Skocz do zawartości

Zaproszenie na "ŚWIĘTO CARAVANINGU WARKOT 2010"


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to tylko zaproszenie do Warki , ale umieszczam je już teraz bo wszyscy dużo wcześniej planują wyjazdy , szczegóły imprezy umieszczę jak już będę miał bardziej dopracowane .Termin 30.04.-03.05.2010 i to jest pewne

Zamysłem moim jest impreza cykliczna ,odbywająca się co roku w tym samym terminie i na tym samym kempingu. Na rok 2010 zaplanowałem wiele ciekawych atrakcji , jak już Wiecie mam postawiony budynek Muzeum Karawaningu , którym chciał bym się pochwalić, nowe eksponaty itd...

Sama impreza napewno będzie dużo ciekawsza gdyż pozyskałem partnerów,dzięki którym mogę ją wzbogacić i uatrakcyjnić ...

Zapraszam Wszystkich Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda ,że taki termin , bo pewnie bym zawiatł... jak wiesz w tym czasie odbywa się zlot nasz w Sławie... :brawo: wiec wydaje mi się że większość właśnie tam bedzie...

 

Ps. Warkę mam zaplanowaną na 2010 koniec sierpnia - początek września...( okres moich urodzin) :ok::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, planem moim jest zorganizownie imprezy cyklicznej dlatego taki termin...

Oczywiście nie zamierzam konkurować z Waszym zlotem, sam byłem na takowych i zawsze się świetnie bawiłem...

Zapraszam do Warki zawsze !!! nie tylko w maju ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , ale w tym terminie cyklicznie od paru lat spotykamy się na zlotach naszego forum .
Co wcale nie znaczy, że w kolejnym roku nie możemy zorganizować naszego zlotu w Warce, ale to na razie odległa przyszłość bo dopiero na rok 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martes, skoro zamierzasz , aby w Warce taka impreza odbywała się cyklicznie , proponuje zmianę terminu my z www.karawaning co roku robimy zloty i jak do tej pory każdy na innym kempingu dla urozmaicenia imprezy.

W tym terminie zawsze będziesz stwarzał imprezę konkurencyjną , a tym samym podzielisz nas swoją imprezą ( chyba nie jest to Twoim zamiarem).

 

Zerknij tu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5663

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wcale nie znaczy, że w kolejnym roku nie możemy zorganizować naszego zlotu w Warce, ale to na razie odległa przyszłość bo dopiero na rok 2011

 

już był tam zlot i wypada wybierać nie odwiedzane miejsca :brawo:

 

a ja ze swojej strony potwierdze zdanie kolegów że termin kiepski :brawo: bo zajęty już na coroczne zloty forumowe :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze na wstępie wyjaśnię , takie samo zaproszenie umieściłem na innych forach związanych z turystyką ... Moim celem nie jest tworzenie podziału w "Naszej Wielkiej Caravaningowej Rodzinie"Wszyscy którzy mnie znają wiedzą ze jestem karawaningowcem i camperowcem od wielu lat.

Termin faktycznie pokrywa się ze zlotem w Sławie nad czym bardzo ubolewam ,ale ja organizując Warkot 2009 miałem założenie corocznych spotkań w tym terminie na kempingu Sielanka w Warce i spotkanie na Swięcie Carawaningu jest tylko konsekwencją mojego załozenia.

Bardzo proszę mój post potraktować wyłącznie jako informacyjny ,że taka impreza będzie miała miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącznie jako informacyjny

I bardzo wg. mnie dobrze, że piszesz. :ok:

Wydaje mi się, że o konkurencji nie ma co mówić, bo jeżeli ktoś będzie miał ochotę pojedzie do Sławy (rok 2010), a jak ktoś inny będzie miał ochotę na zwiedzanie muzeum, wyskoczy :brawo: do Warki.

W ten oto sposób "narodzi się nowa świecka tradycja", jak w "Misiu". :ok:

"Jak nam buchną furę, będą musieli nam oddać samolot". :ok:

Zresztą, pewnie jako jednego z nielicznych wcale nie dziwi mnie wybór przez Ciebie tego terminu.

Termin jest zwyczajnie rok, rocznie wygodny do różnego rodzaju imprez i otwarć sezonów. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały rok czekam do maja , aby poznawać kolegów z karawaning.pl

Warce byłem , było super , wybieram się do Sławy , będzie super.

Nie wyobrażam sobie aby nasze co roczne święto w weekend majowy było co roku w tym samym miejscu.

Cały rok czekam , gdybym miał jeździć w to samo miejsce to wolał bym pojechać na ryby.

Boże Ciało to trochę inny termin , większość spędza z rodziną w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie aby nasze co roczne święto w weekend majowy było co roku w tym samym miejscu Cały rok czekam , gdybym miał jeździć w to samo miejsce to wolał bym pojechać na ryby.

 

:brawo::ok::ok: pięknie ujęte i popieram w 100% :ok::ok::brawo:

 

Boże Ciało to trochę inny termin , większość spędza z rodziną w domu

 

ale nie wszyscy :ok: bo jest już grupka wyjeżdzająca na czerwcówki :ok: oczywiście co rok w inne miejsce :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wszyscy :ok: bo jest już grupka wyjeżdzająca na czerwcówki :brawo: oczywiście co rok w inne miejsce :ok:

 

Sam bym tak chciał , ale żonka trochę :brawo: i w pracy też nie bardzo.

Kompromis może być , wystarczy odwiedzić samym holownikiem , a żonka i tak pojedzie z powrotem. :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.