Skocz do zawartości

Mocowanie dodatkowych lusterek


marian36

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, TomekKnaus napisał(a):

Ja mówię o własnym doświadczeniu, mam takie lusterka i bez dokładania przyssawek dodatkowych trzyma się dobrze, ale oczywiście trzeba metodą prób/błędów dopasować do danego lusterka.

TOM

No tak, to prawda :) Ja najpierw jeździłem bez tych przyssawek na górnych paskach i jedno lusterko zgubiłem gdzieś w Ciechocinku. Potem ktoś mi podpowiedział aby koniecznie zamontować te przysswaki i wtedy lusterka już były nie do ruszenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założone jak Tom czyli po szczecińsku ? kupę lat i nie odleciały mimo , że lewe samochodowe przy mijaniu z gabarytem potrafiły się złożyć parę razy ?. Wiadomo, że człowiek cały czas się uczy a głupi umiera spróbuję dołożyć te przyssawki tak jak Jacek sugeruje i zobaczymy. To jak nazwiemy drugą opcję zakładania lusterek ??

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko delikatnie zwracam uwagę, że o ile przyssawki mogą być istotne, to jednak najważniejszy jest kształt lusterek (samochodowych). Jak są takie, jak u mnie na zdjęciach, to łatwo można sobie wyobrazić, że się lekko zsuną (z jakiegoś powodu), a wtedy momentalnie je zgubisz (bo się całkiem luzują). Są samochody, których lusterka nie zwężaja się ku końcowi (przynajmniej nie od podstawy lusterka), wtedy jest całkiem inna rozmowa. Więc weźcie jeszcze to pod uwagę w dyskusjach typu "a jak tak jeżdżę X lat i nigdy nie zgubiłem" ;)

Nie jestem ekspertem, ale przyglądając się moim przypuszczam, że nawet może być ważne, czy lusterka dodatkowe zakładam na samochodowe, które są brudne czy czyste. Ta przyssawka, to taka trochę lipna, ale na czystym na pewno lepiej "siądzie", niż na syfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marian36 napisał(a):

Ja tylko delikatnie zwracam uwagę, że o ile przyssawki mogą być istotne, to jednak najważniejszy jest kształt lusterek (samochodowych). Jak są takie, jak u mnie na zdjęciach, to łatwo można sobie wyobrazić, że się lekko zsuną (z jakiegoś powodu), a wtedy momentalnie je zgubisz (bo się całkiem luzują). Są samochody, których lusterka nie zwężaja się ku końcowi (przynajmniej nie od podstawy lusterka), wtedy jest całkiem inna rozmowa. Więc weźcie jeszcze to pod uwagę w dyskusjach typu "a jak tak jeżdżę X lat i nigdy nie zgubiłem" ;)

Nie jestem ekspertem, ale przyglądając się moim przypuszczam, że nawet może być ważne, czy lusterka dodatkowe zakładam na samochodowe, które są brudne czy czyste. Ta przyssawka, to taka trochę lipna, ale na czystym na pewno lepiej "siądzie", niż na syfie.

Lepiej trzymają jak na mokro się je montuje. Takie mam wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.