Skocz do zawartości

Grabniak Ośrodek Wypoczynkowy ZHP


owgrabniak

Rekomendowane odpowiedzi

Grabniak Ośrodek Wypoczynkowy ZHP

Witamy!

W otulinie Poleskiego Parku Narodowego, w malowniczym zakątku pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, oddalony jedynie 50 km od Lublina, nad samym brzegiem jeziora Rotcze, położony jest Ośrodek Wypoczynkowy Grabniak. Na terenie ośrodka znajdują się domki kempingowe, pole namiotowe, plaża oraz kąpielisko, wypożyczalnia rowerów trekkingowych sprzętu wodnego (łodzie wiosłowe, rowery wodne, kajaki, kanu, deski SUP), bar gastronomiczny, boiska do siatkówki i piłki nożnej, miejsce ogniskowe oraz parking. Z myślą o najmłodszych zorganizowany został plac zabaw. 

O pięknie i wyjątkowości miejsca stanowią bogactwo przyrodnicze pobliskich terenów, a także malowniczy krajobraz i nieskażona dziewicza przyroda. Pobliskie lasy i łowiska z pewnością okażą się atrakcyjne dla wędkarzy i grzybiarzy.

Ośrodek jest świetną bazą wypadową do pieszych i rowerowych wycieczek po Poleskim Parku Narodowym. Niespełna 3 km od Ośrodka zlokalizowane jest Muzeum Poleskiego Parku Narodowego oraz ścieżki dydaktyczno-przyrodnicze: "Spławy" i "Żółwik".

Serdecznie zapraszamy. 

http://owgrabniak.pl
lubelskie
Grabniak
Ośrodek Wypoczynkowy Grabniak
Grabniak 57, 22-234 Urszulin

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie  jak z bytnością w okresie wakacji? Dwa lata temu byłem w takim ośrodku na Pojezierzu Olsztyńskim ale musiałem wynieść się do 26 czerwca bo wówczas przyjeżdżali harcerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem tam kilka lat temu. Z tego co pamiętam słaby wjazd przez bramę, budynki widziały już "parę" wiosen, wykąpać się chodziliśmy na publiczną plażę za płotem (fajniejsza i lepsze dno).

Sanitariatów nie pamiętam, ale miło wspominam pobyt na tym polu (poza sezonem).

Zdjęcia autora (właściciela) - trochę inaczej to pamiętam:

Gdzieś już umieszczałem zdjęcia z tego pola, ale nie mogę teraz namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywałem swojego czasu w tym ośrodku. Obecna ceny dla mnie są odstraszające: osoba dorosła 15 zł, kamper 40 zł, dziecko ( do 18 lat)  10 zł, prąd 20 zł i za zwierzaka 15 zł ( W moim składzie doba by wynosiła 155 zł ). WC i prysznice chyba mają być w kontenerach. Miejsca sporo, mało cienia, woda płytka idealna dla dzieci ale dno szybko robi się zarośnięte na małej głębokości. Na pojezierzu łęczyńsko - włodawskim jest kilka bardziej ciekawych ośrodków dlatego nie jeżdżę nad j. Rotcze już 3 sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.