Skocz do zawartości

Wózek plażowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni temat jest z 2018 roku ale w tym roku niestety nie mam zamiaru jak w tamtym dźwigać wszystkiego i proszę o opinie :) 

Potrzebuje wózka który sprawdzi się nad naszym polskim morzem (głównie chodzi o jazdę po piasku).

Czy ktoś posiada taki wózek bądź znajdzie się jakaś duszyczka która poratuje wiedzą? 

Oczywiście obejrzałem się za późno a w niedziele wyjazd i mam trochę ukrócony wachlarz :( 

Na chwilę obecną moim faworytem jest ten wózek

https://allegro.pl/oferta/wozek-plazowy-turystyczny-skladany-na-plaze-12887790538

Czy znajdę coś lepszego w czym przewiozę dziecko (w razie potrzeby) i niewielki bagaż (parasol, jakieś jedzenie/woda, zabawki

Budżet max 800 PLN

Dobrze, że ten etap już za mną......a tak na poważnie ja lata świetlne temu kiedy dzieci były małe korzystałem z klasycznego wózka zakupowego z większymi kołami (zdjęcie poglądowe). Nie "szło" to w piasku jak 4x4 ale było o wiele łatwiej doczołgać się na plaży do wskazanego przez żonę miejsca. Dziecka w tym raczej nie przewieziesz (choć pewnie i tacy się znajdą)  ale tobołki spokojnie.

5_1.thumb.jpg.87fca54caf4986b8a5c5df1341566826.jpg

Edytowane przez kleo77 (wyświetl historię edycji)

43 minuty temu, rtwppk napisał(a):

Jak narazie Panowie opcja @Voku w skali od 1 do 10 :) 11 :) 

Taki leżak z kółkami używam już kilka lat, sprawdził się nad Bałtykiem w ITA czy Cro 

Tyle że dziecka tym nie przewiezie ;)

Za to jest wygodne siedzisko na plażę w gratisie

Czasem bywają w Lidlu po ok 100zl 

Jedyny minus że nie mieści nam się do żadnego kufra w przyczepie

2 godziny temu, bl13 napisał(a):

Najlepszy bedzie Fuxtec. Jakosc wysoka a cena zblizona do budzetu. Zmiescisz wszystko :) 

Tak tylko w Fuxtecu masz wąskie koła w porównaniu do tego bergera

zestaw dla leniwych :) elektryk wiec po plaży można jeździć :) 

https://sprzedajemy.pl/quad-beretta-1000w-48v-duzy-xxl-3-tryby-jazdy-sport-nowy-rat-rakoniewice-2-6bea9f-nr67121768

https://szekla4x4.pl/pl/przyczepy-atv/18035-shark-przyczepa-model-garden-680-jedna-os.html

Jedyny problem który widzę to transportowy :) ale widziałem campera dla których nie będzie z tym problemu 

8 godzin temu, kleo77 napisał(a):

Dobrze, że ten etap już za mną......a tak na poważnie ja lata świetlne temu kiedy dzieci były małe korzystałem z klasycznego wózka zakupowego z większymi kołami (zdjęcie poglądowe). Nie "szło" to w piasku jak 4x4 ale było o wiele łatwiej doczołgać się na plaży do wskazanego przez żonę miejsca. Dziecka w tym raczej nie przewieziesz (choć pewnie i tacy się znajdą)  ale tobołki spokojnie.

5_1.thumb.jpg.87fca54caf4986b8a5c5df1341566826.jpg

Te opcję miałem kilka lat. Z parasoli robiłem spory dyszel i wszystko spinałem elastycznymi sznurami zakończonymi haczykami. Fajnie się ciągnęło.  Ściągając torbę szkielet z kołami skutecznie wozi kasetę.  I najważniejsze...zajmuje miejsca tyle co nic.

• 2 tygodnie później...

Nie powiem Ci co kupić ale mogę powiedzieć czego nie kupować :) Nie polecam https://www.decathlon.pl/p/wozek-turystyczny-do-sprzetu-kempingowego/_/R-p-342540?mc=8753715&c=Szary. Plastikowe kółka są twarde, podskakuje na każdej nierówności, kółka telepią się na wszystkie strony, głośny jak cholera. Może na miękkim i w miarę prostym podłożu daje radę ale na pewno nie na polskich chodnikach. Kółka są na tyle wąskie, że załadowany zakopuje się w piasku. z tego co widzę to, to co podlinkowałeś jest bardzo podobne. Ja planuję jego przeróbkę i wymianę kół na jakieś gumowe, a najlepiej pompowane ale nie wiem czy znajdę w takim rozmiarze.

W dniu 20.07.2023 o 13:30, konrad_b napisał(a):

Taki leżak z kółkami używam już kilka lat, sprawdził się nad Bałtykiem w ITA czy Cro 

Ja mam taki z Lidla i sprawdza się rewelacyjnie. U mnie mieści się w bagażniku samochodu wraz z rowerem elektrycznym. Potem, gdy nie jest potrzebny, leży sobie pod przyczepą, złożony na płasko.

• 3 tygodnie później...

Mam taki zielony z pompowanymi kołami zajmuje sporo miejsca ale po piasku nawet idzie , bez porównania do tego z wąskimi kołami. Dwójka dzieci 6 i 14 lat po twardym spokojnie można ciągnąć dla zabawy. Minusy tak jak pisałem gabaryt waga i trzeba mu podpinać burty gumami bo się tłucze.

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/a45a00bd-582f-3b6d-b5ca-65f355e8774e/oferta/4e0a7cd0-119a-11ee-bd9b-558828925164 jakość wykonania taka sobie wziołem ten z mocniejszym podwoziem bo są też inne słabsze. Cały majdzan się na niego spokojnie mieści. 

• 2 tygodnie później...
W dniu 20.07.2023 o 13:30, konrad_b napisał(a):

Również używam od wielu lat, kupiony w Lidl i mój mały (2-4latka) zawsze na plażę oraz z niej wracał na leżaku. :)

Teraz jak ma 7 już idzie o własnych siłach.

Widziałem te leżaki z all... i są słabej jakości, bardziej polecam z Lidla.