Skocz do zawartości

Kontrola drogowa


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Pare dolców,złotych,rubli to domena PRL i czasów kontrabandy,w dzisiejszych czasach w cywilizowanych krajach za "parę euro" idzie się siedzieć.

 

dokładnie tak powinno być ale to musi zaistnieć w świadomości. U kolegi Trafko ta świadomość jeszcze nie zaistniała, a panoszy się stara świadomość rodem z innego systemu. Trafko - jak jesteś w porządku i sprzęt masz w porządku to po co kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od 85r jeżdżę z przyczepką towarową...

...żadnej kontroli drogowej nie miałem.

A mnie własnie z towarówką (N-250C) zatrzymała na autostradzie słowacka policja

Stwierdzili że "za rychlo" sie poruszam

Mieli rację :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka razy kontrolowany w Bieszczadach przez straż graniczną . Nie interesowali się stanem technicznym samochodu i przyczepy. Sprawdzali tylko dokumenty ,bagażnik samochodu i wnętrze przyczepy . Kontrolę w bagażniku tłumaczyli poszukiwaniem papierosów i alkoholu bez akcyzy a w przyczepie sprawdzali czy nie wożę nielegalnych emigrantów :piwko: .Natomiast kontrole policji podczas jazdy z przyczepą miałem dwie . Wszystko było normalnie ,sprawdzenie dokumentów potem świateł i .....szerokiej drogi. Nie czepiali się :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie własnie z towarówką (N-250C) zatrzymała na autostradzie słowacka policja

Stwierdzili że "za rychlo" sie poruszam

Mieli rację

 

 

N-250C to nie towarowa... no może bagażowa, a raczej to walizka na kółkach :piwko:

 

Ps. Miałem kiedyś taką... stała tylko żeby zniżki leciały w jednej z firm ubezpieczeniowych :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paredziesiąt tysięcy kilometrów z przyczepami zrobiłem i kilka kontroli miałem :] ale za każdym razem to były rutynowe kontrole i to chyba bardziej na sztuke :] Chociaż zaznaczyć trzeba że o wiele sympatyczniejsze bywają kontrole przy jeździe z kempingiem niż z towarówką :] O lawecie nie wspomne bo w tym przypadku różnie to bywa :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, chodziło mi bardziej o wesoły wątek z zabarwieniem erotycznym :] ( z tym dawaniem w łapę ), nikogo nie posądzam o korumpowanie :]

 

Przyznam, że w mojej karierze kierowcy, nie próbowałem nigdy korumpować nikogo..., a nie sorry, kilkanaście lat temu, na egzaminie praktycznym na prawo jazdy, instruktor ( wtedy jeździło się jeszcze z instruktorem a egzaminator siedział z tyłu) wyhamował mi przed czerwonym światłem i PO FAKCIE kupiłem mu flachę, ale jak tak teraz patrze na to zdarzenie, to wydaje mi się, że to ja wyhamowałem a on z premedytacją wyciągnął ode mnie tą flachę :piwko: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi Trafko ta świadomość jeszcze nie zaistniała, a panoszy się stara świadomość rodem z innego systemu. Trafko - jak jesteś w porządku i sprzęt masz w porządku to po co kombinować?

 

Bo nawyki z np. Ukrainy zostają :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.