Skocz do zawartości
marek

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)

Rekomendowane odpowiedzi

Maras

Tak sobie pomyślałem o tym pokrowcu aby skrócić o połowe i byłoby czym przykryć rowery ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piotr J

Maras

czekam na decyzję, w niedzielę mogę podjechać :blagac:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiszon
iczniki energii elektrycznej (45 zł)- ..... do ewentualnych rozliczeń wg faktycznego zużycia kWh?

Andrzej, aby cos zluzylo do rozliczen musi byc legalizowane przez urzad miar lub upowazniona przez niego jednostke... te liczniki moga byc uzywane jedynie jako info dla ciebie.. ot i tyle... a moze maja legalizacje???? szczerze w to watpie..legalizacja licznika energii kosztuje okolo 100 zlociszow... zalezy jeszcze od tego jaki ten licznik jest..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras

Piotr Joński, dzięki bardzo za chęć pomocy innym :hehe::lol: .U nas też jest Selgros to w przyszłym tygodniu podjade i organoleptycznie :blagac: sprawdze z jakiego jest materiału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin T

Najprosciej zainstalowac tradycyjny licznik. Takowy ma zdaje sie Robin i z niego korzysta bez problemow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marek
Takowy ma zdaje się Robin i z niego korzysta bez problemów.

Tak niby fajny pomysł ale ilu z was było na polu na którym można korzystać z takiej formy rozliczenia.No sami wiecie Polak potrafi i zawsze jak może to sobie 1 gniazdko tak zrobi co by mniej płacić :blagac:

Tak sobie pomyślałem o tym pokrowcu aby skrócić o połowe i byłoby czym przykryć rowery ?

A widziałem takie 16,70 zł http://www.allegro.pl/item264624853_pokrowiec_na_rower_skuter_producent_najtaniej_.html

post-31595-imported-c873c92c-fa72-403e-9c21-d02f97571368_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piotr J

Maras,

jakby nie było czy coś to śmiało :blagac::hehe::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leszek
Sprawdza sie to, czy raczej zbędne obciażenie przyczepy?

Moim zdaniem chociaż takiego nie mam może być przydatne .Sam żeby odpalić grila układam nieraz stos z brykietów i podpalam a gdy brykiet dobrze się rozpali to rozgarniam po całym grilu. Tutaj wygląda że ten przyrząd spełnia podobną rolę być może lepiej gdyż na grilu czasem ten ułożony stos z brykietu potrafi się za wcześnie rozlecieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TOPLINE

Wydaje mi się że to nie służy do układania brykietu, tylko po wrzuceniu

do tego ''bajeru'' podpalonej rozpałki i kilku brykietow, machając tym

wynalazkiem powodujemy zajęcie się :ok: ''rozpalenie'' węgla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek l

No właśnie, do czego to służyc może ?

:ok:

J.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek l

No właśnie, do czego to służyc może ?

:ok:

J.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yabulon

Tam jest napisane, że to służy do rozpalania brykietów bez rozpałki. Jak dla mnie kolejny badziew do niczego nie przydatny. No ale może się mylę. Będę dzisiaj w Lidlu to sobie to cudo oblookam i może zmienię zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prusiak

Co do rozpalania brykietow, to mam jeden patencik, moze sie komus przyda.

Kladziemy klika brykiecikow, podkladamy podpalke do grila (te tekturki moga byc - z jedna lub dwie kostki) i podpalamy. Czekamy 1-2 min. Do rozpalania reszty weglikow wykorzystuje suszarke do wlosow mojej zony. 2 min 'suszenia' w grilla i mamy rozpalone. POLECAM

Kiedys w hipermarketach widzialem takie 'suszarki' do grilla na baterie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
b.b tulipan
Tam jest napisane, że to służy do rozpalania brykietów bez rozpałki. Jak dla mnie kolejny badziew do niczego nie przydatny. No ale może się mylę. Będę dzisiaj w Lidlu to sobie to cudo oblookam i może zmienię zdanie.
to tylko zbędny balast.wystarcza zwykła rozpałka, zajmuje mniej miejsca. Potwierdzam to jest badziew.

A pamiętacie takie puszki po konserwach. Robiło się dziurki, doczepiało się drut i wkoło się wywijało, to tosamo tylko za dudki. :ok: tu nie przyda się. :-]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi