Skocz do zawartości

YETI na forum


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Są na forum użytkownicy, którzy dość często się udzielają lecz nikt ich nigdy nie widział na zlotach czy spotkaniach. Można przypisać im przydomek YETI, bowiem zostawiają ślady (swoje wpisy na forum) a nikt nich nie widział na oczy.

W tym miejscu muszę nadmienić, że mam na myśli użytkowników z kilkumiesięcznym stażem.

 

Do dziś dnia za YETI uchodził kolega ogrodnik (przynajmniej w Wielkopolsce) :ok:

Stwierdzam oficjalnie, że ogrodnik istnieje :ok:

Na dowód zalączam zdjęcie.

 

Do głowy przychodzi mi jeszcze jeden kolega - z Bielska Białej :ok:

Jego też podobno nikt nie widział :ok:

A może się mylę ? :ok: Może ktoś go widział ? :ok:

 

Macie jakieś inne propozycje do tego miana ?

 

Może w ten sposób sprowokujemy "wirtualnych" kolegó do uczestnictwa w sympatycznych spotkaniach w realu ? :jump:

 


ogrodnik z prawej

post-107795-imported-8dbf10c5-cddf-4af2-b1c4-5b908068b88b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do dziś dnia za YETI uchodził kolega ogrodnik (przynajmniej w Wielkopolsce)

Stwierdzam oficjalnie, że ogrodnik istnieje

 

Kolega ogrodnik był mi już znany z NK i potwierdzam, że to ten sam… :ok: Pozdrowienia dla Ciebie ogrodnik.

 

 

Do głowy przychodzi mi jeszcze jeden kolega - z Bielska Białej

Jego też podobno nikt nie widział

A może się mylę ? Może ktoś go widział ?

 

 

Kolegę z Bielska Białej to ja widziałem jak latem śmigał przez Poznań srebrną Hondą z przyczepką, a z tyłu na przyczepie miał dziecięcy rowerek. A może się mylę :jump:

 

 

Może w ten sposób sprowokujemy "wirtualnych" kolegó do uczestnictwa w sympatycznych spotkaniach w realu ?

 

Spablo1 czy na przyszły weekend jedziesz do Bielska Białej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegę z Bielska Białej to ja widziałem jak latem śmigał przez Poznań srebrną Hondą z przyczepką, a z tyłu na przyczepie miał dziecięcy rowerek. A może się mylę

A Ty wiedząc, że tamtędy pojedzie to zaczaiłeś się w rowie aby go zobaczyć ? :jump::ok:

 

Spablo1 czy na przyszły weekend jedziesz do Bielska Białej

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Mam Cię może gdzieś podwieźć ? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do głowy przychodzi mi jeszcze jeden kolega - z Bielska Białej :ok:

Jego też podobno nikt nie widział :ok:

A może się mylę ? :ok: Może ktoś go widział ? :ok:

Spablo1, jesli myslisz o naszym koledze Jarekkow,

to w/w jest nam znany, widzieliśmy się z nim na I spotkaniu Południowców w Brennej, przybył specjalnie, by się z nami zobaczyć, poznać nas i mimo, że bez budki, bardzo sympatycznie spędziliśmy w jego towarzystwie sobotnie popołudnie i wieczór :ok:

A na dowód fotka :jump:

 


Powitanie z Trafko :ok: Nasz kolega Jarekkow z prawej.

post-107826-imported-fa29d5fb-c6bc-489c-a0ef-cc6296bb7c97_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, a może są osoby, które na naszym forum czują się dobrze ale jednak wolałyby pozostać anonimowe? A powody moga byc różne.... :jump:

Przecież jeśli ktoś chce i może przyjechać na zlot, ten przyjeżdża....

Pozdrawiam, Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażynko , dziękuję za to zdjęcie z powitania, a nie z ........

 

Powiem Wam tak , mam do wyboru : albo dostać 3 tyg. urlopu w całości , albo kiedy chcę i wtedy mógłbym na takie kilkudniowe zloty jeździć

 

Jak do tej pory wybierałem opcję nr 1 - co roku siedzę na zlocie PFCC dwa tygodnie , a potem przemieszczam się jeszcze na tydzień w inne miejsce

W tym roku wyszło tego 5 tygodni .

Co roku koledzy, z którymi pracuję ,dają mi prawie cały wolny lipiec. Lecz potem oni także mają prawo do odpoczynku . Skusiłbym się na jakiś zlocik, mając wolną sobotę ale zegrać to z wolnym żony jest bardzo trudno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliśmy się z nim na I spotkaniu Południowców w Brennej, przybył specjalnie, by się z nami zobaczyć, poznać nas i mimo, że bez budki, bardzo sympatycznie spędziliśmy w jego towarzystwie sobotnie popołudnie i wieczór :jump:

 

Potwierdzam ,jest to bardzo miła i sympatyczna osoba .

W dodatku jest bardzo dobrym wędkarzem od którego można się dużo nauczyć.

Jarku pozdrówka dla ciebie :ok::ok:

Zloty na południu będą często więc wpadaj bez budki nawet na jeden dzień. :ok:

 


Trafko i prawej kolega Jarekkow

post-107885-imported-414594cb-744d-4828-a867-42450315d206_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.