Skocz do zawartości

Części do pieca


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam podłącze się do tych rozważań ponieważ mam już jedno z głowy tj.przegląd dzisiaj wreszcie ,,,w czwartek rejestracja - myślę,że tam nie będzie schodów.

Teraz mam takie pytanie odnośnie tego podgrzewania wody mam ten sam co na fotce podgrzewacz w styropianie i to jedno z tymi trzema diodami.Problem jest w tym,że włączam napięcie zaczyna tam coś cykać myślę,że to iskra ,gdy przestanie zapala się prócz zielonej kontrolki czerwona.Pompa nie pompuje i pali mi bezpieczniki dwa 5 wat.

Nie znam dokładnie zasady działania tego podgrzewacza dla tego prosiłbym o jakąś poradę.

A piec mam z iskrownikiem i pokrętłem - jeszcze go nie odpalałem iskra jest - ale prawdę mówiąc brak czasu nie pozwoli mi się skupić na tych dwóch rzeczach. Pozdro...

 

[ Dodano: Wto 08 Gru, 2009 19:12 ]

Witam mam prośbę do pietrka ja Ci wysyłam fotki tego pieca ale nie chcą wyjść ode mnie - a może doszły daj znać albo podaj e mail wtedy będzie OK. pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mi oczki wypłyną od całodziennego gapienia się w monitor :brawo:

Ale efektem tego jest to:

 

http://cgi.ebay.co.uk/CARVER-2000-GAS-VALE-FOR-CARAVAN-HEATER-PT-NO-R824302_W0QQitemZ220522490454QQcategoryZ108845QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%252BFICS%252BUFI%26otn%3D11%26ps%3D63

 

 

Wydaje mi się, że to jest część której brak w moim piecyku.

Cyryl dzięki wielkie jeszcze raz za fotki Twojego pieca, naprawdę bardzo pomogły.

 

 

Czy ktoś wie ile może kosztować przesyłka z UK ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi nawiewu.

Wiesiek7476- ja też nie mam nawiewu .

Brakuje go w łazience i z przodu pod łóżkiem.

Jednak przy małym grzaniu przez noc jest aż za ciepło w środku.

Najbardziej zastanawiam się , jak jest z tymi spalinami idącymi pod przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko,powiem ci,że ja rozbierałem cały piec prawie na części pierwsze ponieważ jedna dysza była zatkana ałkowicie a druga już w połowie.Rozwiązanie spalin jest bardzo proste,po prostu uchodzi pod spód przyczepy i rozwiewane jest powietrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja wczoraj pierwszy raz odpaliłem piec carver.i jestem zadowolony.Ponieważ myślałem ,że jest coś nie tak z tym piecem-iskra byłą a nie palił.Błąd wynikał z tego ,że na obudowie nie ma żadnych znaków gdzie jest max a gdzie min.Przypadkiem przekręciłem w lewo był max palniki dwa się zapaliły od kopa.A ja myślałem ,że w prawo jest max

 

________________________

Bądźcie zdrowi i nie chorujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj pierwszy raz odpaliłem piec

 

 

 

Ja jeszcze nie :hmm: ale jutro jadę popoprawiać to co źle (ale w dobrej wierze) zrobiłem w temacie zimowania :biwak:

A jak już rozpakuję tego balerona którego zrobiłem ;p to nie odpuszczę sobie i pogrzebię coś w środku :bukiet::jump:

Zaczynam rozumieć to, jak niektórzy, a nawet większość z utęsknieniem czeka

tylko na moment kiedy będą mogli coś "ulepszyć" i poprawić w Swoich cycepach. :jump:

 

A zawór już w niedzielę będzie jechał do mnie z UK :jump:

W sumie koszt + wysyłka 6GBP :jump: u nas w kraju nie do dostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrek a Ty odpalałeś piec do grzania wody ten co jest pod spaniem .Bo ja go jeszcze nie odpalałem.Coś tam cyka a następnie zapala mi się czerwona kontrolka nie wiem co jest grane.Wybija bezpieczniki.

 

__________________________

Bądźcie zdrowi i nie chorujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.