Skocz do zawartości

Ogrzewanie inne niż standardowe w domku holenderskim.


hetis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolego radziłbym spojzec na pierwszy mój post jaki napisałem a moze załapiesz o co mi chodzi , wybacz ale ksiązki nie czytam od konca a to co napisałeś to wszystko na to wskazuje , a te sugestie co widzisz to są nażucone i podpowiedziane mi od urzytkowników , ja raczej trzymam sie tematu pierwszego jaki napisałem , a nie jak tu widac tylko ze bierz kredyt , albo buduj chate , jak bym chcial budowac chate to bym sie nie zapisywal na forum karawaningu tylko zwiazanym z budowa domu........ pozdrawiam :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grzegorzu,

Ja również myślałam o zamieszkaniu w takim domku, wszyscy to krytykują ale jeśli mnie nie stać na nic innego to wolę taki domek jak mieszkać na "kupie" z całą rodzinką, widziałam że Ty myślisz o takim drogim domku za 50.000zł ja myślałam nieco inaczej:

myślałam o kupnie takiego tańszego domku z większym metrażem za np. 15.000-20.000 i dobrze go ociepli, wejdź na tą stronkę: http://www.auriva.pl/index.php/pageid/610

z takiego niezbyt ładnego domku można mieć niezły domeczek :jump:

Ja Grzegorzu jestem jak najbardziej za :ok:

Życze żeby Ci się udało :ok:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowywanie przyczepy w sposób i w cenie przedstawionej na sugerowanej stronie jest ekonomicznie nieuzasadnione. Zamiast obudowywać przyczepę domkiem w konstrukcji szkieletowej lepiej ten domek wybudować zupełnie niezależnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ZAANETKAAA ........ chociarz ty sie zgadzasz z moim zdaniem , przy czym naisze ze nie chciałem nikogo obrazic odnosnie tematu karawaningu , przecierz tez ciągacie przyczepy na dyszlu i miejsce docelowe czasami to dla was domek holenderski , przepraszam SOWA nie chciałem tak ostro ale tak wyszło , jestem kierowcą i taką budę to mam na co dzien , szukam lokum na działce a nie domku na kólkach i na dyszlu ......... jeszcze raz sorki moze ktoś mi wreszcie pomoze w tym temacie , a mianowicie chodzi mi o to " co jak i dlaczego " ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ....... takie domki - to domki modułowe robią je w Radomiu( firma ... kamp-bud ) i przywozą gotowe moduły na miejsce , niczym nie rużnią się od domków holenderskich , kosztuja tyle samo z tym ze nie mają zadnego ogrzewania , za ogrzewanie trzeba zapłacic grube pieniądze bo samemu tego sie nie zrobi ( tak jest skonstruowany ) mają takie samo ocieplenie jak domek holenderski całoroczny i do tego wyglądają jak szopa :ok: , aaaaaa i jeszcze jedno trzeba na taki domek modułowy pozwolenie na budowe ( wymagane ) , projekt i konieczne wylanie ławy zaczym przywiozą to cudo techninki :jump: , "jak się nie obruci to dupa z tyłu" , jak by nie było to nie widze na razie punktu zaczepienia a o " holendrze " nie dowiedziałem sie na razie nic oprucz tego co dowiedziałem sie od sprzedawcy , moze coś mi chociarz powiecie odnosnie opinii firmy " ATLANTIC "w Paprotni k/ Warszawy , moze to mnie naprowadzi na jakąś drogę ......... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur: może i masz rację tylko że taki domek holenderski to koszt 15.000zł +ocieplenie około 7.000-10.000zł , jak widzisz to znacznie mniej niż taki normalny dom na który trzeba przynajmniej 100.000zł (nie oszukujmy się) kredyt łatwo banki dają gorzej ze spłacaniem wiem coś o tym sama mam kredyt na 15.000zł brałam go bo miałam pracę a teraz pracy niestety nie mam ale kredyt mam nadal... kredyty to w obecnym czasie wielka porażka... :/

Grzegorzu pisząc na tym forum wiedziałam że będę krytykowana, u nas w Polsce takie domki holenderskie szybko się nie przyjmą, bo Polak zastawi się a się postawi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz to znacznie mniej niż taki normalny dom na który trzeba przynajmniej 100.000zł (nie oszukujmy się)

 

Bez obrazy , na ławice i mury z przykryciem dachu i jak się uda okna wystarczy.

Trzeba dołożyć drugie tyle :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również myślałam o zamieszkaniu w takim domku, wszyscy to krytykują ale jeśli mnie nie stać

 

A jak by w bloku zimować ,a wiosnę , lato ,jesień przenieść się do domku.

W tedy wystarczy tańszy domek.

Znam osobiście starszych ludzi , którzy zimują w blokach , a jak tylko w miarę robi się ciepło to mieszkają w przyczepach do późnej jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.