Skocz do zawartości

Camper Park AMBI w Ścięgnach koło Karpacza

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zimą pisałem że mój znajomy karawaningowiec ma otworzyć kamper park koło Karpacza i tak też się stało:winner:

Jako że nie ma go tu na forum postanowiłem oczywiście za jego przyzwoleniem że zareklamuję jego Camper Park, takich miejsc nigdy za wiele.

Jest to nowo otwarty całoroczny obiekt położony w miejscowości Ściegny Różana koło Karpacza z pięknym widokiem na Śnieżkę i panoramę całych Karkonoszy.

Obiekt zapewnia całodobowy dostęp do sanitariatów, parcele z przyłączem wody i prądu, plac zabaw dla dzieci i infrastrukturę do grilowania

Artura i Martę poznaliśmy na Sylwestra w Alexie, potem spotkaliśmy na święta w Kołobrzegu kto czytał moje relację będzie wiedział o kogo chodzi, są to prawdziwi karawaningowcy którzy chcieli stworzyć fajne kameralne miejsce do odpoczynku i myślę że im się udało ponieważ przez lata zdobywali wiedzę o potrzebach takiego obiektu jak i nas karawaningowców, w rozmowach które z Arturem i Martą przeprowadziliśmy to powiem że znają temat.

Kilka zdjęć które przysłał Mi Artur, resztę zdjęć jak i dokładniejszy opis zrobię jak dojedziemy do nich, zaproszenie już jest tylko czasu brak, może w długi wekkend, zobaczymy

Camper Park AMBI

Ścięgny ul. Różana 29

tel 698 062 459

https://goo.gl/maps/i2iLZus3BjxB3jKw9

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0254QAYy73gSPJCKgUW79wrETRdaqqear1gxg8uqJxr638nvfFpemJG9zxqah1cYi2l&id=100092972271814&sfnsn=mo

Screenshot_20230604-205907_Facebook.jpg

Screenshot_20230604-205931_Facebook.jpg

Screenshot_20230604-205919_Facebook.jpg

Screenshot_20230604-205943_Facebook.jpg

Screenshot_20230604-205954_Facebook.jpg

• Gość zmienił(a) tytuł na Camper Park AMBI w Ścięgnach koło Karpacza
W dniu 4.06.2023 o 21:41, peja76 napisał(a):

Zimą pisałem że mój znajomy karawaningowiec ma otworzyć kamper park koło Karpacza i tak też się stało:winner:

Jako że nie ma go tu na forum postanowiłem oczywiście za jego przyzwoleniem że zareklamuję jego Camper Park, takich miejsc nigdy za wiele.

Jest to nowo otwarty całoroczny obiekt położony w miejscowości Ściegny Różana koło Karpacza z pięknym widokiem na Śnieżkę i panoramę całych Karkonoszy.

Obiekt zapewnia całodobowy dostęp do sanitariatów, parcele z przyłączem wody i prądu, plac zabaw dla dzieci i infrastrukturę do grilowania

Artura i Martę poznaliśmy na Sylwestra w Alexie, potem spotkaliśmy na święta w Kołobrzegu kto czytał moje relację będzie wiedział o kogo chodzi, są to prawdziwi karawaningowcy którzy chcieli stworzyć fajne kameralne miejsce do odpoczynku i myślę że im się udało ponieważ przez lata zdobywali wiedzę o potrzebach takiego obiektu jak i nas karawaningowców, w rozmowach które z Arturem i Martą przeprowadziliśmy to powiem że znają temat.

Kilka zdjęć które przysłał Mi Artur, resztę zdjęć jak i dokładniejszy opis zrobię jak dojedziemy do nich, zaproszenie już jest tylko czasu brak, może w długi wekkend, zobaczymy

Camper Park AMBI

Różna, Ściegny

tel 698 062 459

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0254QAYy73gSPJCKgUW79wrETRdaqqear1gxg8uqJxr638nvfFpemJG9zxqah1cYi2l&id=100092972271814&sfnsn=mo

Screenshot_20230604-205907_Facebook.jpg

Screenshot_20230604-205931_Facebook.jpg

Screenshot_20230604-205919_Facebook.jpg

Screenshot_20230604-205943_Facebook.jpg

Screenshot_20230604-205954_Facebook.jpg

Czy jakiś rabat na hasło @peja76 ? Lub inne tajne :) 

9 godzin temu, Eastnomad napisał(a):

W internecie w zasadzie nie da się wyszukać gdzie dokładnie znajduje się to miejsce a to raczej słabo. Powinni to poprawić w pierwszej kolejności.

Tak napisałem Robertowi żeby poprawił

1 godzinę temu, Tomii napisał(a):

@peja76 czy dokładną lokalizacja jest jakąś tajemnicą? 

Ścięgny ul. Różana 29
Tomku jak możesz dopisz adres, co do pineski jak pisałem wyżej jak Mi przyślą to też wkleję
@rtwppk czy będzie rabat na hasło nie wiem, jak będę na miejscu pogadam:) co do pineski to ty jeden Przemek wiesz jak mi to wychodzi:]

Już mam?

https://maps.app.goo.gl/zDj5ddqh8bg7i2Kh8

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)

Zapytałem ich i dokladną lokalizację, ale coś kręcą i nie chcą jej podać. Nie rozumiem za bardzo o co tutaj chodzi.

Właśnie na FB ich pytałem o dokładny adres ale cały czas powtarzają tylko, że Sciegny
  Ścięgny ul. Różana 29 Tomku jak możesz dopisz adres, co do pineski jak pisałem wyżej jak Mi przyślą to też wkleję [mention=38159]rtwppk[/mention] czy będzie rabat na hasło nie wiem, jak będę na miejscu pogadam co do pineski to ty jeden Przemek wiesz jak mi to wychodzi:]   Już mam
https://maps.app.goo.gl/zDj5ddqh8bg7i2Kh8
Lol. Szybciej na forum podałeś adres niż można było się dowiedzieć bezpośrednio od nich.

