Skocz do zawartości

YETI na forum


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mógłby zatem zostać forumowym YETI ? :ok:

Macie jeszcze jakieś pomysły ?

 

Wałęsa , może to nasz były prezydent ? Na forum od bardzo dawna ...

 

Lechu to TY ?

 

Dołączył: Sob 26 Sty, 2008 18:05

Ostatnia wizyta: Dzisiaj 20:51 (Minut: 44) Online

Wizyt: 43 Łączny czas wizyt Godzin: 18,9

Postów: 8, tematów: 3, załączników: 0, ankiet: 0

[0% z całości / 0,01 postów dziennie]

Ostatni post Pią 08 Lut, 2008 18:00

Znajdź wszystkie posty Wałęsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kto mógłby zatem zostać forumowym YETI ? :ok:

Macie jeszcze jakieś pomysły ?

 

Wałęsa , może to nasz były prezydent ? Na forum od bardzo dawna

Sam z ciekawości wszedłem wcześniej na ten profil bo jakoś nie widziałem kolegi dotychczas :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu zgłoszę kandydaturę Marasa :) Nasz stary forumowicz jeszcze zlotu żadnego nie zaliczył :ok: A szkoda :)

 

YETI !!!

Tak to prawda ,że jeszcze nie dojechałem na żaden zlot.

J nie mam nic sensownego do powiedzenia aby się usprawiedliwić :ok:

 

Jest tu duża liczba koleżanek i kolegów ,których chciałbym poznać jak ja to mówie "z pyska i nazwiska" i napewno taka okazja kiedyś będzie.

Ale musicie też wiedzieć ,że u mnie na pierwszym miejscu jest moja kochana rodzina, ktorej to poświecam najwięcej czasu.Na drugim miejscu jest moje hobby czyli wędkarstwo które to w ostatnim czasie zostało strasznie zaniedbane.J moim priorytetem jest aby poświecić mojej pasji wiecej czasu.Tak jak to było za dawnych czasów gdzie mogłem sobie pozwolić na kilkadziesiąt jednodniowych wypadów na rybki.

Wiadomo jest ,że na nasze zloty przyjeżdzają osoby ,które to w wiekszości zaliczają się do "Zrytych Beretów" i jak usłyszą o YETI to mam obawę o swoją skóre :) bo nie wiem jak to się dla mnie skończy :-]

Poniżej przedstawie Wam fotke jak to się skończyło na imprezie integracyjnej jak te ludki zobaczyli YETI :ok:

 

Spablo1 dla Ciebie :-]

szary11 dla Ciebie też :-]

J dla Was też :-]

 

wystraszony na maxa Marek "Maras" vel YETI

post-108314-imported-38ea3db6-a623-4ec8-9260-675d6b510b93_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras, Zapewniamy Ciebie , że ze zlotu wrócisz w całości :ok: , ale mały magiel będziesz musiał przeżyć ( pasowanie ) . A co Ciebie czeka to :ok: by nie wystraszyć :-]

 

 

Maras, pobanuje wszystkich jak coś nieodpowiedniego będzie :ok: Ale znając towarzystwo "Zrytych beretów" jestem o to spokojny :-]

 

Więc na spokojne szykuj się do Sławy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na pierwszym miejscu jest moja kochana rodzina

to tak jak u większości z nas :ok:

Na drugim miejscu jest moje hobby czyli wędkarstwo

W Sławie też jes szansa na wędkowanie. Wprawdzie niewielka ale jest :ok:

szykuj się do Sławy

Dokładnie :ok: Będziesz miał okazję aby:

poznać jak ja to mówie "z pyska i nazwiska"

 

A co najażniejsze to po zlocie nikt nie będzie mógł mówić, żejesteś YETI :-]

 

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem że to jakaś aluzja do mnie... :-]

 

ależ skąd , nic podobnego :ok: , ale będzie okazja na majowym zlocie w Sławie Yeti zobaczyć, po wcześniejszym pasowaniu na zlotowicza :hehe:

 

Hmm... coś mi świta że się gdzieś wstępnie deklarowałem na Polanicę, ale żeby na Sławę? W co Ty mnie chcesz wrobić? :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co Ty mnie chcesz wrobić? :hehe:

 

A w to by by Yeti nie był tylko słyszalny , ale też widzialny , a tak serio temat Sławy sie pojawi , bo będzie to VII zlot www.karawaning a tu coś o poprzednich http://www.forum.karawaning.pl/index.php?c=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.