Skocz do zawartości

SPOT'kanie z przypadku ... :))


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dziś spotkaliśmy się w spontanicznym niedżwiedzim uścisku z Rysiaczkiem , który odwiedził nasze strony w ramach służbowo-rozrywkowych kontaktów . Tym sposobem popełniono kilka zdjęć , które zamieszczamy w historii naszego forum .

Zaczęlo się od "zagajenia" rozmowy , później od drinko-rozmów , drinko-rozmów , drinko-rozmów i zakończenia zagajenia rozmowy a później do ...

Pozdrawiamy szerokie grono ... "rozmówców" :krzykacz:

Aż wreszcie spotkanie masońsko-okolicznościowe uznano za zamknięte . :jump::jump::bzik:

Oby więcej ...

Tylko ta prośba tyczy się wykonawców aby w miarę możliwości partolili robotę :ok:) to i Rysiaczek będzie do nas częściej przybywał , nie tylko na przeglądy gwarancyjne . :ok::ok::jump:

post-102711-imported-cd0cc14d-b59b-4de0-8f34-f58a330a29c0_thumb.jpg

post-102711-imported-85a2044b-bf58-4afa-9b0e-a2a1084e5a06_thumb.jpg

post-102711-imported-bfbdbfff-d284-44ad-ad2d-ff8b0b050279_thumb.jpg

post-102711-imported-604bf050-01a9-4542-8680-20fa1c988a56_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ładnie się bawicie ta śliczna młodzież to, Fingerku Twoja?

Chłopak jest mój a dziewczyny Roberta - "boss'a".

 

Fingerku widze ,że statystyka się poprawia.

No nie wiem . Patrząc w tył to ostatnio "plumkałem" w Nieborowie . Toż to całe wieki temu . Aż dziwne , że jeszcze nie uschłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku napisz czy coś po oględzinach się spaprało bo interesuje mnie czy do nas przyjedziesz . W sumie to przybywaj bez tych wszystkich napraw , zrobimy objazdówkę po rejonie . Zapraszamy na dłużej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dorwałem się do neta , bo cały czas na walizach . Dziekuję serdecznie Załodze Bossa i Fingera za super spotkanie . Dzwoniac do nich ze będę przejazdem w Lubaniu byłem przeświadczony ze spotkamy sie na gruncie neutralnym w postaci restauracji . Niestety gościnność Lubomiszczan przeszła moje wyobrażenia . Zostałem przywieziony i odwieziony do hotelu po zacnej kolacji w trybie : zagajenia i zakanszania .

Dziekuję za spotkanko ! Inwestycja w Lubaniu wykonana przez moją firmę jest w stanie idealnym , ale wymaga małej renowacji . KTO WIE !

Mysle że takie nie bardzo zobowiązujące spotkania zacieśniają więź między nami .

Bliższe kontakty poznanie osobowości kazdego z nas , a razem pomysły

karawaningowe utwierdziły mnie że każde tego typu spotkanie zacieśnia nasze Forum . MOGĘ ODWAŻNIE POWIEDZIEĆ , ŻE PRZED ZLOTEM W SANDOMIERZU TEGO NIE BYŁO ! / Nie mówiąc o małej grupce ludzi z e Zlotu w Kozienicach / :niewiem:

Grazynko w okolicach i w Katowicach jestem non stop , ale szybkosc z jaką załatwiam tematy nie pozwala mi sie spotkać nawet z moim synem . W Krakowie gdzie studiuje n moja córka a jestem tam na bieżąco widziałem się miesiąc temu w Ostrowcu . Ja chyba zwriowałem ! Teraz wiecie ! dlaczego przyjeżdząam a Zloty i nie uruchamiam laptopa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazynko w okolicach i w Katowicach jestem non stop , ale szybkosc z jaką załatwiam tematy nie pozwala mi sie spotkać nawet z moim synem .
Jesli będziesz miał perspektywę wolniejszego załatwienia tematu - odezwij się do nas :bzik:

Pozdrawiamy cieplusio z zaśniezonego juz niestety Śląska :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.