Skocz do zawartości

Wrocław - parking dla przyczepki - w sezonie letnim


Kamil_K

Rekomendowane odpowiedzi

Wierzę, ze są na forum inni karawaningowcy ze stolicy dolnego śląska :niewiem:

 

Na zimę przyczepkę wywiozłem do rodziców 100km do Wrocławia i do kolejnego sezonu jeszcze daleko ale już teraz mam pytanie dylemat:

 

- może ktoś wie gdzie we Wrocławiu jest jakiś przystępny cenowo parking strzeżony lub jakieś inne miejsce gdzie mogę trzymać przyczepkę powiedzmy od kwietnia/maja do października.

 

Mieszkamy na Ołtaszynie, niestety pod blokiem nie ma szans na zostawienie przyczepki bo miejsc jest jak na lekarstwo i sąsiedzi by nas szybko eksmitowali :bzik:

nie chciałbym też, zostawiać pod jakimś obcym blokiem ale może ktoś zna jakąś miejscówkę godną polecenia i w przystępnych wartościach $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Parking dla przyczeo kampingowych. Lokalizacja na granicy miasta Wrocław. Miejscowość Radwanice kierunek Wrocław - Oława. Jest to wydzielona część działki. Mieszkam na miejscu, ogrodzona.oświetlona.Akces dostępu do wody. Bardzo łatwy dojazd. Wystarczająco dużo miejsca do manewrowania. Pojemność powyżej 20 przyczep. Biznes w trakcie rozruchu. Wolne miejsca. Cena 100 zł /miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie :ok:

 

zgłoszę się z pewnością jak tylko zakończę remont swojej przyczepki bo na razie jest w stanie rozkładu...

 

Pytanie dodatkowe czy istnieje opcja postawienia przyczepki i prowadzenia w niej prac remontowych (potrzebne było by przyłącze dla prądu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z parkowaniem przyczepy ma pewnie wielu z nas, gdy mieszka się w bloku , to jest to

trochę uciążliwe .W Częstochowie na jednym z parkingów strzeżonych [na dodatek ciasnym ]

cena za miesiąc postoju to 180 zł.Na innych parkingach podobnie [są chyba tylko trzy]

Wydaje mi się , że cena trochę przesadzona ,tym bardziej że właściciele tych parkingów

nic nie zainwestowali, tylko ogrodzili teren i postawili budki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternatywa i chyba jedynym sluszny rozwiazaniem jest wynajecie w kilka osob jakiejs hali - pelno tego - w malo atrakcyjnym miejscu a to wiaze sie z nieduzymi kosztami - mamy pod dachem i zamkniete...

 

jak sie orientowalem u siebie to za hale gdzie wejdzie spokojnie 8-10 przyczep cena wynosila 1000zł/m-c - tanio bo nie bylo pradu, podlaczenie to wydatek kilkunastu tysiecy - trafo 300m dalej i koniecznosc kopania kabla w ziemi wiec jakakolwiek dzialalnosc odpadala i gosc nie mial chetnych

 

we wrocku zapewne tez by sie cos znalazlo - nic tylko wertowac ogloszenia, co pod dachem to pod dachem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tanio...jak wejdzie 10 przyczep to będzie po 100zł od przyczepy i nikt ich nie pilnuje.

Ja mam swoja w odległości 50km na wsi u rodziców. Niby nie daleko ale tez nie blisko zwłaszcza jak by się chciało trochę przy niej pogrzebać i co nieco zmodernizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tanio...jak wejdzie 10 przyczep to będzie po 100zł od przyczepy i nikt ich nie pilnuje.

Ja mam swoja w odległości 50km na wsi u rodziców. Niby nie daleko ale tez nie blisko zwłaszcza jak by się chciało trochę przy niej pogrzebać i co nieco zmodernizować.

 

piszac to na mysli mialem fakt iz placenie po stowce za to ze cepka stoi pod golym niebem na kawalku trawy wydaje sie byc nieco drogo...

 

ja tez niemialem mozliwosci trzymania cepki w garazu - wiec wybralem wariant ktory byl na starcie kosztowny - mianowicie u wujka postawilem wiate i trzymam przyczepke 20km od mojego miejsca zamieszkania

 

ale to juz lepsze jak trzymanie budki pod golym niebem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie :hehe:

 

zgłoszę się z pewnością jak tylko zakończę remont swojej przyczepki bo na razie jest w stanie rozkładu...

 

Pytanie dodatkowe czy istnieje opcja postawienia przyczepki i prowadzenia w niej prac remontowych (potrzebne było by przyłącze dla prądu)?

 

[ Dodano: Wto 01 Cze, 2010 22:10 ]

jest możliwość podłączenia do prądu,dostępne 220V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszac to na mysli mialem fakt iz placenie po stowce za to ze cepka stoi pod golym niebem na kawalku trawy wydaje sie byc nieco drogo..

Jeśli chodzi o takie warunki , to jest nawet bardzo drogo.

Gdy rozmawiałem z właścicielem parkingu w Częstochowie ,[ przyczepa stała by na trawie , pod gołym niebem , cena 150 zł miesiąc ], to powiedział że za ewentualne włamanie on nie odpowiada.To za co taka opłata? każdy by tak chciał zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.