Skocz do zawartości

Komentarze do - Znane i polecane ośrodki medyczne w miejscach turystycznych PL i EU. Dodatkowe i polecane ubezpieczenia na wjazd.


rtwppk

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Cathay napisał(a):

@coxWlkp

A teraz już poważnie. Zakładasz śmieszny temat, do tego w dwóch wydaniach i co chcesz osiągnąć. Faktycznie myślisz że poda ktoś adres urologa w Bułgarskiej wsi i komuś to się przyda? Jaki pożytek dla braci forumowej z danych mojej wspaniałej endokrynolożki?  A co jeśli dr Josefina Mutzenbacher z południowego Tyrolu będzie na urlopie. Komuś się świat zawali. 
A co będzie jak ktoś się żle poczuje w Szwajcarii? To nie UE więc w twoim temacie się nie mieści. A co z BiH, Czarnogórą, Albanią i innymi krajemi nie będącymi członkami UE? Przecież to tam jest problem, bo w EU nie ma żadnego. 
Myślisz że na francuskim forum karawaningowym dyskutują o lekarzu rodzinnym z Krasnegostawu, albo o szpitalu powiatowym w Białej Podlaskiej? 

Może jeszcze nie zauważyłeś że każdy w telefonie ma internet i sobie szpital bądź lekarza w kilka minut znajdzie? 

A jakim prawem żądasz aby nie komentować twojego tematu? 

Pisz sobie dowoli i również komentuj ale nie w tym wątku. Cieszy mnie, że wpisałeś kilka polecanych ośrodków, co prawda chodziło bardziej o szczegółowe dane dotyczące spraw zdrowotnych ale dobre i to.
„Jakim prawem żądasz aby nie komentować Twojego tematu” 

Czego nie rozumiesz w zdaniach zawartych poniżej ? Spróbuję delikatnie i rzeczowo wyjaśnić !!!

„Ostatnia uwaga: do wszystkich wpisów i komentarzy !!!

Jeśli z pomysłem się nie zgadzacie zachowajcie to dla siebie. Nie zaśmiecajcie tego wątku innymi wpisami. Może się okazać, że zawarte w nim informacje na wyjeździe komuś uratują życie albo przynajmniej pozwolą zaoszczędzić stresu. Proszę tylko o zweryfikowane informacje zgodnie ze  wzorem wpisu oparte o własne przeżycia.”

Z własnych doświadczeń wiem, że w sytuacji zetknięcia się z wypadkiem, chorobą ludzie w stresie nie potrafià nawet zadzwonić na 112.

Później jak już pierwsza pomoc zostanie udzieloną a poszkodowany jedzie do szpitala szuka się wsparcia.

Niestety ubezpieczenia w stylu Wojażer i inne  są sterowane centralnie w Warszawy. Ale mając informację i wybór ośrodka zdrowia który się sprawdził można w porozumieniu z Warszawą iść utartym szlakiem.

W zamyśle nowego tematu chodziło o taką bazę. Czy ktoś z tego skorzysta czy nie to już inna sprawa.

Dlatego prośba o sprawdzone i życiowe wpisy.
A dla wolno myślicieli i osób chętnych do dyskusji dodałem drugi wątek „ Komentarze”, tak by mogli dowoli wyrazić negatywne lub pozytywne myśli.
 

Czytając na tym forum wpisy i problemy jakie ludzie zgłaszają Twoje stwierdzenie „Może jeszcze nie zauważyłeś że każdy w telefonie ma internet i sobie szpital bądź lekarza w kilka minut znajdzie?” Chyba nie jest trafione.

Wykupienie recepty we Włoszech na antybiotyk wystawioną przez polskiego lekarza jest wyzwaniem :) a przeszukiwanie neta jak to załatwić trwa.

Itd itd…

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, coxWlkp napisał(a):

„Ostatnia uwaga: do wszystkich wpisów i komentarzy !!!

 

Jeśli z pomysłem się nie zgadzacie zachowajcie to dla siebie.

A niby dlaczego uzurpujesz sobie prawo do dyktowania co nam wolno napisać na ten temat a czego nie.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ed napisał(a):

A niby dlaczego uzurpujesz sobie prawo do dyktowania co nam wolno napisać na ten temat a czego nie.

Tyle czasu jesteś na forum i jeszcze takie pytania zadajesz:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ed napisał(a):

A niby dlaczego uzurpujesz sobie prawo do dyktowania co nam wolno napisać na ten temat a czego nie.

Jako autor wpisu zawarłem w nim pewien pomysł. Temat zdrowia i życia człowieka (podróżnika) jest istotny a na forum dotychczas nic podobnego nie znalazłem. Specjalnie umieściłem dwa wpisy by dyskusje przenieść „obok” a ewentualna baza doświadczeni zawierała tylko je. 
 Czy to uzurpacja ? W moim odczuciu nie. Jak chcesz pisać pisz. 
Statystycznie wcześniej czy później każdy będzie potrzebował pomocy (nawet Ty) i wtedy wspomnisz tą dyskusje, ten pomysł oraz to jak bardzo zostały ograniczone Twoje prawa na forum :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.