Skocz do zawartości

gdzie mogę kupić solidny używany przedsionek?


kamil65

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie Panowie, wg. mnie to wszystko zależy.

 

Prawda :brawo: Ja 3 lata wzbraniałem się od przedsionka aż kupiłem :ok: I na wyjazdy takie od 3 dni warto się bawić w rozkładanie. Osobiście nie mam problemu z ewentualnym dosuszeniem (wiata 6m i garaż prawie 10m długi). W niepogodę ratuje wyjazd bo tak szy siak możesz z zza okna obserwować otoczenie. Ja dodatkowo jak wędkuję mogę w środku schować ponton na noc.

 

A na wyjazdy krutsze mam daszek :ok: I od słońca ochroni i od deszczu. Jednak warte to jest :brawo:

 

Jesienią i zimą raczej go nie użyjesz

 

Jesienią jeszcze się przyda, zimą raczej nie. Choć są specjalne zimowe przedsionki. Zawsze w nich można ze śniegu się otrzepać i nie są zbyt podatne na wiatr w porównaniu z klasycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wypady min. 3 dni przedsionek rozkładam. Daje to więcej przestrzeni życiowej. Ponieważ w przyszłym roku chciałbym częściej się przemieszczać, dokupiłem niedawno daszek.

Wszystko zależy od sposobu spędzania czasu - stacjonarnie czy z przemieszczaniem.

W Nieborowie nie rozkładałem przedsionka bo byliśmy tylko 2 doby. Z resztą szkoda było czasu na rozkładanie jak zabawa była w pełni :brawo:

Myślę jednak, że jakiekolwiek zadaszenie przed przyczepką warto mieć :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie lata jeździłam z przyczepą i tak jak piszecie, na weekendowe wyjazdy rzeczywiście nie było potrzeby rozkładania przedsionka ale na dłuższy pobyt nie wyobrażam sobie swobodnego zamieszkiwania. Wprawdzie przyczepa (Grau) miała 4,5m dł. i była bardzo funkcjonalna ( z WC) to jednak przedsinek dawał dodatkowy komfort.

Po sprzedaży przyczepy( w styczniu tego roku) został mi przedsionek, który kupiłam jako nowy w lipcu. Praktytcznie był używany przez miesiąc.

Jak byłbyś zainteresowany to może się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni sprawdzałem warianty :

1. przedsionek pełny (Borki )

2. przedsionek letni (Nieborów )

3.brak przedsionka (Toruń )

na wyjazdy tydzień lub dłużej przedsionek pełny

na wyjazdy krótkie przedsionek letni

natomiast wyjazdy bez przedsionka to porażka

mając przedsionek pełny jestem w trakcie załatwiania przedsionka letniego :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast wyjazdy bez przedsionka to porażka

 

przesada :bukiet:

Gdybyś podróżował i co drugi dzień zmieniał miejsce noclegu to z pewnością nie rozkładałbyś przedsionka. Używałbyś szybszego w rozkładaniu daszku lub przy braku opadów w ogóle nic byś nie rozkładał.

 

Wszystko zależy od sposobu spędzania czasu z przyczepą. :biwak::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre rady :abmer, balthur i wojteknaus . Jestem zadowolony że istnieje coś takiego jak forum. :ok:

Dziś otrzymałem przesyłkę ,i tak jak mówiła pani Beata ( choć nie miałem jeszcze okazji rozstawienia

przedsionka ) wszystko się zgadza. Dostałem coś za co zapłaciłem.

Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.