Skocz do zawartości

gdzie mogę kupić solidny używany przedsionek?


kamil65

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżym posiadaczem kempingu ( właśnie sprowadziłem z Holandii ). Niestety nie mam dostawki.

Patrzyłem na allegro i otomoto na solidny używany przedsionek ..i już nic nie wiem.Na co zwrócić szczególną uwagę , bo się trochę boję kupić coś bez zobaczenia .

Czy ktoś ma doświadczenie w kupnie przedsionka , oczywiście u szczerych sprzedawców ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ,zastanów się, czy przedsionek jest Ci potrzebny, czy będzie Ci się go chciało rozbijać, suszyć, zwijać.

Przedsionek ma wszystkie wady i zalety namiotu.

Jesienią i zimą raczej go nie użyjesz, na parkingu, czy udając, że tylko chwilowo się "regenerujesz", też nie zastosujesz.

Ja nie mam i żyję, przynajmniej tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem do mojej niewiadki - jest konieczny przy tak małej budce :brawo:

pierwsze to wymiar, poczytaj dokładnie jak mierzyć

drugie to stan, ze zdjęć ocenisz tylko czy nie wyblakły, na żywo wiele więcej

(stan materiału, zamków, itp)

sprawdzony sprzedawca - chyba znajdziesz na forum

 

i raczej nie kupuj pierwszej lepszej "okazji" :brawo:

a trochę wcześniej pooglądaj nawet w sieci

 

udanych "łowów"

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kamil

Mogę tylko doradzić , przedsionek kupić u pani beaty. Sam tam kupiłem zeszłego lata przedsionek.DHL dostarcza przesyłkę,

buli się sporo grosza i nie wie co jest w środku. Potem przedsionek wypakowałem i rozstawiłem.Wszystko się zgadzało to co pozytywne i

to co negatywne. Jednym zdaniem jestem zadowolony i myślę , że zrobiłem dobry interes. :brawo:

Wojtek

strona pani beaty : http://przedsionek.spaces.live.com

ps: kolega wysłał tam części przedsionka do naprawy ,też kurierem. Wszystko dobrze załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na Allegro,jest pan z Ostrowa Świetokrzyskiego ma przedsionki z holandji,w super stanie za tanie pieniądze.Ja kupiłem dł 760 cm po obwodzie ,za 500+60 zł za poczte ,bo kurier niechciał podobno zabrac.Najlepsze było ,że to listonosz przytargał . :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil65, zastanów się, czy przedsionek jest najpilniejszym zakupem. Ja mam przedsionek i w zasadzie go nie używam - mam o przedsionkach taką samą opinię jak adamkwiatek.

 

Używam za to daszku/markizy. Szybki montaż, szybki demontaż, łatwość ewentualnego suszenia i zajmuje baaardzo mało miejsca w przyczepie.

 


daszek przed przyczepą

post-111206-imported-5700e7a1-f07c-416a-b368-12231d174d09_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupowałem u Pani Beaty jak kolega wojteknaus. Dobre ceny, rzetelność i zadowolenie. Odbierałem na miejscu przedsionek, mąż Pani Beaty (Holender) udzielił wszystkich informacji. Przedsionek kupiłem prawie nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam i żyję,
mam o przedsionkach taką samą opinię

Wiecie Panowie, wg. mnie to wszystko zależy.

Adam z tego co wiem stosuje metodę wypoczynku aktywnego, czyli często się przenosi. Kocur - nie wiem, ale domyślam się, że pewnie też.

Ja np. jak przyszło mi spakować, w parę godzin, wszystko to co upychałem w przedsionku przez 3 tygodnie na kempingu, to już myślałem, że przyczepa się na tyle nie rozciągnie :brawo:.

Wszystko zależy od tego, co kto chce w przedsionku robić i czy w ogóle chce coś w nim robić.

Ja niestety też (choć mam nadzieję, że jeszcze ten sezon wytrwa), ale będę musiał zmierzyć się z tematem zakupu nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie, wg. mnie to wszystko zależy.

 

dokładnie tak jest :brawo:

 

Wszystko zależy od tego, jak Kamil65 będzie użytkował przyczepę. Dlatego napisałem, żeby się najpierw zastanowił czy dla niego przedsionek jest niezbędnym wyposażeniem :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur, nawet gdy na 3 dni mam stacjonować rozkładam przedsionek ( nie sprawia mi to trudności i idzie szybko i sprawnie) , ja osobiście jakoś przyczepki bez dodatkowej przestrzeni życiowej sobie nie wyobrażam.

Sprawa upodobań i chęci rozkładania i składania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur, nawet gdy na 3 dni mam stacjonować rozkładam przedsionek ( nie sprawia mi to trudności i idzie szybko i sprawnie) , ja osobiście jakoś przyczepki bez dodatkowej przestrzeni życiowej sobie nie wyobrażam.

Sprawa upodobań i chęci rozkładania i składania.

 

pewnie zależy też od samej przyczepki i liczebności załogi ...

o ile nie wyobrażam sobie wypoczynku w niewiadce bez przedsionka - solidnego

tak jakąś 6m budkę ... owszem

 

u mnie w przedsionku jest kuchnia (lodówka+kuchenka+"zlew"), jadalnia,

a czasem i WC/łazienka, budka służy wyłącznie do spania :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zależy też od samej przyczepki i liczebności załogi ...

Jeździłem z pożyczoną Niewiadówką i nie wyobrażam sobie pobytu (nawet krótkiego) bez przedsionka, ale sąsiedzi z 5m przyczepą rozkładają przedsionek tylko jak są z dziećmi, więć wszystko zalęży od Twojego stylu wypoczynku, wielkości przyczepy i liczebności załogi.

 

Pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.