Skocz do zawartości

Camping Park Mazury Majówka 2023r.


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jacek00 napisał(a):

IMO można się śmiać z Kikiego (chociaż nie wiem za bardzo z czego), ale rozreklamował karawaning w naszym kraju jak nikt inny czy się to nam podoba czy nie. 

Ile to ja razy jak rozmawiam z rodzicami dzieci, ktorzy chodza z synem do szkoly albo corka do przedszkola - "Ooo to jezdzicie z przyczepa? To tak jak ten Kiki, ale fajnie. Tez chcemy sprobowac". Wiec czy to przez dzieci, czy samym rodzicom sie takie tresci podpowiadaja to jest to skuteczne.

 

16 minut temu, Wąski P napisał(a):

Mój ulubiony film kiki sriki z serii jak się zabić na wizji - to obcinanie kątówką kołnierza butli z propanem... pełnej. Taki "tutorial".

To ze on to robi nie oznacza, ze Ty musisz. Kazdy ma swoj rozum i czerpie z tego co uwaza za sluszne. Jesli ktos traktuje kontent na YT jako wyrocznie w jakiejkolwiek dziedzinie, no to wspolczuje. Ja juz pare "tipow" z tego filmow wykorzystalem, nawet w ten weekend naprawilem kran, bo zamowilem switche takie jakie podlinkowal pod filmem. Kolnierza butli jeszcze nie cialem, ale kto wiec czy bym sie nie pokusil jakbym mial taki sam problem jak on. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na forum każda opinia jest prywatna w sensie subiektywnym, zarzut marniutki bowiem każdy wyraża swoje zdanie. Bólu czterech liter nie mam - raczej ubolewam nad "hamburgeryzacją" całego życia wokół nas i jaraniem się tłumów. Co do poziomu komunikacji jegomościa - podtrzymuję swoją opinie i mam do tego pełnie prawo i kwalifikacje żeby stwierdzić, że ten pan wypowiada się jak półanalfabeta.

Nikogo nie obrażam, parówki z MOM sprzedają się w dyskontach i tyle. Jaki klient, taki kontent.

Niech przyciąga masę osób - to jego sprawa i jego ewentualnych promotorów lub sponsorów.

Tak, jadę na otwarcie sezonu - nie z powodu "celebryty", ale dlatego, że jestem ciekawy tego miejsca. Dawno nie byłem na Mazurach - chyba ostatnio w 2018 roku na Dłużku. Niech dzieci poskaczą na dmuchańcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wąski P napisał(a):

Tak, jadę na otwarcie sezonu - nie z powodu "celebryty", ale dlatego, że jestem ciekawy tego miejsca. Dawno nie byłem na Mazurach - chyba ostatnio w 2018 roku na Dłużku. Niech dzieci poskaczą na dmuchańcach.

I z pewnością, żadnego wpływu na wybór miejsca nie miała Twoja córka, która przypadkowo Kikiego ogląda ;) OT przypadek zupełny, że jedziecie tam gdzie będzie Kiki, który przecież jest antyreklamą :lol:

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jacek00 napisał(a):

ale rozreklamował karawaning w naszym kraju jak nikt inny czy się to nam podoba czy nie

A Ja się pytam, po co karawaning reklamować, później brak miejsc na kempingach, polach. Brak przyczep do kupienia bo jedno sezonowcy robią próbę.

Można więc stwierdzić że Kiki jest częściowo odpowiedzialny za skok cen przyczep :) ;) 

 

Też oglądałem, w sumie to chyba każdego twórcę i zauważyłem że po jakimś czasie robią filmy o niczym, aby tylko zrobić i wstawić na yt  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacek00 napisał(a):

I z pewnością, żadnego wpływu na wybór miejsca nie miała Twoja córka, która przypadkowo Kikiego ogląda ;) OT przypadek zupełny, że jedziecie tam gdzie będzie Kiki, który przecież jest antyreklamą :lol:

Dowiedziałem się o nim dzisiaj, zaliczkę wpłacałem na początku Marca. Chcesz potwierdzenie przelewu, czy już skończysz tworzyć alt-rzeczywistość :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wąski P napisał(a):

Dowiedziałem się o nim dzisiaj, zaliczkę wpłacałem na początku Marca. Chcesz potwierdzenie przelewu, czy już skończysz tworzyć alt-rzeczywistość :-D

No a jakbyś oglądał Kikiego (albo spytał córki) to byś wiedział pewnie w lutym ;) A tak to będziesz musiał się męczyć z celebrytą :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek00 napisał(a):

No a jakbyś oglądał Kikiego (albo spytał córki) to byś wiedział pewnie w lutym ;) A tak to będziesz musiał się męczyć z celebrytą :P 

Dobrze Jacku, będę się męczył - obiecuję hahah. Jeśli będziesz też, to możemy się wspólnie pomęczyć - bo właśnie kończy mi się warzyć Marcowe - wezmę ze sobą kilka buteleczek - akurat będą po dojrzewaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wąski P napisał(a):

Dobrze Jacku, będę się męczył - obiecuję hahah. Jeśli będziesz też, to możemy się wspólnie pomęczyć - bo właśnie kończy mi się warzyć Marcowe - wezmę ze sobą kilka buteleczek - akurat będą po dojrzewaniu.

