Skocz do zawartości

Lipiec 2023 Włochy już czas planować. Kto Chetny na wyjazd ?


MARKUSIK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim marzącym już o wyprawie do Włoch 

planujemy wyjazd początek lipca, termin dokładny do ustalenia. Jesteśmy przedsiębiorcami wiec termin dla nas elastyczny kilka dni w lewo lub w prawo nie robi różnicy.

Dostosujemy się jak ktoś będzie Chetny na wspólny wyjazd.

Wstępny plan wyjazdu 1.07.2023 do Chioggi kamping isamar

dwa dni leżakowania, odczepienie przyczepy i w trzeci dzień wyjazd do Wenecji

4 ty dzień wyjazd na kemping Don Antonio 

7 my dzień powrót do domu

ale plany można zmienić …

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 godzin temu, Analog82 napisał(a):

My jedziemy na 2 zestawy nad Garde na Camping Lido w dniach 24.06-01.07, wczesniej 2-3 dni gdzies okolica Wenecji (bedizemy szukac na biezaco), a potem to sami nie wiemy :) 

Właśnie oglądam ten camping lido, fajne baseny, elegancko 

już wiem, ze zaczynamy od niego pobyt we Włoszech. 
 

P.S. W razie co jak zobaczycie nas w lusterku na A2 jako trzeci zestaw ? to spokojnie bez obaw, my nie z tych co ustawią przyczepę wam drzwi w drzwi i będą uczestniczyć w waszym życiu, tu bardziej chodzi żeby wieczorem lampkę wina było z kim wypić i pogadać, bo byliśmy kiedyś we Włoszech i trafiliśmy na kemping gdzie byli sami Włosi i jak przez pierwsze dni nawet nie było potrzeby towarzystwa tak później już doskwierał sam język Włoski i ze nie ma się do kogo odezwać ??‍♂️

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MARKUSIK napisał(a):

Cześć wszystkim marzącym już o wyprawie do Włoch 

planujemy wyjazd początek lipca, termin dokładny do ustalenia. Jesteśmy przedsiębiorcami wiec termin dla nas elastyczny kilka dni w lewo lub w prawo nie robi różnicy.

Dostosujemy się jak ktoś będzie Chetny na wspólny wyjazd.

Wstępny plan wyjazdu 1.07.2023 do Chioggi kamping isamar

dwa dni leżakowania, odczepienie przyczepy i w trzeci dzień wyjazd do Wenecji

4 ty dzień wyjazd na kemping Don Antonio 

7 my dzień powrót do domu

ale plany można zmienić …

 

 

 

Witam. Właśnie w tym roku planujemy swój pierwszy wyjazd z przyczepą do Włoch. I tak samo myślę że fajnie by było jechać na kilka zestawów. Jakim składem jedziecie? My 2+2, pies raczej zostanie w kraju. Termin początek lipca jest dla nas idealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MARKUSIK napisał(a):

Właśnie oglądam ten camping lido, fajne baseny, elegancko 

już wiem, ze zaczynamy od niego pobyt we Włoszech. 

Opinie raczej dobre, cenowo tez ok, sprawdzcie tylko jak z miejscami i ktore parcele jeszcze sa wolne. Chociaz niedawno patrzylem to nawet te "Lake pitches" byly do rezerwacji, wiec nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

My również kierunek Włochy. Wyjazd z PL 22.06. Na kemping docieramy 24.06 kemping Vigna Sul Mar. Powrót 3,07. Po drodze odwiedzmy Familypark Neusiedlersee. Super miejsce z atrakcjami dla dzieci. Byliśmy tam już kilka razy i co roku tam wpadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Niunius07 napisał(a):

Witam. Właśnie w tym roku planujemy swój pierwszy wyjazd z przyczepą do Włoch. I tak samo myślę że fajnie by było jechać na kilka zestawów. Jakim składem jedziecie? My 2+2, pies raczej zostanie w kraju. Termin początek lipca jest dla nas idealny. 

No to się uzbiera ekipa i smigamy. My 2+2 (nasze już duże dzieci 15 i 19 lat ) wiec jadą ale może się okazać ze będą miały inne plany i pojedziemy sami. Pieska raczej nie weźmiemy bo Włosi na wakacje robią na lepszych campingach zakaz psów . Tak 5 lat temu na don antonio nas odprawili mimo rezerwacji i wpłaconej zaliczki- z psem nie. Obok camping tez zakaz z psem na lipiec/sierpień wiec był problem . Pies malutki maltańczyk wiec nawet takich małych nie wpuścili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak 7m z dyszlem to w 80m2 się zmieścisz. Przyczepe ustawiasz zawsze rownolegle do drogi wewnętrznej aby drzwi były skierowane na ta drogę (wymogi bhp na kempingu). Ja lubię miejsca pomiędzy morzem a basenem w połowie drogi, aby i tu i tu była ta sama odległość - jednak to już indywidualna preferencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bl13 napisał(a):

Jak 7m z dyszlem to w 80m2 się zmieścisz. Przyczepe ustawiasz zawsze rownolegle do drogi wewnętrznej aby drzwi były skierowane na ta drogę (wymogi bhp na kempingu). Ja lubię miejsca pomiędzy morzem a basenem w połowie drogi, aby i tu i tu była ta sama odległość - jednak to już indywidualna preferencja.

Ciekawe info dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I po rezerwacji.:sciana:. Zastanawiałem się za długo i już nie ma miejsc w Union lido. Tak naprawdę to w wielu innych kempingach które brałem pod uwagę też już brak wolnych miejsc w lipcu. Udało mi się zarezerwować miejsce na kempingu Sabiadoro ale nie mam pojęcia jak tam jest, wydaje się ciekawy. Jest to nasz pierwszy wyjazd za granicę więc zobaczymy co i jak.;). Jeżeli ktoś był na Sabiadoro to chętnie bym się dowiedział jak tam jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.