Skocz do zawartości

Skradziona przyczepa


jolantathiede

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem u siebie pewne drobne zboczenie :hehe: mianowicie podróżując zwracam szczególną uwagę na przyczepy, te stojące i te w ruchu.

Ja też, i co gorsza, kiedyś patrzyłem za dziewczynami, a teraz za przyczepami.

Choć jest z tego jeden duży plus, żona mniej trajkocze, że się oglądam. :hehe::ok:

Stąd też właśnie ten pomysł, żeby wszystkie trefne były wydzielone w jednym, szybko dostępnym miejscu.

Bo teraz, choć pamiętam sprawę z przed chyba roku, (wiem, że to było troszkę przed moim zarejestrowaniem się na stronie), za Chiny nie pamiętam o jaką przyczepę w tedy chodziło, nie mówiąc o jej wyglądzie.

Niby można pewnie, jej temat odgrzebać na forum, ale to trzeba przede wszystkim wiedzieć, że coś takiego miało miejsce.

 

Wiem, że dział ten świecił by głównie pustkami (i oby jak najdłużej, a najlepiej jak by był pusty cały czas), ale to było by takie miejsce, w którym, były by wszystkie kradzionki razem i jak by coś wzbudziło czyjś niepokój, można by szybciutko sprawdzić, a nawet dać znać autorowi (pokrzywdzonemu), że może jest szansa lub dowiedzieć się o więcej konkretów (czasem koniecznych do potwierdzenia, czy to ta, czy nie).

Zresztą mam pewne obawy, że kradzieże przyczep nie są jedynymi, które dotykają ludzi w podróży. Przypuszczam (mam nadzieję, że nigdy się o tym nie przekonam), że oprócz przyczep mogą ginąć np. same przedsionki (bo jest to jedna z najdroższych rzeczy do przyczep), bo nie mówię już o innych drobnych rzeczach (no ale to już nie przesadzajmy, bo ze strony karawaningu mogła by się zrobić baza danych trefnych towarów).

A taki przedsionek, to już raczej ewidentnie musi wypłynąć na jakiejś aukcji lub też w ogłoszeniu. No bo co, z nim zrobić?

Chyba, że ktoś kradnie dla siebie (do swojej budy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też, i co gorsza, kiedyś patrzyłem za dziewczynami, a teraz za przyczepami.

Choć jest z tego jeden duży plus, żona mniej trajkocze, że się oglądam. :hehe::hehe:

Stąd też właśnie ten pomysł, żeby wszystkie trefne były wydzielone w jednym, szybko dostępnym miejscu.

I to najlepiej w blisko miejsca "kącik kupującego"

Człek kupujący jeździ i rozgląda się ciut więcej niż ten, który czepkę już ma. Co za tym idzie i prawdopodobieństwo trafienia jakby ciut większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie zapoznałem się z tematem.

Przekazałem naszemu serwisowi aby miał oko na przyczepki które przyjeżdżają do nas na serwis.

Może warto przekazywać takie informację serwisom. Może się okazać że złodziej sprzeda taką przyczepkę a nowy użytkownik, nie wiedząc o całym zajściu, przyjedzie aby coś naprawić, zamontować lub poprostu na przegląd gazowy.

Zawsze to kolejna szansa na odnalezienie.

 

jolantathiede - prześlij taką informację firmom, kóre maja serwis przyczep kempingowych.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki !!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy zwiększy to szanse odnalezienie jej? - uhm trudno powiedzieć , ale może .

 

Pewnie, że zwiększy!

 

http://stamserwis.gratka.pl/ogl/10897739.html

 

Tu stoją dwie podobne, zdjęcia są z jednej ale może sprzedają Twoją?

Cena jest podejrzanie niska! Co prawda obie mają inne malowanie dachu ale to można szybko zmienić.

Zwróciłem jednak uwagę na dolny spojler, który jest identyczny jak w Twojej. Mógł zostać przełożony dla niepoznaki do tej z innym ułożeniem. Ogłoszenie jest "lege artis",a przy sprzedaży mogą sprzedać tą z tyłu a może to właśnie Twoja? Tym bardziej, że ułożenie okien lewej ściany zdaje się być identyczne. Kilka rzeczy można przełożyć z jednej do drugiej dla niepoznaki. (jak np spojler)

Ja bym pojechał i sprawdził co w rzeczywistości mają do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację, sprawdziłam tą stroną, jednak to nie jest moja przyczepka. Jest trzy osobowa a nie cztero , nie ma okna po lewej stronie przy wejściu do przyczepy oraz z tyłu są dwa okienka a w mojej było jedno duże. Przeglądnęłam w ostatnim czasie setki ogłoszeń w internecie ale takiej samej jak moja nie znalazłam. Cieszę się, że w poszukiwaniach nie jestem sama. Pozdrawiam.

post-111383-imported-72809b7a-5f1c-433f-ab15-767efe139378_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolantathiede, na ulicach rozpoczęła się sprzedaż choinek. Osoby, które sprzedają choinki nocują na miejscu w przyczepach. Zwracajmy uwagę na te przyczepy, może Twoja była porwana właśnie w tym celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nam skradziono 4 miesace temu holownik do przyczepki .Wiemy co czujesz po stracie przyczepki .Jedziemy nad morze i bedziemy sie rozgladac za swoim holownikiem i twoja przyczepka.Pozdrawiamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam skradziono 4 miesace temu holownik do przyczepki .Wiemy co czujesz po stracie przyczepki .Jedziemy nad morze i bedziemy sie rozgladac za swoim holownikiem i twoja przyczepka.Pozdrawiamy .

 

Uzupełnij profil , skąd jesteś.

Dużo skradzionych holowników jest od Śląska po Małopolskę.

W Bielsku - Białej i ich okolicach co chwilę policja rozbija jakąś szajkę. :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Spotkałem taką sama przyczepę na kempingu w Mikorzynie. Na poznańskich rejestracjach. Jutro zrobię dyskretnie zdjęcia i Wam podeślę.

Nr rejestracyjny PO O96YA. NIEPRAWDOPODOBNA ZBIEŻNOŚĆ CECH CHARAKTERYSTYCZNYCH!!!

Edytowane przez tadek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako , że ostatnia wizyta jolantathiede była 31.01.2010 roku to pozwolę sobie poinformować ich telefonicznie .

 

Chwilowo ma wyłączony telefon , wysłałem info na PW .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.