Skocz do zawartości

carver trumatic 1800


seba

Rekomendowane odpowiedzi

W sobote jadę na oglądniecie angielskiej przyczepy , w której jest zamontowane ogrzewanie Carver 1800, czy ktoś mi może doradzić jakiego reduktora mam użyć ( 30 czy 50 mbar) , ? chciałbym sprawdzić czy ogrzewanie działa, wziąść butle i reduktor, gdyż sprzedający nie ma w niej butli , czy coś jeszcze będzie mi potrzebne ? jakieś przejsciówki ? nie miałem nigdy do czynienia z Angielkami :)

za wszelkie info, bede wdzięczny . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyryl , witaj .. taki był fabrycznie ? bo znam 30, 37, 50, 60 , o 28 pierwszy raz słysze , a na tabliczce znamionowej coś pisze ? lodówke też masz na 28 ?

roozumiem że trzeba jeszcze złącze na gwint dokupić . czy możesz mi powiedzieć jakiej pojemności bojlery dokładano do tego ogrzewania , i jak się je obsługuje ?

pzd Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o jaki bojler Ci chodzi może masz na myśli butlę gazową..Jeżeli chodzi o bojlej gazowy do grzania ciepłej wody jest pojemności ok.9l (ale nie wiem o jakiej przyczepie mówimy).

Jeśli chodzi o ten reduktor - nawet nie mogę sprawdzić ponieważ przyczepka daleko i już otulona pokrowcem.Jak chyba używam 28 mbara z dużym gwintem - używał do tego redukcji i łączę butlę z reduktorem.(DUŻY TAŃSZY).Oryginalny to 37mbara bo mam taki ale przystosowany do butli angielskiej.

Do próby możesz użyć jakikolwiek bo to chodzi o przepływ gazu by reduktor wydolił i przepuścił odpowiednią ilość gazu do np.lodówka,piec, bojler,grill.kuchnia.-jednocześnie.Ja tylko używałem lodówkę.Gotuję w przedsionku osobna butla.

 

pozdro,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie!

jest co raz zimniej a ja dopiero zaczynam przygode z karawaningiem -sam wyposazam swojego golasa -niedlugo przyjdzie do mnie ogrzewanie carver trumatic sb 1800 -czy mogę Was prosić o informacje dotyczace jego uzytkowania? (link z manualem wygasł a obawiam sie, ze mogę nie ogarniac co i jak) -czy to jest prosta sprawa uruchomic to ogrzewanie -co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

jest co raz zimniej a ja dopiero zaczynam przygode z karawaningiem -sam wyposazam swojego golasa -niedlugo przyjdzie do mnie ogrzewanie carver trumatic sb 1800 -czy mogę Was prosić o informacje dotyczace jego uzytkowania? (link z manualem wygasł a obawiam sie, ze mogę nie ogarniac co i jak) -czy to jest prosta sprawa uruchomic to ogrzewanie -co i jak?

 

Witam jak będziesz miał ten sprzęt zrób fotki wtedy coś się poradzi.

Ty to chcesz montować do kampera czy do czegoś innego?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiam volkswagena transportera t3 na małego kampera -na razie nie mam wiekszych możliwości, na szczęście potrzeb też nie wiec jest ok. spodziewam sie mieć to ogrzewanie na początku przyszłego tygodnia -wtedy zamieszczę zdjęcia. Dzięki za zainteresowanie!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Ja nawet ich nie mogę pobrać bo wywala błąd , więc jak je ktoś ma nawet w rar. to nich puści na meila ew. resztę instrukcji do swifta też , będę wdzięczny wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... gdzie to było...

Gdzie to było... no gdzie to było...:sciana:

Zaraz... :swieca:

O!! jest coś, może stąd coś wyssacie: http://forum.karawaning.pl/topic/9754-instrukcja-obslugi-do-wszystkich-przyczep/page__view__findpost__p__226519 :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.