Skocz do zawartości

Rejestracja


Keny

Rekomendowane odpowiedzi

No niby nie możesz :), ale musisz :jump:.

 

Wiesz różnie to może być - w razie co tłumaczysz się że właśnie jedziesz na przegląd. Z drugiej strony pan :? może powiedzieć, że powinieneś z nią na lawecie jechać :).

 

Daleko masz do stacji diagnostycznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio przecież masz :). Krzycz do chłopaków i jak czysto to jedziesz, jak stoją to przekładasz na inny dzień :jump:. No chyba że chcesz wszystko zgodnie z prawem to bierz lawetę, ale to dzień roboty z tym by był :?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na Forum i niestety nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

Mam umowę kupna (tłumaczoną) z Helmutem, brief i wymeldowanie (do tłumaczenia). Rozumiem przegląd w pierwszej kolejności ( czy tak jak samochodowy 170zł?) i co dalej? Odrazu do wydz. komunikacji? Omijam szerokim łukiem UC i US ?

Niby banalne pytanie :jump:

 

Witaj Keny !!!

 

przegladnij dokładnie forum, bo temat był już wałkowany jak napisał Tomii, sam zresztą zabierałem wtedy głos i pisałem jak ja rejestrowałem przyczepe przywiezioną z Holandii, spróbuj poszukac w starych postach ! napewno sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EwaMarek, to zalezy skad ciagniesz... zagranica czy polska?? nie ciagnij bez ubezpieczenia... po pierwsze po co ryzykowac mandatem po drgie - a jak komus kuku zrobisz...

mozesz wykupic ubezpieczenie na tablice tymczasowe.. pozniej jest ono przepisane na tablice docelowe bez zadnych doplacz czy innych problemow.. na 1 badanie wystarcza dokumenty nietlumaczone (na pewno) , do rejesztracji muszisz przedstawic tlumaczenie dowodu kupna (umowa lub fucktura)... jak masz jakies pytanka dzwon lub napisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przepisami nie wolno holowac przyczepy niezarejestrowanej i bez OC. Jak nie ma tablic to trzeba w wydziale komunikacji wykupić na jeden dzień tablice próbne, przykręcić je do przyczepy i zaciągnąć na przegląd. W cenie wypożyczenia tablic próbnych jest opłaca za OC. Jazda na lewych tablicach lub bez grozi zatrzymaniem przyczepy i prawa jazdy oraz karą za brak OC przyczepy. TO SIĘ NIE OPŁACA. Na przegląd można również zawieźć przyczepę na lawecie i wtedy tablic nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszon a znasz koszt takiego zabiegu ? Bo wątpliwości że minimum dzień to zajmie to nie ma :jump:

nie rozumiem ..

 

ubezpieczenie placisz normalnie powiedzmy za 6miesiecy lub 12 na rejestracje ktora masz w tej chwili... a pozniej pani od ubezpieczen przepisuje ci na tab docelowe.. innych kosztow niet... tak moja z holandii przywedrowala a dalej juz po polsce... tablice byly ubezpieczenie dokupilem i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.