Nie, mnie tam nie będzie :) Ja po prostu nie lubię tego typu spędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, salaj napisał(a):

Też oglądałem, w sumie to chyba każdego twórcę i zauważyłem że po jakimś czasie robią filmy o niczym, aby tylko zrobić i wstawić na yt  

Ale popatrz, jesli porownasz kontent Kikiego to sie okaze, ze on to sam widzi i stara sie urozmaicac tresci. Gdyby nie czul takiej potrzeby to nie sadze by pojawila sie seria z motocyklem i wyprawa z namiotem po Norwegii, czy wyjazd busem na Nordkapp czy Turcji. Zakladam ze moglby sobie dalej krecic wyjazdy z przyczepa i tzw "dzieciarnia"  dalej by mu nabijala statystyki. Natomiast jest tak jak mowisz, ze tacy ludzie staja sie troche zakladanikami czy tez ofiarami wlasnego sukcesu i musza szukac czegos nowego , by kanal sie rozwijal.

3 minuty temu, Wąski P napisał(a):

Dowiedziałem się o nim dzisiaj, zaliczkę wpłacałem na początku Marca. Chcesz potwierdzenie przelewu, czy już skończysz tworzyć alt-rzeczywistość :-D

Nikt Ci w takie zbiegi okolicznosci nie uwierzy, czy przypadkiem to nie corka namowila Cie na ten wyjazd? :) Zakladam ze Kiki puscil pare o majowce jeszcze przed Twoim przelewem.

7 minut temu, Wąski P napisał(a):

bo właśnie kończy mi się warzyć Marcowe - wezmę ze sobą kilka buteleczek - akurat będą po dojrzewaniu.

Kurcze, srodek tygodnia a Ty takiego smaka robisz... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TomekKnaus napisał(a):

Mnie osobiście w/w spotkania bardzo cieszą :-)

Za "pseudo-celebrytami" ludzie ciągną jak lep na muchy, dzięki temu wiadomo, że w pozostałych miejscach będzie cisza i spokój na kempingach.

Ja też na to patrzę podobnie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wąski P napisał(a):

Tak, jadę na otwarcie sezonu - nie z powodu "celebryty", ale dlatego, że jestem ciekawy tego miejsca. Dawno nie byłem na Mazurach - chyba ostatnio w 2018 roku na Dłużku. Niech dzieci poskaczą na dmuchańcach.

Podoba mi się ten wpis :brawo:. My też się wybieramy właśnie ze względu na dzieci , a i sam oglądam.

Polecam odcinek to chyba jeden z pierwszych jak rozkładał przedsionek a potem dostał kolację od Kasi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TomekKnaus napisał(a):

Mnie osobiście w/w spotkania bardzo cieszą :-)

Za "pseudo-celebrytami" ludzie ciągną jak lep na muchy, dzięki temu wiadomo, że w pozostałych miejscach będzie cisza i spokój na kempingach.

TOM

Tak jasne cisza...majówka to taki dziwny twór że gdzie nie pojedziesz to full. Nie ważne że pada, gradobicie, głowę urywa...ale trzeba jechać. A weekend wcześnie lub później to cisza i spokój nawet na takiej Alexie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko majowka, ale kazdy dlugi weekend, czy to czerwcowy (Boze Cialo) czy tez sierpniowy (Matki Boskiej Zielnej) to jest chyba standard. W tym czasie lepiej unikac znanych kempingow jak sie chce miec troche spokoju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem różnych celebrytów Karawaningu z netu . I szczerze powiem KIKI zrobił najbardziej pozytywne wrażenie. Raczej odbiega od standardu w tej kategorii - w sensie pozytywnym. A stałem koło niego przez kilka dni to już miałem czas żeby zbudować sobie jakąś opinię. Kamerą nie ustawiał obserwatorów, nie budował idealnego tła  i w ogóle nie można było poznać że jest kimś rozpoznawalnym. Zakopał się holownik...to od razu szedł pomagać. W gatce przy tzw. zmywaku nawet nie wspominał o swojej działalności czy sukcesach. Normalny, kulturalny koleś. A powiedzmy sobie szczerze, nikt nie ogląda KIKIego żeby zaczerpnąć wiedzy technicznej.. a on sam już dawno się zorientował że to nie jest jego grupa odbiorców.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gizbern napisał(a):

Poznałem różnych celebrytów Karawaningu z netu . I szczerze powiem KIKI zrobił najbardziej pozytywne wrażenie. Raczej odbiega od standardu w tej kategorii - w sensie pozytywnym. A stałem koło niego przez kilka dni to już miałem czas żeby zbudować sobie jakąś opinię. Kamerą nie ustawiał obserwatorów, nie budował idealnego tła  i w ogóle nie można było poznać że jest kimś rozpoznawalnym. Zakopał się holownik...to od razu szedł pomagać. W gatce przy tzw. zmywaku nawet nie wspominał o swojej działalności czy sukcesach. Normalny, kulturalny koleś. A powiedzmy sobie szczerze, nikt nie ogląda KIKIego żeby zaczerpnąć wiedzy technicznej.. a on sam już dawno się zorientował że to nie jest jego grupa odbiorców.  

Dokładnie też tak myślę. A pytanie zadałem kto jedzie bo może w końcu będzie okazja się poznać osobiście z forumowiczami:kawa:, chociaż pewnie trafią się i tacy co nie będą się przyznawać że są z forum. :zolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.