Skocz do zawartości

Prośba o opinię na temat przyczepy


Jarogame

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Jarogame napisał(a):

z markiza tez cos bylo , o jakims teleskopie wspominal do zreperowania

Sorry, ja namotałem z markizą - ta z Twoich zdjęć jest bez markizy, rurka w przedsionku może uszkodzona? (miałem równolegle otwarte zdjęcia tej i wrzuconej przez kol. Prusiaka dla porównania. 

 

Niekoniecznie musiała z fabryki wyjechać z bagażnikiem dachowym i drabinką. Najłatwiej sprawdzić - zajrzeć na dach i zobaczyć czy są ślady po zdjętych relingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, czyś said:

Co w tej markizie jest nie halo? Rozłóż ją, czy chodzi o nogę/stopę, rafter. Zoabcz jaki to typ markizy, sprawdź cenę części. 

Broń boże nie nakręcam pod zakup, ale od osoby prywatnej, która w jakiś sposób się uwiarygadnia (nowa cepa obok), częściej zdarzy się coś, co wymaga faktycznie naprawy, ale niekoniecznie jest wypudrowanym syfem. Niemiec zamiast pchać hajs w starą (nie będzie ganiał za używkami itp., zlecał napraw za 1,2-1,5 tys euro, bo tyle by to pewnie wyszło na nowych częściach i z robocizną), włożył w nową. A jak piszesz - poza elementami dającymi się uzupełnić/naprawić, stan wydaje się zachęcający. 

no cena przeliczając na nasze to około 28 tys zł. W pl widziałem taką za 36500 tylko z namiotem i calą resztą. Nie wiem jak zużyta ale w Polsce co widze te przyczepy to są zajechane i powycierane jak sie tylko da (oczywiscie w cenie do 40 tys). Myśle ze jakby tu ponaprawiac i dokupić namiot to podobnie wyjdzie tylko stan super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 22/05/2023 at 19:57, czyś said:

Co w tej markizie jest nie halo? Rozłóż ją, czy chodzi o nogę/stopę, rafter. Zoabcz jaki to typ markizy, sprawdź cenę części. 

Broń boże nie nakręcam pod zakup, ale od osoby prywatnej, która w jakiś sposób się uwiarygadnia (nowa cepa obok), częściej zdarzy się coś, co wymaga faktycznie naprawy, ale niekoniecznie jest wypudrowanym syfem. Niemiec zamiast pchać hajs w starą (nie będzie ganiał za używkami itp., zlecał napraw za 1,2-1,5 tys euro, bo tyle by to pewnie wyszło na nowych częściach i z robocizną), włożył w nową. A jak piszesz - poza elementami dającymi się uzupełnić/naprawić, stan wydaje się zachęcający. 

Wzialem ja , sprawdziłem od spodu suchutko, w srodku sucho, jezdzi , hamuje , mover dziala, stan super i tanio. Oby pozniej nie wyszly jakies ukryte zniszczenia. Dziekuje wszystkim za porady. Niemiec płakał jak oddawal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.