Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rysiaczek, może tą dyskotekę zrobimy by żywej muzyce zespołu http://track-music-group.pl/ kolega track222, obiecał nam zagrać , ale że do nas jedzie aż z Krosna ( 600 km) to może w sobotę ta dyskoteka? co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butki dla EDA kupione ! Będzie podkuwany wieczorową porą w dniu jego przyjazdu. Nie mogłem znieść co by chłopisko na bosaka biegało z gitarą ! OJ ! BĘDZIE PODKUWANKO !

Sami zobaczycie . :):):-]:)

 

Edi ! Mamy sie niebawem spotkać , ale i tak Ci ni nie powiem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 30 kwietnia o 17.00 , zapraszam na kameralną 1 godzinną dyskotekę ,,Disco Polo przy jednym stole ,,. Stroje obowiazkowe ! ,,Zryte berety,, wstęp darmowy !

 

Jesli bedzie Cyganeczka Zosia to wpadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seruś ! Kolego ! Ty wiesz że masz zaległości w pasowaniach. Bądź pewny że w Sławie wyrównamy Ci to wszystko ! Wszyscy kanapeczki a Ty specjalny napój . Na drugi raz bedziesz przychodził na pasowanka . Mogę tylko dodać że skład mikstury którą musisz wypić juz mam . Brakuje mi tylko naczynia ! Ten zajzajer topi nawet szkło ! :):):-]

 

Michałku ! Cyganeczka będzie ! A jakże to bez niej. Mydełko FA tyż !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku Thornie , czy sąsiadka z naprzeciwka ma przyczepkę !? Młoda to jakaś dziewica czy też leciwa ta zamówiona niewiasta ? Nie ma to oczywiscie znaczenia , co by tylko babka z jumorem była ! Myślę że od czasu do czasu do disco polo wkręcimy jakiś kawałek Twojej muzyki . Rozumiesz! Ile czasu można tańczyć na stojąco ?

 

Michałku Szary ! Piątek to najbardziej rozrywkowy dzień Zlotu ! Kombinuj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku Szary ! Piątek to najbardziej rozrywkowy dzień Zlotu ! Kombinuj !

 

Wstępnie wyjedziemy dopiero w piątek po południu - wcześniej nie damy rady.

 

Czy zwolnienie od ginekologa spełni Twoje nadzieje, kurde?

 

No w moim przypadku mogłoby to być podejrzane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 30 kwietnia o 17.00 , zapraszam na kameralną 1 godzinną dyskotekę ,,Disco Polo przy jednym stole ,,. Stroje obowiazkowe ! ,,Zryte berety,, wstęp darmowy !

 

RYSIACZKU jesteś wielki

 

[ Dodano: Czw 03 Gru, 2009 17:12 ]

EDI ! jAK MNIE SŁYSZYSZ ??????????????????? Mam dla Ciebie butki abys z gitara nie brykał na bosaka !

No to jeszcze raz jesteś WIELKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzik ! Butki są piękne ! Amerykanskie . Przepraszam że o rozmiar Ciebie nie pytałem , ale jestem święcie przekonany że nie bedą Cię cisnąć . Wziołem na wyrost a nie na wzrost. Jesteśmy obaj przystojnymi chopakami wiec wszystko na nas pasuje ! / Mierzyłem , mnie nie uwierają / :)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.