Skocz do zawartości

Caravan Park Sexten


borek6

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do Szanownego grona karawaningowców, był ktoś z Was na tym kempingu w Sexten? 

Planujemy na majówkę zwiedzić południowy Tyrol, tam nas jeszcze nie było. Sam kemping ma bardzo dobre opinie, zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.

Edytowane przez borek6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak byś był to napisz  proszę parę słów jak tam jest na miejscu  bo też mam w planie ten kemping , jakbyś jechał w okolicę Sellarondy to mogę podrzucić kilka miejscówek na których byliśmy  tyle że to  głównie stelplace pod kampera ale na jednym fajnym kempingu też byliśmy camping Colfosco :

https://campingcolfosco.org/en

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, borek6 napisał(a):

Pytanko do Szanownego grona karawaningowców, był ktoś z Was na tym kempingu w Sexten? 

W zeszłym roku byłem przejazdem, tylko sie zatrzymałem zobaczyć ale nie nocowaliśmy tam. Generalnie bardzo fajny i okolica świetna. W tym roku w czerwcu tam się wybieram.

 

52 minuty temu, Suzu4x4 napisał(a):

kolicę Sellarondy to mogę podrzucić kilka miejscówek na których byliśmy

jak masz coś gdzie z przyczepą da radę to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, borek6 napisał(a):

Jechałeś od strony Brennero czy Austria --> Mittersill, Lienz i przez Sillian? Jeśli tak to jak droga?

Jechałem wracając z południowych Włoch, A27 do Ponte nelle Api i później lokalnymi, a potem przez Sillian, Lienz i tunel Felbertauern (zdecydowanie polecam, super widoki), droga bez problemu

Północny wjazd do tunelu:

image.thumb.png.af12d1fada1fa8c7df11348deb64e964.png

I południowy wjazd do tunelu:

image.png.61618b9610b30a77799cd68e8f82f7a8.png

18 minut temu, Gizbern napisał(a):

Czy lepszy Vidor czy Sexten w tych stronach...o to jest pytanie :) Może ktoś ma porównanie?

Nie byłem na Vidor, ale troche zależy co sie chce robić (gdzie pochodzić itd) - one są dość daleko od siebie, kilometrowo niby tylko 120-140km ale czasowo to ponad 2,5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli wracałeś dokładnie tak jak ja chce jechać do :) elegancko ?

Chcę wyjechać w nocy i dojechać na raz, zobaczymy czy pyknie :D

Ładny ten Twój zestaw ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, golob napisał(a):

jak masz coś gdzie z przyczepą da radę to daj znać

jak pisałem my staliśmy głównie na camperplacach z kempingów to jedynie ten Colfosco który podałem , po drugiej stronie masywu Selli jest jeszcze kemping Marmolada ale nie dojechaliśmy na niego :

https://www.campingmarmolada.com/

kemping ten jest dobrym punktem jako baza wypadowa na najwyższy szczyt Dolomitów Marmoladę  który warto odwiedzić , widoki niezapomniane

20221228_105309.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, borek6 napisał(a):

ok, czyli wracałeś dokładnie tak jak ja chce jechać do :) elegancko ?

Chcę wyjechać w nocy i dojechać na raz, zobaczymy czy pyknie :D

Ładny ten Twój zestaw ??

Daj znać po wyjeździe jak wrażenia :yes:

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał(a):

jak pisałem my staliśmy głównie na camperplacach z kempingów to jedynie ten Colfosco który podałem , po drugiej stronie masywu Selli jest jeszcze kemping Marmolada ale nie dojechaliśmy na niego :

to jest wlasnie minus przyczepy :( widziałem tam na mapie sporo camperplaców z zakazem dla przyczep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będziemy w Dolomitach w czerwcu. Jeszcze nie wiem gdzie się zatrzymamy. Znalazłam jeszcze taki kemping w okolicy. https://www.camping-olympia.com/de/campingplatz-pustertal/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Magda Pawłowicz napisał(a):

Też będziemy w Dolomitach w czerwcu. Jeszcze nie wiem gdzie się zatrzymamy. Znalazłam jeszcze taki kemping w okolicy. https://www.camping-olympia.com/de/campingplatz-pustertal/

 

Też bardzo ładny kemping ?ja już mam rezerwacje na Sexten. W dolomitach mnie jeszcze nie było, a przejazd Brenerro się nie liczy ;) tak więc nie możemy się już doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2023 o 22:34, borek6 napisał(a):

?ja już mam rezerwacje na Sexten. W dolomitach mnie jeszcze nie było, a przejazd Brenerro się nie liczy ;) tak więc nie możemy się już doczekać :)

Wybraliście piękny camping, przynajmniej tak wygląda na zdjęciach. Gratuluję rezerwacji :) Jak to cenowo wyszło ? My będziemy prawdopodobnie na 2 campingach w Dolomitach, jako, że głównie będziemy w górach to traktujemy je jako bazę wypadową. Jeden w okolicach Cortiny, drugi Corwary. Nie rezerwujemy jak na razie, chyba, że na campingu Colfosco jest to wskazane? Ktoś podpowie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.04.2023 o 22:41, Magda Pawłowicz napisał(a):

Wybraliście piękny camping, przynajmniej tak wygląda na zdjęciach. Gratuluję rezerwacji :) Jak to cenowo wyszło ? My będziemy prawdopodobnie na 2 campingach w Dolomitach, jako, że głównie będziemy w górach to traktujemy je jako bazę wypadową. Jeden w okolicach Cortiny, drugi Corwary. Nie rezerwujemy jak na razie, chyba, że na campingu Colfosco jest to wskazane? Ktoś podpowie? 

Za 6 dni od soboty do piątku, parcela Premium, dwójka dorosłych i dziecko 366 euro. Doliczają potem prąd 1,10 euro za kWh. Nie wiem ile może wyjść na tyle dni ? co więcej, sprawdziłem kamery a tam.... zima w najlepsze ! ?

https://www.caravanparksexten.it/en/info/webcams.html

Edytowane przez borek6
treść (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście śniegu tam jeszcze sporo, ale jestem pewna, że znajdziecie za 2 tygodnie piękne miejsca bez śniegu do zobaczenia. Chyba, że chcecie jeszcze na nartach poszusować, to tam pewnie się jeszcze przez jakiś czas da :) Masz już plan co chcecie zobaczyć, czy będąc na miejscu ogarniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nartach jeździć nie będziemy. Na pewno chcielibyśmy zobaczyć Cortine, i Lago di Braies. Ale konkretnego planu jeszcze nie mamy :hmm: będziemy ustalali przed samym wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.