Skocz do zawartości

Camping Park Mazury Majówka 2023r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

[mention=38159]coxWlkp[/mention], jak dla mnie powszechnie rozumiany weekend majowy to okolice 1-3 maja, a zlot jest pod koniec maja.
Na majówkę ma być tam jakieś wielkie otwarcie tego kempingu, ma być nawet Kiki. Więc raczej będzie się tam coś działo, coś porównywalnego ze zlotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Analog82 napisał(a):

@coxWlkp, jak dla mnie powszechnie rozumiany weekend majowy to okolice 1-3 maja, a zlot jest pod koniec maja.

No ja też nie bardzo rozumiem dlaczego @coxWlkp połączył te imprezy. Pytanie było o weekend majowy a nie rozpoczęcie sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacek00 napisał(a):
11 godzin temu, Analog82 napisał(a):
[mention=38159]coxWlkp[/mention], jak dla mnie powszechnie rozumiany weekend majowy to okolice 1-3 maja, a zlot jest pod koniec maja.

Na majówkę ma być tam jakieś wielkie otwarcie tego kempingu, ma być nawet Kiki. Więc raczej będzie się tam coś działo, coś porównywalnego ze zlotem

"ma być nawet Kiki."

 

To raczej antyreklama :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wąski P napisał(a):

To raczej antyreklama :-D

To sie okaze po frekwencji na majowce. 

 

6 minut temu, Prusiak napisał(a):

To zależy dla kogo.. dla kempingu na pewno reklama... Jestem pewien że ściągnie odbiorcę w wieku 3-12 lat.

Az mi sie nie chce wierzyc ze nikt tutaj nie oglada Kikiego... nie mowie o biezacym sledzeniu kanalu, ale po prostu ogladaniu okazjonalnym i subskrybowaniu. No chyba ze to jest jak z Disco polo i Kiki to taki Zenek M. polskiego karawaningu :) nikt sie nie przyznaje ze w ogole slucha, ale tekst zna na pamiec i tupie nozka jak leci na imprezie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Analog82 napisał(a):

To sie okaze po frekwencji na majowce. 

No właśnie spojrzałem z ciekawości na stronę kempingu i ani słowa o majówce. Na swoim FB coś wrzucili:

image.png.bf5499a1ed0a329a710dc6f7bebe0f31.png

21 minut temu, Analog82 napisał(a):

Az mi sie nie chce wierzyc ze nikt tutaj nie oglada Kikiego... nie mowie o biezacym sledzeniu kanalu, ale po prostu ogladaniu okazjonalnym i subskrybowaniu. No chyba ze to jest jak z Disco polo i Kiki to taki Zenek M. polskiego karawaningu :) nikt sie nie przyznaje ze w ogole slucha, ale tekst zna na pamiec i tupie nozka jak leci na imprezie :) 

Patrząc na statystyki jego oglądalności to zasięgi gość ma ogromne. Więc ktoś go ogląda. 

46 minut temu, Wąski P napisał(a):

"ma być nawet Kiki."

 

To raczej antyreklama :-D

No a ja sądze, że sam Kiki ściągnie tam tłumy. IMO można się śmiać z Kikiego (chociaż nie wiem za bardzo z czego), ale rozreklamował karawaning w naszym kraju jak nikt inny czy się to nam podoba czy nie. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał(a):

No właśnie spojrzałem z ciekawości na stronę kempingu i ani słowa o majówce. Na swoim FB coś wrzucili:

image.png.bf5499a1ed0a329a710dc6f7bebe0f31.png

Patrząc na statystyki jego oglądalności to zasięgi gość ma ogromne. Więc ktoś go ogląda. 

No a ja sądze, że sam Kiki ściągnie tam tłumy. IMO można się śmiać z Kikiego (chociaż nie wiem za bardzo z czego), ale rozreklamował karawaning w naszym kraju jak nikt inny czy się to nam podoba czy nie. 

Mój ulubiony film kiki sriki z serii jak się zabić na wizji - to obcinanie kątówką kołnierza butli z propanem... pełnej. Taki "tutorial". Poza tym nie lubię ludzi, którzy wysławiają się jak półanalfabeci. To moja prywatna opinia. Ja nie oglądam - i nikomu tego nie nakazuję, po prostu obecność jakiegoś celebryty nie determinuje mojej decyzji, czy przyjadę na imprezę, czy nie przyjadę. Niech sobie będzie, ja na pewno nie będę stał pod sceną, moja czteroletnia córka ogląda jego kanał - to może pójdzie i sobie weźmie autograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wąski P napisał(a):

Mój ulubiony film kiki sriki z serii jak się zabić na wizji - to obcinanie kątówką kołnierza butli z propanem... pełnej. Taki "tutorial". Poza tym nie lubię ludzi, którzy wysławiają się jak półanalfabeci.

A ja nie lubię ludzi którzy bez powodu kogoś obrażają i mają jakiś ból czterech liter. Kanał kikiego to jego praca, gość doskonale wie jaki kontent się sprzedaje i z powodzeniem to robi. Co widać doskonale po jego zasięgach, wyświetleniach i zarobkach. A gdzie się nie pojawi to walą do niego tłumy. Śmiało można stwierdzić, że kiki na tej majówce będzie jak magnes i reklama kempingu.

7 minut temu, Wąski P napisał(a):

To moja prywatna opinia.

Prywatna była dopóki nie napisałeś jej na publicznym forum.

7 minut temu, Wąski P napisał(a):

Ja nie oglądam - i nikomu tego nie nakazuję, po prostu obecność jakiegoś celebryty nie determinuje mojej decyzji, czy przyjadę na imprezę, czy nie przyjadę.

Ciebie może nie przyciągnie, ale masę osób z pewnością tak. I warto pamiętać, że Kiki tworzy content dla dzieci, bo to widownia dziecięca jest u niego najliczniejsza. A rodzice to obejrzą przy okazji. Tak jest w większości mi znanych przypadków, co sam też poniekąd potwierdziłeś. 

Cytat

Niech sobie będzie, ja na pewno nie będę stał pod sceną, moja czteroletnia córka ogląda jego kanał - to może pójdzie i sobie weźmie autograf.

Czyli jednak tam jedziesz? :D 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.