Jump to content
Sign in to follow this  
maciekz

Hak do PREMACY (11/2001, 2,0l benzyna) - montaż

Recommended Posts

Trafko

Dupa i dupa.

Ja jak kupiłem starego forda to gość mi do papierów dał świstek papieru.

Powiedział ,że to jest dowód haka i jak będę chciał zamocować do innego auta ( ale do danych technicznych w tym zakresie) to tylko dzięki niemu mogę zamontować.

Myślę ,że pojęcie ze złomu to fałszywy trop.

Ja swoje autko oddam na śmietnik , ale wymontuje hak i do innego modelu z modelem przeznaczenia i papierem zamontuję bez problemu.

Mam hak i papier , to czemu nie mogę go montować w dwóch samochodach.?>

Jarekkow

madmir dziękuję :jump:

Trafko Dawno , dawno temu / to niejebajka / wystarczyło że hak miał znak B

I w tych zamierzchłych czasach można było takie haki zakładać . Liczy się data montażu haka .

Dzisiaj montując hak, musi mieć on europejską homologację . To tak jak kiedyś były 126 p. bez pasów , nawet z kierownicą po prawej stronie i legalnie mogły jeździć po drogach .

Dzisiaj nie zarejestrujesz pojazdu bez katalizatora , EOBD , pasów bezpieczeństwa itp.

[/b]

kocur
nawet z kierownicą po prawej stronie i legalnie mogły jeździć po drogach

i być może znowu będą mogły, co nie ukrywam lekko mnie przeraża. Odpowiedni europejski organ pogroził Polsce palcem za utrudnianie rejestracji aut z kierownica po niewłaściwej stronie. Urząd myśli, że w Polsce jest tak jak w innych krajach Unii - że kierowcy są raczej myślący i pojazdów z kierownicą po prawej stronie używać w ruchu prawostronnym nie będą. Ale to jest Polska. Taki kraj...

Trafko
i pojazdów z kierownicą po prawej stronie używać w ruchu prawostronnym nie będą. Ale to jest Polska. Taki kraj...

Coraz bardziej te samochody widać :jump: