Skocz do zawartości

Wladyslawowo camping Lazurowe

MARKUSIK

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się od pn na Lazurowe i chciałem coś poczytac o campingu i nic nie ma na forum ?

zakladam, ze jak nic nie piszą to jest Ok ?

i ta pogoda 18 stopni i deszcz ? kiedyś mając przyczepę to był ten plus, ze zaświeciło słońce, cyk i jedziemy, a teraz rezerwacje miejsca jak w hotelu. Ja robiłem rezerwacje już w kwietniu zeby mieć miejsce przy klifie, a tu deszczyk zimno i chciałoby się przesunąć wyjazd o tydzień, a tu rezerwejszyn zaliczkowy i ??‍♂️

Zarezerwowałeś i opłaciłeś kemping którego na oczy nie widziałeś? Odważnie. Mnie tyle razy zdarzyło się zapinać hak po jednej nocy, że nawet nie płace z góry, a jak obsługa się uprze to najwyżej za jedną noc.

56 minut temu, koober napisał(a):

Zarezerwowałeś i opłaciłeś kemping którego na oczy nie widziałeś? Odważnie. Mnie tyle razy zdarzyło się zapinać hak po jednej nocy, że nawet nie płace z góry, a jak obsługa się uprze to najwyżej za jedną noc.

W dobie internetu , gdzie tego typu kempingi mozna obejrzec na tysiacach zdjec , przeczytac setki opinii , to raczej wiesz na co sie piszesz. Jedyne co pogoda moze nie dopisac, ale raczej rezerwacje powinno dac sie przesunac.

29 minut temu, Analog82 napisał(a):

W dobie internetu , gdzie tego typu kempingi mozna obejrzec na tysiacach zdjec , przeczytac setki opinii , to raczej wiesz na co sie piszesz. Jedyne co pogoda moze nie dopisac, ale raczej rezerwacje powinno dac sie przesunac.

Dokładnie. Tam wszystkie campingi mają ten sam widok i bardzo podobny standard. Można śmiało jechać, oczywiście po przesunięciu rezerwacji na tydzień.

4 godziny temu, MARKUSIK napisał(a):

Wybieram się od pn na Lazurowe i chciałem coś poczytac o campingu i nic nie ma na forum ?

zakladam, ze jak nic nie piszą to jest Ok ?

Bo kiedyś Lazurowe to było "Poarańczowe" :D, ale to dawno było. Czasy liceum i namiotu :]. No a na Horyzoncie to wtedy krzaki rosły i straszyło... Kurde jednak stary już jestem.

Byliśmy w 2021 i jak nie przeszkadza Tobie ciasnota - nawet na tych podobno większych parcelach przy klifie; klaustrofobiczne wręcz sanitariaty, których jest naprawdę mało...

10 godzin temu, Tomii napisał(a):

Bo kiedyś Lazurowe to było "Poarańczowe" :D, ale to dawno było. Czasy liceum i namiotu :]. No a na Horyzoncie to wtedy krzaki rosły i straszyło... Kurde jednak stary już jestem.

Byłem na pomarańczowym z namiotem. Parcele wyznaczone białą taśmą na trawie. Nasze mondeo nie zmieściło się:) o namiocie nie było mowy. Toalety z płyty OSB, to były czasy ?. Chyba 2008r.

Jutro chyba podjade do rodzicow i poskanuje troche zdjec z kampingow w Chalupach z lat 1998-2002, bo jak widze obecne realia to jest spora roznica :) 

Ale w tym czasie nawet nie przypominam sobie kepingow w okolicach Chlapowa. 

Edytowane przez Analog82 (wyświetl historię edycji)

10 godzin temu, Analog82 napisał(a):

Jutro chyba podjade do rodzicow i poskanuje troche zdjec z kampingow w Chalupach z lat 1998-2002, bo jak widze obecne realia to jest spora roznica :) 

Ale w tym czasie nawet nie przypominam sobie kepingow w okolicach Chlapowa. 

gdzieś widziałem zdjęcia archiwalne chyba Alexy, myślę z lat 90-tych ale mogę się mylić.

• 5 miesięcy temu...

W sezonie nie byliśmy, ale w tamtym tygodniu byliśmy prawie sami :D

Dzieciaki pojechały na narty:balwanek:,a my pierwszy raz zimą nad Bałtykiem ?20240129_075014.thumb.jpg.b3501d7af217a9ad6cc9c66e6d452ced.jpg20240129_075244.thumb.jpg.f791f58466d21aa5ffb2fff07839f7f2.jpg20240129_090018.thumb.jpg.89cf8059936abefbd7523c167c2614db.jpg20240129_092737.thumb.jpg.cf7953448b375e0a8de714ac9c5569bc.jpg