Skocz do zawartości

Licznik prądu


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurcze wiadomo że nikomu się nie dogodzi - sam jestem za tym aby obejść się bez prądu w cepce, choć ciężko pogodzić się z brakiem właśnie choćby grzejniczka w zimne noce w przedsionku. Jednak dodatkowy polar dodatkowa setka -a w ostateczności spędzenie czasu w przyczepce może załtawić sprawę. A wszystko trzeba samemu sprawdzić - jak będzie ciężko się obyć jeden dzień zawsze można następnego pobiec do recepcji i uiścić opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno... Dlaczego takie miejsca mają mało gości a tam gdzie się płaci za dosłownie wszystko w tym dodatkowy daszek czy parasol a nawet za przywieziony ze sobą rower!! (hit sezonu 2009) są oblegane' date=' że ciężko się wcisnąć. :niewiem: [/quote']

 

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz na campingu. Tanie campingi są w mało "atrakcyjnych" dla większości miejscach i chcą zachęcić potencjalnych turystów właśnie ceną. Jak chcesz pojechać do uznanego kurortu to musisz płacić. Tak działa rynek.

 

A opłaty za rower na polach namiotowych w środku mazurskiej głuszy to faktycznie przegięcie - ale widziałem to na własne oczy, jak odnajdę foto z cennikiem to wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak ktoś chce spać w przedsionku ?

przecież w lecie jak śpimy w namiocie to taka sama temperatura jak w przedsionku,a nikt jakoś do namiotu nie bierze farelek (chyba że się mylę) .W latach 70-tych spałem w namiocie ocieplanym z piecykiem (koza) ale na zewnątrz było -20 stopni :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a co ze spalinami ? A co jak ktoś chce spać w przedsionku ?

 

Wtedy tylko niestety zostaje 1000 W i 220 V .....

 

Rura od trumy i wydmuch ciepłego powietrza do przedsionka. Poszukaj są specjalne takie kratki nawiewne do montowania w ścianie przyczepy. Kratki te są oczywiście odpowiednio regulowane tak żebyś przedsionek ogrzewał tylko kiedy chcesz.

Ja tylko jednego nie rozumiem :-] . Czemu kobieta Cię na noc do przyczepy nie wpuszcza :hehe::niewiem: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest dobre.

Wiecie za co, kocham to forum??? :niewiem:

Bo tutaj jaki by temat nie był, zawsze i tak po paru stronach postów, odbiega zupełnie od pierwotnego pytania.

Temat brzmi "licznik prądu", a tu tak:

- Jarek mieszka w przedsionku - żona Go nie wpuszcza do budki (problemy mieszkaniowe, kłopoty małżeńskie);

- Ptaku mieszkał w namiocie z kozą (nie wiem, sam nie wiem co o tym myśleć);

- Tomii przebudowuje Jarkowi przyczepę, dodaje kominy;

- Kocur płaci za rower w lesie;

- Marcinowi B, jak jest zimno zakłada polar i pije 100;

- Trafko odkrywa zwyczaje i sposoby mieszkaniowe Eskimosów;

- Radwan twierdzi, że nie ma sensu dogrzewać powietrza na podwórku;

- Wirek griluje, na gazie;

- Paweł Prokop jeździ z Białowieży do Bieszczad;

- Michałac3 zrobili w konia, na niemieckim kempingu;

- Patriksa, pieszczą przypadkowo napotkane gniazda;

- NIL, nie wierzy, że właściciele pól dopłacają do prądu zużytego przez psa;

...........

 

:hehe::jump::hehe::hehe::hehe::hehe::)

Kocham, kocham to forum i czuję się na nim, jak w domu :)

:):):):):ok::ok::ok::ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jarek mieszka w przedsionku - żona Go nie wpuszcza do budki

 

Nie no , nie zawsze tak jest .... Ale zdarza się, gdy nowo poznanemu znajomemu, mieszkającemu w namiocie , pokazuje wyposażenie naszej przyczepy ....

 

A wiecie ile to czasu zajmuje .... ogrzewanie , kuchenka , ciepła woda , szafa ..... :niewiem::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdarza się, gdy nowo poznanemu znajomemu, mieszkającemu w namiocie , pokazuje wyposażenie naszej przyczepy ....

 

A wiecie ile to czasu zajmuje .... ogrzewanie , kuchenka , ciepła woda , szafa ..... :hehe::jump::hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

 

Zaraz coś brak jasności w Twojej wypowiedzi. No bo jeśli byś pokazywał wyposażenie przyczepy to byś w niej był i żona nie musiała by Cię wpuszczać. Chyba pokazujesz mu wyposażenie przedsionka :).

 

Jarku a tak swoją drogą to wolisz sąsiadowi pokazywać niż z żona w jednym łóżku spać :). No to w sumie nic dziwnego że potem w przedsionku kończysz :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz coś brak jasności w Twojej wypowiedzi.

 

 

Faktycznie , miało być : Ale zdarza się, gdy nowo poznanemu znajomemu, mieszkającemu w namiocie , moja żona pokazuje wyposażenie naszej przyczepy ....

 

:niewiem::hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żona pokazuje wyposażenie

I Ty Jarek, to z takim spokojem piszesz?!

Albo masz do Niej bezgraniczne zaufanie, albo już Ci to wszystko lotto.

Tak, czy siak podziwiam Cię i Twoje opanowanie, naprawdę.

Ja bym tak nie umiał.

I jeszcze na dodatek, tak otwarcie o tym piszesz.

 

Jak bym miał Twoje zdjęcie, chociaż mam (z wirtualnego zlotu- zapomniał bym), postawię je sobie w przyczepie, koło cukiernicy i napiszę mój Idol.

 

:hehe::niewiem::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdarza się, gdy nowo poznanemu znajomemu, mieszkającemu w namiocie , moja żona pokazuje wyposażenie naszej przyczepy ....

No dobra to dokończ opowiadanie. Co Ty wtedy robisz z żoną sąsiada? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.