwałości.

w sklepie bawiłem się kibelkiem i jest tam mechanizm, który zamyka szczelnie zbiornik na uszczelkę by zawartość się nie wylała a spłuczka faktycznie delikatnie wygląda ale chyba po jednym sezonie nie rozleci się w kawałki może ktoś na forum ma taki kibelek, który używa już jakiś czas i się wypowie na temat użytkowania :ok::-]:)

szary11

W Białymstoku kibelki rozwiały się jeszcze przed 9 rano pierwszego dnia. Chodliwy towar :ok:

widelec

Praktiker - Plyn Blue Magic 2L niebieski 38 PLN - firma Royal

madmir
Praktiker - Plyn Blue Magic 2L niebieski 38 PLN - firma Royal

Miełem a właściwie mam jeszcze trochę preparaty tej firmy-podobne sątylko z koloru do Thetforda,skuteczność mierna jednym słowem nie polecam.

Serek

Petku przyyjmowałeś "pasowanie na zlotowca" na takim samym leżaku... był mój ...musze go nie co wzmocnic ...takiej ilosci zlotowców przyjął ,że się rozleciał... :bukiet:

Ps . ale ja go goraco polecam jest bardzo wygodny :hmm:

Wirek

Serek, może i wygodny , ale jak się wstaje z niego piecze w gardle :bukiet:

paulos

Podobne leżaki były w promocji Jysk za jakieś 85zł. Tam promocje się powtarzają, trzeba obserwować. Ja zakupiłem krzesła po 135zł szt, a normalna cena to 199zł.