Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak szanowne grono ale ja w zeszłym roku jeździłem po sklepach i oglądałem kibelki kilku firm i porównując z kibelkiem w lidlu, który był wykonany estetycznie jak i materiał z którego był wykonany nie był taki zły jedyne co mnie zdziwiło to, że zbiornik dolny jest mniejszy od górnego :ok::-]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klon, w kibelkach przenośnych ważne jest by był szczelny ( wiadomo dlaczego) i solidnie wykonana spłuczka ręczna - to najczęściej ulega uszkodzeniu , gdy popęka ta harmonijka kibelek bezużyteczny , jednak kibelki firmy Porta Potii są wykonane solidnie . Z ciekawości oglądałem te w Lidl i nie przekonała mnie właśnie ta harmonijka , choć oczywiście się mogę mylić.

Moim zdaniem warto na takie coś wydać ciut więcej i mieć pewność wykonania i trwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak szanowne grono ale ja w zeszłym roku jeździłem po sklepach i oglądałem kibelki kilku firm i porównując z kibelkiem w lidlu

Ja tez zastanawialem sie nad tym z lidla, niestety spoznilem sie i juz nie bylo.

A dzis bylem po lusterka w sklepie z akecsoriami "kempingowymi" i okazalo sie ze porta Potti mala jest za 219pln a duza za 250pln...wiec imho nie ma o czym rozmawiac, sam sprzedawca pokazal mi tansze modele toalet i roznice. Tak wiec doloze te 50pln i kupie sobie duza porte...bez kolejek i wyczekiwania na promocje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie traktujcie tego co piszę jako reklamę PORTA-PORTII 165 ( dolny zbiornik 21 litrów ) ale kupiłem w 1995 roku ( to będzie 14 sezon ) w NIEWIADOWIE ( wtedy kosztował 3.000.000 zł. ) razem z przyczepą i używam go dzisiaj i to po 3 miesiące rocznie i nadal jest sprawna, aby jak najdłużej.Zanosi się na to że prędzej będę musiał wymienić z powodu zmiany koloru wewnątrz dolnego zbiornika niż awarii i kto by sie spodziewał że WŁOSI robią tak trwałe rzeczy.POZDRAWIAM. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej żonie wczoraj się udało zakupi takowy kibelek z Lidla (w Gdańsku), jest to kibelek firmy THETFORD. Toaleta wygląda na wykonaną porządnie no i posiada trzyletnią gwarancję. Mój kolega zakupił w zeszłym roku toaletę z lidla i jest z niej zadowolony, jego opinia miała istotny wpływ na dokonanie tego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klon, w kibelkach przenośnych ważne jest by był szczelny ( wiadomo dlaczego) i solidnie wykonana spłuczka ręczna - to najczęściej ulega uszkodzeniu , gdy popęka ta harmonijka kibelek bezużyteczny , jednak kibelki firmy Porta Potii są wykonane solidnie . Z ciekawości oglądałem te w Lidl i nie przekonała mnie właśnie ta harmonijka , choć oczywiście się mogę mylić.

Moim zdaniem warto na takie coś wydać ciut więcej i mieć pewność wykonania i trwałości.

 

w sklepie bawiłem się kibelkiem i jest tam mechanizm, który zamyka szczelnie zbiornik na uszczelkę by zawartość się nie wylała a spłuczka faktycznie delikatnie wygląda ale chyba po jednym sezonie nie rozleci się w kawałki może ktoś na forum ma taki kibelek, który używa już jakiś czas i się wypowie na temat użytkowania :ok::-]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktiker - Plyn Blue Magic 2L niebieski 38 PLN - firma Royal

Miełem a właściwie mam jeszcze trochę preparaty tej firmy-podobne sątylko z koloru do Thetforda,skuteczność mierna jednym słowem nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Petku przyyjmowałeś "pasowanie na zlotowca" na takim samym leżaku... był mój ...musze go nie co wzmocnic ...takiej ilosci zlotowców przyjął ,że się rozleciał... :bukiet:

 

Ps . ale ja go goraco polecam jest bardzo wygodny :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne leżaki były w promocji Jysk za jakieś 85zł. Tam promocje się powtarzają, trzeba obserwować. Ja zakupiłem krzesła po 135zł szt, a normalna cena to 199zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.