Tak czy inaczej dziwne jest to, że oni unikają jak ognia podania tego adresu.

Edit. Jest ogromny problem z dojazdem do nich, który chyba na legalu jest niemożliwy bo trzeba przejechać przez wąski mostek, który zabrania wjazdu pojazdów powyzej 1.5t.

Screenshot_2023-06-06-09-02-06-554_com.google.android.apps.maps.jpg

19 minut temu, jacek00 napisał(a):

Zapytałem ich i dokladną lokalizację, ale coś kręcą i nie chcą jej podać. Nie rozumiem za bardzo o co tutaj chodzi.

Właśnie na FB ich pytałem o dokładny adres ale cały czas powtarzają tylko, że SciegnyLol. Szybciej na forum podałeś adres niż można było się dowiedzieć bezpośrednio od nich.

Tak czy inaczej dziwne jest to, że oni unikają jak ognia podania tego adresu.

Edit. Jest ogromny problem z dojazdem do nich, który chyba na legalu jest niemożliwy bo trzeba przejechać przez wąski mostek, który zabrania wjazdu pojazdów powyzej 1.5t.

Screenshot_2023-06-06-09-02-06-554_com.google.android.apps.maps.jpg

Co Wy tacy sceptycznie nastawieni? Macie szwagra w Karpaczu co prowadzi konkurencyjny interes :) ? 
Trzeba pojechać i zobaczyć. Większość ograniczeń DMC w górach jest z zastrzeżeniem nie dotyczy obsługi i dojazdu do posesji :) 

Skoro ktoś sobie coś takiego wymyślił, zainwestował to dojazd jest :) ale potwierdzę gdy dojadę. Niedowiarkom przyśle foty :lol:

34 minuty temu, rtwppk napisał(a):
Co Wy tacy sceptycznie nastawieni? Macie szwagra w Karpaczu co prowadzi konkurencyjny interes  ? 
Trzeba pojechać i zobaczyć. Większość ograniczeń DMC w górach jest z zastrzeżeniem nie dotyczy obsługi i dojazdu do posesji  
Skoro ktoś sobie coś takiego wymyślił, zainwestował to dojazd jest  ale potwierdzę gdy dojadę. Niedowiarkom przyśle foty

Nie chodzi o sceptycyzm, ale jak pytam kemping o dokładny adres a oni mi go nie chcą podać to wydaje mi się to po prostu dziwne

Edit: Jest już w Google Maps:
https://goo.gl/maps/5cMdTgworzkVmbZd8

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)

13 minut temu, jacek00 napisał(a):
32 minuty temu, rtwppk napisał(a):
Co Wy tacy sceptycznie nastawieni? Macie szwagra w Karpaczu co prowadzi konkurencyjny interes https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji4.png ? 
Trzeba pojechać i zobaczyć. Większość ograniczeń DMC w górach jest z zastrzeżeniem nie dotyczy obsługi i dojazdu do posesji https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji4.png 
Skoro ktoś sobie coś takiego wymyślił, zainwestował to dojazd jest https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji4.png ale potwierdzę gdy dojadę. Niedowiarkom przyśle foty https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji38.png

Nie chodzi o sceptycyzm, ale jak pytam kemping o dokładny adres a oni mi go nie chcą podać to wydaje mi się to po prostu dziwne

:) adres w treści niby podany :) pineska wysłana przez @peja76 działa :) (należy to traktować za mega sukces)

Wiesz czasami jest tak, że nam się wydaje iż adres musi być … a życie wiejskie to weryfikuje :) .. jeden sklep, 15 domów i komu potrzebny adres jak tam się wszyscy znają … a nazwa ulicy powstała 2lata temu jak „ letniaki” sobie kupili działki.

„Open your mind”- regiony się różnią, Europa się różni o świecie nie wspominam.

To co dla nas jest dziwne dla innych jest normalne :) i odwrotnie …. I rozstrzygnij kto tu jest normalny :) 

1 godzinę temu, rtwppk napisał(a):

:) adres w treści niby podany :) pineska wysłana przez @peja76 działa :) (należy to traktować za mega sukces)

Wiesz czasami jest tak, że nam się wydaje iż adres musi być … a życie wiejskie to weryfikuje :) .. jeden sklep, 15 domów i komu potrzebny adres jak tam się wszyscy znają … a nazwa ulicy powstała 2lata temu jak „ letniaki” sobie kupili działki.

„Open your mind”- regiony się różnią, Europa się różni o świecie nie wspominam.

To co dla nas jest dziwne dla innych jest normalne :) i odwrotnie …. I rozstrzygnij kto tu jest normalny :) 

My prości starsi ludzie wychowani na papierowwj mapie sobie poradzimy, ale z tego co widzę dzisiejsza młodzież już nie. Przemek aż się boję jak kiedyś ten internet pierdyknie co ci ludzie zrobią, zginą?

15 minut temu, peja76 napisał(a):

My prości starsi ludzie wychowani na papierowwj mapie sobie poradzimy, ale z tego co widzę dzisiejsza młodzież już nie. Przemek aż się boję jak kiedyś ten internet pierdyknie co ci ludzie zrobią, zginą?

Wiek to przede wszystkim stan umysłu. Ja nie sądze abyśmy się mocno różnili wiekiem ;) Wychowywałem się na mapach papierowych, ale po to mamy google maps, aby sobie życie ułatwiać a nie utrudniać ;)