Skocz do zawartości

Zlot Sława PARADA PAROWOZÓW LISTA UCZESTNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rysiaczek + 4 nagie modelki do rozłozenia na lokomotywach w parowozowni !

 

Żartuje ! Modelki bedą miejscowe ! :-]

Dopiszczie Mnie i Basię ;) ! Jak ja będę w parowozowni musicie mi pomóc i zabrać moja Basię na kawę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balthury sztuk 2 lub 3 plus Ola.

Ze wględu na Olę dojazd własny

Janku, Was na listę nie wpisuję, ponieważ Wirek prosił o

zapisywanie się w tym temacie na tą wycieczkę celem zabezpieczenia środków transportu ( autobusu, busy )

 

W tym temacie zgłaszamy tylko te osoby, które chcą jechać barobusem (czyt. autokarem) :-];);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne parę załóg wybierze się na paradę parowozów własnym autkiem i jeśli będzie miejsce na zabranie kogoś proszę pisać , może ktoś się dołączy .

 

Jeśli ktoś ma zamiar jechać własnym autkiem i ma chęć zabrać kogoś proszę pisać , „ jadę własnym autkiem mam np. 2 wolne miejsca”

 

Oczywiście kolega Spalbo1 , nie będzie dopisywał do listy na autobus.

 

p.s. Sorry Pawełku ciut zamieszałem w pierwszym poście też powyższy tekst dopisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger, Arku , a kierowcę Ty będziesz miał ?? bo po piątku może być różnie

Ja , powtarzam , ja będę kierowcą . Podkreślam , że sprawnym technicznie . Heee , wiem , że trudno w to uwierzyć . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.