Skocz do zawartości

Bułgaria '2023


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono. Rozważam spędzenie tegorocznych wakacji w opcji Bułgaria.  Wstępnie przy współpracy Wujka Google Maps nakreślam trasę i przeszukuję miejsc postojowych, stacji tankowania LPG. O ile przez Słowację i Węgry nie ma problemu,  o tyle jak widzę w Rumunii, wzdłuż autostrady A1 od Nadlac, przez Arad do Bukaresztu i dalej RUSE,  nie widze zaznaczonych stacji paliw (jak nasze MOP).  Oczywiscie zjezdzając na drogi lokalne, znajduję stacje paliw, w tym LPG. Ktoś zna jak to wyglada z tankowaniem, w tym LPG  bezpośrednio na Autostradzie A1 ? !

 

RUMUNIA STACJE LPG Autostrada A1.dot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie załącznik się otwiera,  ale moze nie jest on najwazniejszy, po prostu ukazuje planowaną trase przejazdu przez Rumunię, autostradą A1.

Zapytanie jest do osób, które podrózowały autostradami w Rumunii i mają swoją opinię, wiedzę o stacjach paliw, bezpośrednio przy autostradzie

Administrator uniemożliwia wklejenia linku z ggogle  całej trasy / lub ja nie umiem zrobic skrótu do linka google maps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zbyszek napisał(a):

Witam szanowne grono. Rozważam spędzenie tegorocznych wakacji w opcji Bułgaria.  Wstępnie przy współpracy Wujka Google Maps nakreślam trasę i przeszukuję miejsc postojowych, stacji tankowania LPG. O ile przez Słowację i Węgry nie ma problemu,  o tyle jak widzę w Rumunii, wzdłuż autostrady A1 od Nadlac, przez Arad do Bukaresztu i dalej RUSE,  nie widze zaznaczonych stacji paliw (jak nasze MOP).  Oczywiscie zjezdzając na drogi lokalne, znajduję stacje paliw, w tym LPG. Ktoś zna jak to wyglada z tankowaniem, w tym LPG  bezpośrednio na Autostradzie A1 ? !

 

RUMUNIA STACJE LPG Autostrada A1.dot 1.69 MB · 8 pobrań

Bez przesady, otwórz mapy.cz, kliknij w tabelce "lpg" i wyswietli Ci się taka mapka jak niżej.

Potem klikasz na pasującą Ci ikonkę stacji i odczytujesz adres

 

LPG - Rumunia.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. POMOCNE.  Nie wpadłem na tę stronkę www.  Zazwyczaj posługuję się wstępnie mapami Wujka Google, ustalajac trasę, postoje, tankowanie, noclegi. Dla stacji LPG posługuję się specjalistyczną sroną www.MyLGP.

Dziwi mnie tylko, że Google nie pokazuje Stacji Paliw przy Autostradach w Rumunii. W drogach krajowych, w miastach jest OK.  Teraz już mam łatwiej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zbyszek napisał(a):

 

Dziwi mnie tylko, że Google nie pokazuje Stacji Paliw przy Autostradach w Rumunii.

 

widząc na żywo autosrtady w RO nie dziwi mnie to :sciana: , albo nic nie ma, albo jeszcze w budowie, albo już nieczynne,

ogólnie z LPG nie będzie problemu , zawsze coś po drodze się znajdzie, może kawałek w bok ale jest dostępne bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2023 o 12:35, Zbyszek napisał(a):

Dziękuję. POMOCNE.  Nie wpadłem na tę stronkę www.  Zazwyczaj posługuję się wstępnie mapami Wujka Google, ustalajac trasę, postoje, tankowanie, noclegi. Dla stacji LPG posługuję się specjalistyczną sroną www.MyLGP.

Dziwi mnie tylko, że Google nie pokazuje Stacji Paliw przy Autostradach w Rumunii. W drogach krajowych, w miastach jest OK.  Teraz już mam łatwiej

 

Nie ma sprawy. Po to tu jesteśmy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.