Skocz do zawartości

"Mini zlot"


baja02

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem tu dział "Zlot mini", a ja chce zaproponować dział "Mini zlot". Nie wszyscy corocznie bedą mogli uczestniczyc w zlotach "głownych" z różnych powodów, ale nie przeszkadza to, zeby nie proponować właśnie takich "mini zlotów", gdzie może sie spotkać kilka załóg. Nie wymaga to większych przygotowań. Poprostu ktos z nas ogłasza, że w dniu .... spotykamy sie tu, a tu i bedziemy mieli takie plany ... Zachęci to do wzięcia udziału najbliżej mieszkających lub jadących w pobliżu na wakacje. To by była taka akcja "MINI", a może zda egzamin. Podanie takiej wiadomości w Forum przecież nic nie kosztuje. A jeżeli podane bedą jeszcze dokładniejsze dane o miejscu spotkania, to będzie super. Naturalnie wiadomość taką nalezy podac z wyprzedzeniem 1-2 tygodniowym. Takie "kameralne" imprezy mają swój urok.Jjeszcze za wcześnie na to zebym coś zaproponował, ale zrobię to o ile projekt zostanie zaakceptowany. Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Baja02 nie czuj się urażony ale na ten pomysł wpadłem chyba w Czerwcu . Na taki mini-zlot zachęcałem do Wisły szczególnie kolegów z Górnego Śląska a jest ich kilku.I co przyjechał tylko Robin.Już tam na miejscu (Wisła)jak się okazało,że jedziemy do Krakowa za pomocą Robinowego laptopa prosiliśmy kolegów z Krakowa i okolic o spotkanie.I znowu nic!! Nie chcę w tym momencie przytaczać słów jednego z naszych kolegów mieszkających w Krakowie,czemu nie mógł przyjechać.Jednak po tych niepowodzeniach myśle,że to się odmieni i dlatego popieram Twój ( Baja02)apel.

046c478774ac7322m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Irku3! Było by najlepiej gdyby każdy z nas wpadł na ten pomysł, moze wtedy spotkania były by częste. Jakoś trudno ludzi przekonać do uprawiania turystyki. Nie można tego tłumaczyć tylko brakiem czasu, lub pieniędzy. Stoją przyczepu i kampery mają wolny czas i nic z tego nie wynika. W poniedzialek ruszają do pracy zmęczeni i tak tydzień za tygodniem. Mam sąsiada, który widzi jak w każdej wolnej chwili wyjeżdżam z rowerami, pontonem i za każdym razem mówi:"Pan to ma fajnie". A jego przyczepa stoi w garazu. Czasem ręce opadają, jak tych ludzi przekonac, że takie wyjazdy są bardzo fajne, że poznaje się ciekawych ludzi, zwiedza i że ..... Może uda nam sie z tymi Mini zlotami od nowego sezonu 2007. Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; nabieram przekonania,że jak są tacy ludzie jak Ty na tym forum to dojdzie do spotkań.W Czerwcu,Lipcu czy nawet w Sierpniu było nas kilkunastu teraz jest kilkudziesięciu i wciąż przybywa.Również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz jestem pewien że do takich zlotów będzie dochodziło. Ja właśnie na takie krótkie liczę bo nie wiem jak z dłuższym urlopem będzie. Mam też nadzieję że się gdzieś "u mnie " nad morzem też spotkamy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby udało się już spotkać, to może jakąś objazdówkę po wybrzeżu byśmy zrobili? To tez ciekawe mogło by być:lol: Zobaczymy tylko ile czasu będziemy mieli.

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz działkę nad morzem?

Może by się do Ciebie na wczasy wpakować :lol:

 

Nie, nad samym morzem działkę ma moja mama. To jest bardzo malutka działeczka dzierżawiona od chyba 12 lat, praktycznie pod mały domek kempingowy. Działka ta jest 1 km od morza w miejscowości Białogóra. Wiem że moja mama czasami znajomym wynajmuje domek na urlopy. Gdybyś był zainteresowany to mogę z nią zagadać.

Ja mieszkam około 35 km od morza i tam mam działkę na której stoi mój dom. Ala niestety nie mam miejsca na zrobienie zlotu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak macie jakiś pomysł to ja mam 1700m działki pod Warszawą. Popowo koło Serocka. Nie ma prądu, nie ma wody bieżącej (jest w Bugu 100m dalej) ale jest akt własnośc :ok: i i nikt nas nie wygoni. Są ścieżki dla rowerów i kemping, jeden z niewielu w okolicach Warszawy http://www.pfcc.info/ang/main.php?nazwa=mazow Jestem otwarty na propozycje. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.