Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, szwedki napisał:

Kiedyś w Wiedniu na stacji benzynowej stał trampek z podpiętą niewiadówką . Na moje pytanie jak to możliwe kierowca odpowiedział : Ja mam silnik golfa .Tak więc wszystko jest możliwe.

To nic specjalnego. Żadna przeróbka - były fabrycznie montowane silniki o pojemności 1050ml z VW, z tym że w Golfie to była rzadkość. Bardziej Polo. To były zdaje się ostatnie dwa lata produkcji Trabantów, chyba 90 i 91r. Z zewnątrz też lekko się różniły. Ładniejsze lampy, zderzaki itp. 

 

W dniu 16.03.2021 o 18:40, filipert napisał:

Dzisiaj upolowane

 

IMG_20210316_153702.jpg

Kusi mnie żeby zacząć coś takiego kolekcjonować. Tylko najpierw dobrze wybrać skalę oraz najlepiej jednego producenta, żeby mieć wszystko podobnie odwzorowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

 

Zwrot za dwa przejazdy autostradą A1, A4 z aplikacją Santander Autopay

Myślę że dobra promocja dla Planujących przejazd zestawem po A1. W 2 strony nad morze oszczędzasz około 140zł (70 zł za przejazd samochód + przyczepa)

Promocja:

Otrzymaj zwrot za dwa przejazdy autostradą z Autopay w naszej aplikacji (A1 Gdańsk-Toruń lub A4 Kraków-Katowice)
 

  • Promocją objęte są wyłącznie zrealizowane transakcje, tj. płatności poprawnie opłacone w ramach UsługiAutopay z konta Banku Santander Uczestnika
  • Uczestnik otrzymuje zwrot środków z tytułu Promocji nie później niż do 14 dni roboczych od zrealizowaniatransakcji na rachunek bankowy przypisany do Konta Autopay. Środki przyznawane są jednorazowo zakażdą zrealizowaną transakcję (max.200zł),
  • W Promocji biorą udział tylko dwie pierwsze płatności automatyczne za Usługi Autopay w ramachjednego indywidualnego Konta Autopay zrealizowane

 

https://www.santander.pl/klient-indywidualny/karty-platnosci-i-kantor/autopay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lidlu jest wyprzedaż akcesoriów kempingowych. Udało mi się kupić stół składany oraz gazowego grilla. Jeszcze nie testowałem, ale stwierdziłem, że w tej kwocie to śmiało można zaryzykować.

Grill kosztuje 179 PLN.
11174d23d4f6ff7aae661635aeb3992c.jpg
610eae7f5b6f6d5c169102cb2d589912.jpg

Stół w cenie 69 PLN. Dość lekki ale sztywny po rozłożeniu. Składa się w torbę niewielkich rozmiarów. Nie jest co prawda zbyt duży (blat 70x70 cm), ale dla dwóch lub trzech osób powinien starczyć.804517ae155eae2d00b119e71969bab7.jpg2a39c085f98e0d50108fc28c331e6449.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Froli Klin najazdowy do przyczep kempingowych, kamperów, przyczep kempingowych i kamperów, 3-częściowy zestaw, 1 x standardowy klin, stoper do parkowania, pomoc przy najazdu, do 8000 kg

 

https://www.amazon.pl/gp/product/B003AO0KQW/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może kogoś zainteresuje. Dzisiaj (tylko dzisiaj) w iBood jest nawigacja TomTom Camper w cenie 949 zł:

https://www.ibood.com/pl/pl/product-specs/00000/696917/nawigacja-tomtom-go-camper-tour/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
17 godzin temu, filipert napisał:

Kampi ma promocję

image.png.408eb63e86f9f49105133d8f5c763b8e.png

szybko rzuciłem okiem i np. Dekaseal 8936 wyjdzie 45zł a najniższa oferta na znanym portalu to 48zł, więc podejrzewam, że promocja rzeczywista.

Znów się będę czepiał pato  black weekendowych "promek " :) 

Dekaseal fakt jest tańszy ale dojdzie zapewne jeszcze kilkanaście PLN-ów za przesyłkę a na alle gro możesz mieć za free smartem .

Chyba ,że kupisz wiele wiele więcej i załapiesz się na darmową przesyłkę. 

Ale powiem ,że oferta ciekawa z tego linka :ok:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.