Skocz do zawartości

AC ubezpieczenie kamper lub przyczepa.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

14 minut temu, Pawel1212 napisał(a):

Witam wszystkich. Czy ktoś może polecić jakąś ubezpieczalnię, chodzi o AC i assistance dla kampera. 

Najlepiej dobra, sprawdzona no i tania :)

tak :)

dzwonisz do mnie 666988999 i temat ogarnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, w79 napisał(a):

Sprawdź warunki assistance po awarii ?

Zapytaj o metodę wyceny przed ubezpieczeniem.

Fajne oc dla budki tam jest. Kampera zresztą też. Chodzi mi o cenę oczywiście.

Pamiętajcie, że to produkt pzu  ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, maarec napisał(a):

Sprawdź warunki assistance po awarii ?

Zapytaj o metodę wyceny przed ubezpieczeniem.

Fajne oc dla budki tam jest. Kampera zresztą też. Chodzi mi o cenę oczywiście.

Pamiętajcie, że to produkt pzu  ? 

Witaj Marku

Mnie by interesowało ubezpieczenie przyczepki - za miesiąc kończy mi się polisa w Warcie, ale tam jest drogo.

Chciałbym na budkę zawrzeć zarówno OC jak i Casco.

Jak się w tej powyższej propozycji połapać, żeby nie załapać się na kolejne drogie składki ?

Pzdr

Włodek

 

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BuryKocur napisał(a):

Witaj Marku

Mnie by interesowało ubezpieczenie przyczepki - za miesiąc kończy mi się polisa w Warcie, ale tam jest drogo.

Chciałbym na budkę zawrzeć zarówno OC jak i Casco.

Jak się w tej powyższej propozycji połapać, żeby nie załapać się na kolejne drogie składki ?

Pzdr

Włodek

 

Warta nie należy do najtańszych, ale w tym wypadku wiadomo za co płacisz. Jaki jedyni mają sensowny produkt dla nas. W owu opisane, że obejmuje przyczepy itd. Wielu miało już szansę testować, niektórzy nawet dwa razy w 1 weekend.  

Ja pamiętam szkodę kolegi z forum, gdzie była całka budki z OC sprawcy w pzu. Dalej pewnie jest w sądzie.  Nie chciałbym mieć tam autocasco kampera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maarec napisał(a):

Ja pamiętam szkodę kolegi z forum, gdzie była całka budki z OC sprawcy w pzu. Dalej pewnie jest w sądzie.  Nie chciałbym mieć tam autocasco kampera.

Mam ze starych czasów ubezp. osobiste w PZU - w zeszłym roku miałem wypadek - spadłem z drabiny i porwałem sobie zaczepy mięśni - dostałem orzeczenie lekarskie a PZU odmówiło wypłaty odszkodowania.

Wypłacili dopiero jak założyłem sprawę sądową - wtedy nagle zmienili zdanie i wypłacili cała należność od ręki.

To stara komunistyczna firma - unikam jak ognia.

Zadzwonię do Ciebie jutro w sprawie tego ubezp. budki, chyba, że jesteś w stanie coś zaproponować tutuj.

Knaus Sport 450 - rocznik 2006 - stan bardzo dobry - masz jakąś ofertę na taką przyczepkę OC i Casco?

Realna wartość to myślę obecnie ok 40 tys.

Pzdr

Wl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał(a):

Warta nie należy do najtańszych, ale w tym wypadku wiadomo za co płacisz. Jaki jedyni mają sensowny produkt dla nas. W owu opisane, że obejmuje przyczepy itd. Wielu miało już szansę testować, niektórzy nawet dwa razy w 1 weekend.  

Marek ale piszesz chyba o Asistance auta? Z tego co mi wiadomo, dość sensownie wypada teraz Uniqa w Pakiecie Presiż gdzie w PL holowanie przyczepy bez limitu, a zagranica 1200 km. Tak jest to zapisane w tabeli świadczeń w OWU :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maarec napisał(a):

Warta nie należy do najtańszych, ale w tym wypadku wiadomo za co płacisz. Jaki jedyni mają sensowny produkt dla nas.

