Skocz do zawartości

Camping Alexa czy Pod brzozami


Kamilh83

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Kamilh83 napisał(a):

Witam.

Który camping wart polecenia dla rodziny z dziećmi?

Camping Alexa w Chłapowie czy Camping Pod Brzozami Ustronie Morskie?

Dodam, że planowany wakacyjny wyjazd z przyczepą w szczycie sezon.

Każdy pod warunkiem że znajdziesz miejsce na rezerwację. To są najbardziej oblegane kempingi. Np. Alexa rozpoczyna rozpoczyna rezerwacje już w Czerwcu na kolejny sezon:-). Styczeń to już trochę może być późno..:-). Te kempingi raczej wyznaczają standardy w Polsce. Także będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczecie sezonu to trochę przeje..... żeby znaleźć miejsce na tych kempach ale jak miałbym wybierać to Alexa, dlatego że fajny widok jak dla mnie i możliwości siedzenia/opalania sie na klifie, jak dla was to pewno Pod Brzozami bo do morza prosta droga, dwie ulice parę schodów i jesteś. Zejście z Alexy na plażę to dość strome schody nie do końca równe i trochę ich jest, na klifie jak z dziećmi to oczy do okoła głowy, wszystko zależy ile dzieci mają lat.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeden i drugi jakieś animacje ma.

Ja nie polecam pod Brzozami w szczycie sezonu. Byliśmy tam raz w lipcu i więcej tam nie zawitamy z jednego powodu - niestety upychają przyczepy i namioty ponad zdrowy rozsądek (byle weszło) - tak więc można się przez okna witać się z sąsiadami. Mam wrażenie, że jedynie na polach na półwyspie Helskim jest tak gęste stawianie przyczep porównywalne z Pod Brzozami. Tak poza tym infrastruktura bar i lokalizacja całkiem ok. Niestety dla nas ten minus przekreśla wszystko inne. Oczywiście nie piszę o parcelach (bo takie też mają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kamilh83 napisał(a):

Planujemy na dniach zarezerwować parcele (box campingowy jak padnie na Brzozy) więc myślę, że trochę przestrzeni na tak wyznaczonych miejsca będzie.

Brzozy jeszcze plus że niby z boku a jednak w centrum miasteczka, z Alexy jednak trzeba trochę przejść żeby dotrzeć do centrum Władka, zależy kto co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na Alexa pod koniec sezonu tego roku , pierwszy raz i zona tylko chciała jechać po to by był animator dla dzieci co dzień od 16 godziny a ze mam 3 chłopaków 8,8 i 10 lat wiec na plus, animator był niby Pan ale nie do końca jego ubiór świadczył o tym . Pole na plus chodź Pani kazała iść na początku wybrać miejsce jak to zrobiłem to wyszła pokazać które miejsce jest wolne dopiero

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kamilh83 napisał(a):

Orientuje się ktoś jak jest z animacjami dla dzieci na tych campingach? Są tylko w weekendy czy w tygodniu też?

 

Od 3 lat jeżdżę do Alexy z Żoną i córka 11lat, 2 lata mielismy ta sama miejscówkę a w 2022 rezerwacja była już tylko możliwa na tz nieciekawe miejscówkę, rezerwacja w styczniu na lipiec na 2tyg, w 2022 po zakończeniu urlopu zrobiliśmy odrazu rezerwację na naszą miejscówkę na pierwsze 10 dni lipca, ogólnie dla dzieci raj córka o świcie wychodziła o zmroku wracała, animacje codziennie bez względu na pogodę plac zabaw ogrodzony dodatkowo monitorowany, tz. Ochrona pilnuje by na teren miały wejście jedynie osoby z opaskami, teren ciekawy, widoki też plaża czysta, sporo toalet, łazienek, pryszniców więc z niczym nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kamilh83 napisał(a):

planowany wakacyjny wyjazd z przyczepą w szczycie sezon.

Cokolwiek byś nie wybrał to będzie źle.

Nad Bałtykiem w szczycie sezonu zawsze jest tak samo. Tłoczno, brudno, przaśnie, chamsko, irytująco. Rozumiem że z dziećmi szkolnymi, trudno o inny termin :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.