Skocz do zawartości

Skradziona przyczepa


jolantathiede

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczepa kampingowa chateau-928 cantara, 4 osobową (kolor biały,na około dwa zielone pasy,plastikowe nadkola), nr nadwozia 9284183, nr rej. Pp 63585, masa własna 739 kg, o długosci 595 cm i szerokości 212 cm. W środku był też nowy przedsionek w kolorze szaro-granatowym zakupiony w tym roku.Wnętrze przyczepy w kolorze jasnego drewna,tapicerka ciemny brąz,standardowe wyposażenie tj. Lodówka, kuchenka nabutlę gazową,ogrzewanie,w oknach moskitiery i rolety. Dodatkowo zamontowany sejf w szafie oraz nad blatem kuchennym radio z budzikiem i minutnik. Po lewej stronie wejścia do przyczepy zawieszone były firanki z lalkami barbi. Z tyłu przyczepy po lewej stronie ułamany uchwyt.Przyczepę skradziono w nocy z 18/19.11.2009 r. W miejscowości piła woj.Wielkopolskie ,ul. Promienna osiedle zielona dolina. Kradzież zgłoszona na policję. Byłabym wdzięczna za każdą wiadomość.

 


ZDJĘCIE NR 3

post-108815-imported-868203ce-b158-4541-afa4-67b0d48dff9f_thumb.jpg

 

ZDJĘCIE NR 2

post-108815-imported-bfb2dd4d-d442-4ffd-a66d-0bbb5d404837_thumb.jpg

 

ZDJĘCIE NR 1

post-108815-imported-eba1cace-a7de-4471-bb57-83c7342d0e05_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem tak.

Jak szwagrowi ukradli Simsona to policja powiedziała mu aby szukał go w częściach na giełdzie.

Z przyczepą jest podobnie, albo szukać gdzieś na działkach albo jako w częściach do przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa stała na kołach na parkingu otwartym wizawi moich okien od mieszkania do tego koło lampy ulicznej - sprawdza się że, pod latarnią najciemniej. Blisko niej zapartkowane były inne samochody, ulica osiedlowa doś ruchliwa nawet w nocy. Koleżanka była jeszcze z psem ok. godz. 23 , przyczepa stała. Zabezpieczenia w postaci ukrytego zamknięcia przy haku ale widocznie szybko się z tym uporali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ponieważ to już niestety nie pierwsza przyczepa zgłoszona na naszym forum, jako zmieniająca na siłę właściciela i nikt też z wcześniej informujących osób niestety najprawdopodobniej nie odzyskał swojej własności, może warto by było stworzyć taki kącik "Skradzione pojazdy", albo coś podobnego.

Taka baza pojazdów buchniętych.

Może być kiedyś taka sytuacja, że gdzieś ktoś będzie chciał opchnąć ten trefny towar, a i przypadkiem ktoś od nas się zainteresuje. Ja wiem, że może to dużo tych przypadków, na raz, ale może by warto było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolantathiede, żal fajnej przyczepy. Po tym, że dokonano zuchwałej kradzieży wnioskuję, że może się nigdy nie odnaleźć.

Złodziej wiele ryzykował kradnąc przyczepę pod Twoim oknem. Myślę, że niestety przygotował dla niej dobrą kryjówkę na jakiejś budowie. Nikt tam nie zapyta o dokumenty a policja nigdy się nie pojawi.

 

Zauważyłem u siebie pewne drobne zboczenie :hehe: mianowicie podróżując zwracam szczególną uwagę na przyczepy, te stojące i te w ruchu. Podejrzewam, że Wy też tak macie :hehe: Gdyby był jakiś zbiór zdjęć skradzionych przyczep może przynajmniej część z nich można by było odnaleźć. Pomysł KONZIA jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem u siebie pewne drobne zboczenie :hehe: mianowicie podróżując zwracam szczególną uwagę na przyczepy, te stojące i te w ruchu. Podejrzewam, że Wy też tak macie :hehe: Gdyby był jakiś zbiór zdjęć skradzionych przyczep może przynajmniej część z nich można by było odnaleźć. Pomysł KONZIA jest OK.

 

Odkąd mam własną przyczepę to jakoś wszędzie je widzę.

Przedtem jakoś nie zwracałem uwagi.

W pracy na codzień jestem w ruchu komunikacyjnym i nieraz widuje przyczepy na działkach , budowach , przy domach , w polach i różnych miejscach.

Po zobaczeniu fotki , szybciej można zareagować , a zwłaszcza iż złodziej musi ją gdzieś przewieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda co pisze Trafko, kiedyś mniej , albo wcale zwracałem uwagę na przyczepy kempingowe . Teraz oglądam się za każdą jaka pokaże się w zasięgu wzroku , a szczególnie wypatruje te , które mają nasze logo www.karawaning.

Pewnie każdy z nas ma podobnie i dobrze , że jolantathiede, opisała ją na naszym forum . Czy zwiększy to szanse odnalezienie jej? - uhm trudno powiedzieć , ale może . W tym wypadku trzeba szukać wszystkich możliwych szans na odnalezienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.