Potwierdzam, opisywalem na forum. ASS i AC z Warty zadzialalo szybko i bezproblemowo, pomimo bardzo wysokiej stawki za robiczogodzine u Wadowskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już mam mentlik. Próbowałem kiedyś ubezpieczyć przyczepę to patrzyli na mnie jak na jakieś obce stworzenie. Faktycznie Warta PZU mają w ofercie ubezpieczenie AC dla przyczep (nie nowych)? O teraz widzę że coś faktycznie jest 

Edytowane przez kleo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, w79 napisał(a):

Potwierdzam, opisywalem na forum. ASS i AC z Warty zadzialalo szybko i bezproblemowo, pomimo bardzo wysokiej stawki za robiczogodzine u Wadowskich.

Nie Ty jedyny. Kilka zestawów warta woziła z forum w ostatnich miesiącach.

11 godzin temu, Tomii napisał(a):

Marek ale piszesz chyba o Asistance auta? Z tego co mi wiadomo, dość sensownie wypada teraz Uniqa w Pakiecie Presiż gdzie w PL holowanie przyczepy bez limitu, a zagranica 1200 km. Tak jest to zapisane w tabeli świadczeń w OWU :skromny:

Tak. 

To jest dobry assistance i średnie autocasco oczywiście w najwyższym wariancie ASO. Trzeba pamiętać, że to dawny produkt AXA z logiem Uniqa. Ma być bardzo tani...

 

6 godzin temu, kleo77 napisał(a):

To ja już mam mentlik. Próbowałem kiedyś ubezpieczyć przyczepę to patrzyli na mnie jak na jakieś obce stworzenie. Faktycznie Warta PZU mają w ofercie ubezpieczenie AC dla przyczep (nie nowych)? O teraz widzę że coś faktycznie jest 

Było dzwonić. Ponad 13 lat ubezpieczam autocasco zestawów,  kamperow bez limitu wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://polskicaravaning.pl/ubezpieczenia/

Przeczytałem to. I mi to wygląda na pozyskiwanie danych osobowych przez brokera ubezpieczeniowego. A opis oferty w stylu "bez badania historii szkód" jest co najmniej dziwny (bo już z założenia naprawa powypadkowa co do zasady przywraca pojazd do stanu użytkowania ale i tak wpływa na jego wartość handlową) Ponadto ubezpieczenie bez wyceny rzeczoznawcy kilkunastoletniej przyczepy/kampera jest mało prawdopodobne, chyba że ubezpieczyciel zgodzi się na indywidualną wycenę wg. ofert rynkowych.

Edytowane przez kleo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kleo77 napisał(a):

A opis oferty w stylu "bez badania historii szkód" jest co najmniej dziwny (bo już z założenia naprawa powypadkowa co do zasady przywraca pojazd do stanu użytkowania ale i tak wpływa na jego wartość handlową

To raczej chodzi o to że nie biorą pod uwagę historii "szkodowości" kierowcy przy wycenie składki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Piotrek napisał(a):

To raczej chodzi o to że nie biorą pod uwagę historii "szkodowości" kierowcy przy wycenie składki

Ja tego tematu nie znam (ubezpieczeń) od strony Agenta tylko Klienta ale pamiętam czasy jak "zbierało" się zniżki za bezszkodową jazdę 30%, 40% i więcej. Tego już w takiej formie nie ma. Teraz idziesz coś ubezpieczyć "wprowadzają" Cię do systemu i  mają (Ubezpieczyciele) centralny dostęp do bazy ze szkodami i scoring "wypluwa" ofertę dla Ciebie. (pytanie jak to się odbywa, bez sprawdzania historii szkodowości Kierowcy niby)

Moim zdaniem jest to forma pozyskania danych osobowych w celu prezentowania w przyszłości ofert handlowych. Wprowadzisz dane - dostaniesz informację, że  do ewentualnej wyceny trzeba zrobić ekspertyzę rzeczoznawcy za 1k albo i więcej. Ileś osób zrezygnuje bo wycena to jeszcze nie polisa a dane są i w przyszłości będą Cię bombardować ofertami ubezpieczeń aut/domu/mieszkania itp. - takich standardowych, oferowanych przez każdego Ubezpieczyciela.

Oczywiście odnoszę się tu do używanych przyczep/kamperów które na chwilę obecną nie mają AC tylko samo OC.

Edytowane przez kleo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na AC ubezpieczenie kamper lub przyczepa.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.