Skocz do zawartości

Zaproszenie na "ŚWIĘTO CARAVANINGU WARKOT 2010"


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.

 

Tak brzmi stare polskie powiedzenie a jakże aktualne również na naszym forum.

 

 

Słuchajcie nasze forum jest całkowicie demokratyczne i nikt nikogo do niczego nie powinien zmuszać. Ja w przyszłym roku na jesieni organizuję VIII zlot w Jeleniej Górze, jednakże nikogo nie zmuszam do uczestnictwa. A podałem termin już teraz aby kto jest zainteresowany mógł poukładać swoje plany również urlopowe. Do VI zlotu spotkania odbywały się w centralnej Polsce, narodził się jednak pomysł aby nasze forum zwiedzało cały kraj, dlatego tak wyszło że VII zlot w Sławie, VIII w Jeleniej Górze. A gdzie będą kolejne jeszcze nie wiadomo, może Polska wschodnia, może morze albo jeszcze gdzieś, gdzie któryś z zakręconych forumowiczów podejmie trud organizacji zlotu w jego okolicach albo w miejscu które chciałby nam pokazać.

 

Pozdrawiam Was wszystkich, również malkontentów i do zobaczenia :bukiet::biwak::jump::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koleżanki Koledzy !

Jak wiadomo , odbywają się corocznie 2 zloty Naszego forum . Myślę ,że szanujący się forumowicz powinien zaliczyć przynajmniej 1 ( jest to moje demokratycznie wypowiedziane zdanie) . Spotów , spotkań lokalnych itp. jest co najmniej kilka . Gromadzą one od kliku do kilkunastu zaprzyjaźnionych załóg. Przyjęliśmy już od kilku lat ,zasadę ,że zlot wiosenny odbywa sie zawsze w 1 weekend majowy , a 2 kończący sezon, w 1 weekend wrześniowy. Po drodze mamy cykliczną imprezę w Sławie ( 3 weekend maja ) , z początkiem lipca imprezkę urodziny Rysiaczka itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamysłem moim jest impreza cykliczna ,odbywająca się co roku w tym samym terminie i na tym samym kempingu. Na rok 2010 zaplanowałem wiele ciekawych atrakcji , jak już Wiecie mam postawiony budynek Muzeum Karawaningu , którym chciał bym się pochwalić, nowe eksponaty itd...

Sama impreza napewno będzie dużo ciekawsza gdyż pozyskałem partnerów,dzięki którym mogę ją wzbogacić i uatrakcyjnić ...

Zapraszam Wszystkich Serdecznie

Myślę martes że to dobre rozwiązanie .Ja już od pierwszych zlotów mówiłem że lokalizacja jednego zlotu w ciągu roku powinna być w centrum kraju .Wtedy przyjazd i spotkanie ze znajomymi z różnych stron kraju byłby łatwiejszy , były i inne argumenty (mało czasu, z dziećmi ciężko daleko jechać, finansowe i inne) No niestety moja opcja upadła . A skoro pojawiła się Warka i będzie spełniać te wszystkie wymagania to się cieszę. Ja wraz z załogą jeżeli tylko sytuacja w domu pozwoli skorzystam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zlot karawaningu był nad Bałtykiem , to oczywistą sprawą był by przyjazd do Warki.

Jednak 600 to nie 1200 km.

Jednak jestem za naszymi zlotami , w końcu cały rok czekam na zlot karawaningu. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A ja odwiedziłem Warkę i Martesa we wrześniu, wracając z Bieszczadów. Miło pogawędziliśmy o jego planach na rok 2010 i o majowym otwarciu sezonu - o specjalnych atrakcjach nie będę pisał skoro sam Martes o nich nie wspomina.

 

Myślę, że pomysł na wielkie majówki w Warce jest dobry. Miłe jest to, że Martes pamięta o naszym forum i nas zaprasza. I jestem przekonany, że nie chce robić konkurencji zlotom forumowym. A to, czy ktoś pojedzie do Warki czy do Sławy w końcu zależy od wielu okoliczności. Trzeba się cieszyć, że mamy w czym wybierać. :piwko:

 

Pozdrawiam Wirka i Martesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur, wiem i rozmawiałem z kolega Martes rozmowa była przyjazna i miła bez wytykania sobie, że robimy coś w jednym terminie.

I jak napisałeś jest wybór tą droga pozdrawiam dla Martesa i powodzenia Warkocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Tak jak napisałem, planem moim jest zorganizownie imprezy cyklicznej dlatego taki termin...

Oczywiście nie zamierzam konkurować z Waszym zlotem, sam byłem na takowych i zawsze się świetnie bawiłem...

Zapraszam do Warki zawsze !!! nie tylko w maju ...

Martes a my z zona i malym jako ze jeszzce nie mozemy sie ruszyc dalej z dzieckiem na dluzej....to z wawy mamy niedaleko, pewnie w majowke do Ciebie zajedziemy odwiedzic i popatrzec co masz nowego :ok:

do zobaczenia!!

Mike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin Naszych imprez zbliża sie wielkimi krokami :piwko:

Oczywiście zapraszam Wszystkich chcących się zlotować ale nie tylko ...

Na Warkocie będą wystawiały się czołowe na naszym rynku firmy z branży turystyczno-motoryzacyjno-karawaningowej .

Zapraszm więc do zwiedzania,kupowania i zlotowania

Pozdrawiam Wszystkich

tu trochę więcej informacji www.kemping-nad-pilica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wlasnie z Kasia...wrocilismy z Warki...i powiem tak..Martes jakos Cie nie znalazlem :hehe: dwa...nie widzialem zadnej zalogi z karawaning.pl...przeszlismy caly kemping i jakos normalnie nikogo...posiedzielismy zjedlismy kielbaske i wrocilismy do domu...tak czy siak...milo ze sie kemping rozwija...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.