Skocz do zawartości

Przedsionek/tropik/pawilon samochodowy


krtt09

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim zajawkowiczom ! Od roku jezdzimy z dziewczyną po fajnych miejscowkach minivanem. W tym roku rodzinka nam sie powiekszyla o pieska i pilnie potrzebujemy kupic cos w rodzaju przedsionka do autka, od strony bagażnika. Samochod to ford s max. Macie jakieś pomysły? Cos sprawdzonego? Nie chcialbym kupowac gotowych "namiotow" za miliony monet. Troche przesada za 3 kawalki materialu zakladane na bagaznik, bez stelaza za 800-1000 zl. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Z doświadczenia wiem że jak zamierzasz kontynuować ten sposób spędzania czasu lepiej kupić co lepszego.

W OBELINK jest dobra cena względem jakości.

Oto przykład.

Kampa Trip przedsionek do busa (obelink.pl)

Namioty do busa - Przedsionki - Przedsionki i zadaszenia (obelink.pl)

W okolicach 300-400zł już coś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś takiego: to jest quechua air base z decathlonu, pneumatyczny stelaż, więc relatywnie łatwo i szybko się go rozkłada i składa, fajny duży w środku, otwiera się z dwóch stron )z obu można podpiąć do auta, czy to z boku czy to z tyłu + ma jeszcze drzwiczki z boku. W zimne, deszczpwe dni wrzucaliśmy do środka grzejnik olejowy i można było tam sobie urzędować razem ze stolikiem i krzesełkami

jbc to mogę sprzedać, użyłem kilka razy, ale jestem na etapie zmiany autka na duże L4H3 więc ten będzie za mały donowego auta i już nie będzie mi potrzebny

 

Bayern 001.JPG

Bayern 002.JPG

Bayern 003 Regensburg.JPG

Bayern 004 Regensburg.JPG

028 Ossana.JPG

IMG_20200725_212129.jpg

IMG_20200725_213018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.06.2023 o 21:29, Łza Włóczynutka napisał(a):

może coś takiego: to jest quechua air base z decathlonu, pneumatyczny stelaż, więc relatywnie łatwo i szybko się go rozkłada i składa, fajny duży w środku, otwiera się z dwóch stron )z obu można podpiąć do auta, czy to z boku czy to z tyłu + ma jeszcze drzwiczki z boku. W zimne, deszczpwe dni wrzucaliśmy do środka grzejnik olejowy i można było tam sobie urzędować razem ze stolikiem i krzesełkami

jbc to mogę sprzedać, użyłem kilka razy, ale jestem na etapie zmiany autka na duże L4H3 więc ten będzie za mały donowego auta i już nie będzie mi potrzebny

 

Bayern 001.JPG

Bayern 002.JPG

Bayern 003 Regensburg.JPG

Bayern 004 Regensburg.JPG

028 Ossana.JPG

IMG_20200725_212129.jpg

IMG_20200725_213018.jpg

Mam ten sam, choć inaczej go dokładam do samochodu. Jest świetny.

 

20230607_151413.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.