Skocz do zawartości

Camping Julia w Samociążku


TomekReda

Rekomendowane odpowiedzi

Camping Julia w Samociążku

Witam wszystkich. Był to mój pierwszy wypad na ten kemping po remoncie przyczepki w celach testowych. Jest to ośrodek wypoczynkowy z wydzielonym polem kempingowym / namiotowym. Ogólnie ośrodek i kemping pod kątem czystosci oceniam na dobre 4+. Jednakże toalety i prysznice są w niewielkiej odległości po stronie ośrodka w odległości ok. 100m. A że są ogólnie dostępne to różnie bywało z czystością i dodatkowo za stan infrastruktury postawie ocenę dostateczną.

Niestety ocenę 0 stawiam za miejsce do mycia naczyń w części kempingowej. Jeden zlew jednokomorowy osadzony na stojaku przy linii brzegowej z zimną wodą i dojściem po kilku ruszających się płytkach chodnikowych. Bez kaloszy ani rusz.

Są fajne miejsca grillowe z ławkami i stolikami.

Rozstawianie przyczep i namiotów niezorganizowane i każdy się stawia zdroworozsądkowo. 

Ogólnie miejsce ciche, tanie i jak jest pogoda to dzieciaki mogą się popluskać w jeziorze - plaża w części ośrodka.  

Najbardziej mi się nie podobało że część kempingowa ma bezpośredni dostęp do linii brzegowej, lecz są tam pomosty i łódki i trzeba bardzo bardzo uważać na małe dzieci bo może dojść do tragedii przez chwilkę nieuwagi. Ale uważać i przewidywać trzeba zawsze przy dzieciach ?

Idealne miejsce na ciepły weekend.


kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz / Samociążek


Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tam próbowałem być. Wcześniej telefonicznie ustaliłem nasz przyjazd - wszystko przez telefon super. Po przyjeździe w pierwszej kolejności pokazano nam miejsce na parkingu. Na moją propozycję postawienia przyczepy w innym miejscu prawie mnie wyśmiano i stwierdzono w osobie p. kierowniczki,  że albo tu gdzie oni chcą albo nigdzie. Nadmienię, że było sporo miejsca tam gdzie chcieliśmy stać. Finał był taki, że wróciliśmy do Ciechocinka. Może to pojedynczy przypadek ale jednak zgrzyt pozostał i obietnica nigdy więcej w Samociążku.

Po powyższej lekturze widzę, że niewiele się tam na lepsze zmieniło.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.