Skocz do zawartości

Siłownik klapy bakisty HOBBY - pasujący zamiennik


Ventyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W mojej Hobby padł siłownik podtrzymujący klapę bakisty, zastosowałem taki jak na obrazku poniżej. Parametry takie samego orginału.

Dodatkowo w pierwszej fazie otwiera klapę do 3/4 wysokości pozostałą trzeba ręką unieść. Według mnie to plus bo nie ma efektu wyrywania klapy przez siłownik

Koszt nowego dedykowanego w granicy 300 pln / FA Krosko 30 zeta :)

 

image.thumb.png.4cc7e15cde5783d59ca4ef29a194d64f.png

Teraz, Ventyl napisał(a):

Witam,

 

W mojej Hobby padł siłownik podtrzymujący klapę bakisty, zastosowałem taki jak na obrazku poniżej. Parametry takie samego orginału.

Dodatkowo w pierwszej fazie otwiera klapę do 3/4 wysokości pozostałą trzeba ręką unieść. Według mnie to plus bo nie ma efektu wyrywania klapy przez siłownik

Koszt nowego dedykowanego w granicy 300 pln / FA Krosko 30 zeta :)

W weekend wrzucę filmik ja działa.

image.thumb.png.4cc7e15cde5783d59ca4ef29a194d64f.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak podasz te informacje w sklepie z częsciami samochodowymi to znajdą.

 

W Wawie na pewno będzie miał taki sklep jak JARO FILTR, biorą cześci z naszego magazynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2023 o 23:14, Ventyl napisał(a):

W Wawie na pewno będzie miał taki sklep jak JARO FILTR, biorą cześci z naszego magazynu

Wielkie dzięki, ale jak na razie na maila nie odpowiadają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że mam padnięty ale wytłumaczono mi jak go prawidłowo obsługiwać.

Mianowicie trzeba unieść klapę do pozycji w której czujecie opór z siłownika, zatrzymać podnoszenie na chwilkę aż olej się przeleje i wtedy do góry. U mnie to się sprawdza i klapa nie leci na łeb ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lbuster napisał(a):

Wielkie dzięki, ale jak na razie na maila nie odpowiadają ;)

Podjedź do nich. W Legionowie też mają oddział, siłownik na pewno będą mieli bo zaopatrują się na magazynie w Chorzowie gdzie na co dzień pracuje :)

Drugi magazyn jest w Jawczycach także zamówienie z dnia na dzień ogarną.

image.thumb.png.a48e93200d71206695ebd00d9645557a.png

Edytowane przez Ventyl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ventyl napisał(a):

Podjedź do nich. W Legionowie też mają oddział

Ponownie wysłałem mail'a, tak wiem, że u mnie mają oddział ;) 

21 godzin temu, Podola napisał(a):

Mianowicie trzeba unieść klapę do pozycji w której czujecie opór z siłownika, zatrzymać podnoszenie na chwilkę aż olej się przeleje i wtedy do góry. U mnie to się sprawdza i klapa nie leci na łeb ;)

A czy to nie jest kwestia uszkodzonego amorka?

Sprawdzę, jak to jest u mnie, ale wiele razy podnosiłem do góry i nigdy mi nie zablokował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lbuster napisał(a):

Ponownie wysłałem mail'a, tak wiem, że u mnie mają oddział ;) 

A czy to nie jest kwestia uszkodzonego amorka?

Sprawdzę, jak to jest u mnie, ale wiele razy podnosiłem do góry i nigdy mi nie zablokował.

Też tak myślałem ale u mnie ta metoda zadziałała - już 4 rok bez wymiany amorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.