Skocz do zawartości

[Relacja] Mandrolowe zimowe Rovaniemi 2023


Rekomendowane odpowiedzi

Wow . To dopiero karawaning zimowy się odprawia. 

Ja też zgłaszam obecność :banan:

8 godzin temu, peja76 napisał(a):

Widzę że gruba akcja się szykuje :palacz:

Albo grubo.,albo wcale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, Mandrol napisał(a):
9 godzin temu, Misio napisał(a):

Już ruszyliście?

Michał, my już wrócili. Gdybyś poczytał a nie tylko fotki oglądnął to byś wszystko wiedział ;) Ale dzięki za radę- szczerze nie wiedziałem...

Niestety temat zauważyłem wracając z pracy...przerzuciłem okiem z grubsza, a temat butli mnie ciut zaniepokoił...dlatego taką wrzutkę zrobiłem...

Obiecuje poprawę i już będę uważniejszy ?

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mandrol zmienił(a) tytuł na [Relacja] Mandrolowe zimowe Rovaniemi 2023
13 godzin temu, Mandrol napisał(a):

Nie zazdraszczać tylko jechać samemu ;)

Hehehe już mam to w planach ale chce połączyć z Gibraltarem … ale obecnie czekam na żonę jak zakończy tematy naukowe … wrrr jak my tęsknimy za COVID oraz nauką i pracą zdalną … i komu to przeszkadzało.

ps wyczekujemy Waszej relacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wyprawa, pokazujesz, że z przyczepą i to w takich warunkach można jechać.

Te 5 butli z gazem i reduktory za 260zl to kryminał. Tam gazu nie tankują? Dwa gasbanki lub jeden i 11kg propanu w stalowej butli.

Ja nie chciałem wozić koła zapasowego w tylnym piętrusie, a Ty tam zapakowałeś 3x21kg? Domyślam się, że nacisk sprawdziłeś na taką trasę :) bo o dmc się nie martwię :).

A reszta ekip niech żałuje :)

Brawo za przygotowania i podejście do wyprawy. Dla mnie całkowicie egzotyczny kierunek, kilka miesięcy musiałbym poświęcić na planowanie a na koniec szukał drugiej ekipy na wsparcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maarec napisał(a):

na koniec szukał drugiej ekipy na wsparcie.

Tego mi zawsze brakuje w naszych wyprawach... jakoś samemu niezbyt mnie to bawi - a jechać na urlop w stresie, to wolę nie jechać... i jadę gdzieś indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Misio napisał(a):

Tego mi zawsze brakuje w naszych wyprawach... jakoś samemu niezbyt mnie to bawi - a jechać na urlop w stresie, to wolę nie jechać... i jadę gdzieś indziej...

Niby tak. Zawsze dobre przygotowanie jednak daje jakiś tam spokój jadąc w nowe miejsce.

Ciekawe czy @Mandrol wie jakie są koszty holowania zestawu ze Skandynawii? Ja wiem, ze bez mega assistance lepiej się tam nie zapuszczać  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, maarec napisał(a):

jakie są koszty holowania zestawu ze Skandynawii? Ja wiem, ze bez mega assistance lepiej się tam nie zapuszczać 

Marku - a czy możesz to jakoś rozwinąć ?

Pytam bo być może w tym sezonie wybrałbym się z przyczepką do Szwecji - tyle, że jeżeli tam pojadę to promem do Karlskrony i potem pokręcę się wzdłuż szwedzkiego wybrzeża, które dość nieźle znam od strony wody.

Takie są w każdym razie plany, ale to nie ten wątek - tu prośba, abyś rozwinął temat tego assistanse w Skandynawii.

Z góry dzięki

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Misio napisał(a):

Tego mi zawsze brakuje w naszych wyprawach... jakoś samemu niezbyt mnie to bawi

ja wręcz przeciwnie, nic tak nie zepsuje wyjazdu jak przyjaciele na karku :drive:

  @Mandrol przycupnę sobie gdzieś z boku :swiety: popatrzę

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BuryKocur napisał(a):

Marku - a czy możesz to jakoś rozwinąć ?

Pytam bo być może w tym sezonie wybrałbym się z przyczepką do Szwecji - tyle, że jeżeli tam pojadę to promem do Karlskrony i potem pokręcę się wzdłuż szwedzkiego wybrzeża, które dość nieźle znam od strony wody.

Takie są w każdym razie plany, ale to nie ten wątek - tu prośba, abyś rozwinął temat tego assistanse w Skandynawii.

Z góry dzięki

Pzdr

Ostatni rachunek za kampera 3,5t w  przeliczeniu zakręcił się pod 33.000zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, chris_66 napisał(a):

ja wręcz przeciwnie, nic tak nie zepsuje wyjazdu jak przyjaciele na karku :drive:

Wszystko zależy jakich ma się przyjaciół ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chris_66 napisał(a):

ja wręcz przeciwnie, nic tak nie zepsuje wyjazdu jak przyjaciele na karku :drive:

  @Mandrol 

..... faktem jest, że ludzi sie nigdy tak nie pozna, jak na wspólnym wyjeździe .... pod każdym wględem, zresztą chyba nawet takie przysłowie jest !!!!

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, maarec napisał(a):

Ostatni rachunek za kampera 3,5t w  przeliczeniu zakręcił się pod 33.000zl 

To jednak ponowię pytanie - czy mógłbyś to jakoś rozwinąć ?

Myślę, że taka wiedza przyda się wszystkim - do Szwecji niedaleko a kraj bardzo ciekawy i wart zwiedzenia.

Pzdr

Wł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Misio napisał(a):

Niestety temat zauważyłem wracając z pracy...przerzuciłem okiem z grubsza, a temat butli mnie ciut zaniepokoił...dlatego taką wrzutkę zrobiłem...

Obiecuje poprawę i już będę uważniejszy ?

Relax Michał ;)

2 godziny temu, maarec napisał(a):

Świetna wyprawa, pokazujesz, że z przyczepą i to w takich warunkach można jechać.

Te 5 butli z gazem i reduktory za 260zl to kryminał. Tam gazu nie tankują? Dwa gasbanki lub jeden i 11kg propanu w stalowej butli.

Ja nie chciałem wozić koła zapasowego w tylnym piętrusie, a Ty tam zapakowałeś 3x21kg? Domyślam się, że nacisk sprawdziłeś na taką trasę :) bo o dmc się nie martwię :).

A reszta ekip niech żałuje :)

Brawo za przygotowania i podejście do wyprawy. Dla mnie całkowicie egzotyczny kierunek, kilka miesięcy musiał bym poświęcić na planowanie a na koniec szukał drugiej ekipy na wsparcie.

 

Ale jaki kryminał? Niech pierwszy rzuci kamień...

2 godziny temu, Misio napisał(a):

Tego mi zawsze brakuje w naszych wyprawach... jakoś samemu niezbyt mnie to bawi - a jechać na urlop w stresie, to wolę nie jechać... i jadę gdzieś indziej...

Kto nie ryzykuje ten nie spija szampana ;)

2 godziny temu, maarec napisał(a):

Niby tak. Zawsze dobre przygotowanie jednak daje jakiś tam spokój jadąc w nowe miejsce.

Ciekawe czy @Mandrol wie jakie są koszty holowania zestawu ze Skandynawii? Ja wiem, ze bez mega assistance lepiej się tam nie zapuszczać  :)

Marku, relax ;)

1 godzinę temu, chris_66 napisał(a):

ja wręcz przeciwnie, nic tak nie zepsuje wyjazdu jak przyjaciele na karku :drive:

  @Mandrol przycupnę sobie gdzieś z boku :swiety: popatrzę

Krzyśku, dawaj na fotel i relax ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, coxWlkp napisał(a):

Hehehe już mam to w planach ale chce połączyć z Gibraltarem … ale obecnie czekam na żonę jak zakończy tematy naukowe … wrrr jak my tęsknimy za COVID oraz nauką i pracą zdalną … i komu to przeszkadzało.

ps wyczekujemy Waszej relacji

Rovaniemi i Gibraltar- czy te miejscowości nie dzieli jakieś 6000km? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.