Skocz do zawartości

Czy był ktoś w Primosten


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Zawias21 napisał(a):

Mnie też interesuje ten kierunek.

Macie jakieś doświadczenia z poprzednich lat dotyczące wolnych parcel na tym kempingu w lipcu bez rezerwacji?

byłem bez rezerwacji w  2021r na przełomie lipca i sierpnia. kilka parcel było do wyboru ale to były kilkudniowe okienka, na pełne dwa tygodnie bez rezerwacji raczej nie było by szans. Moja rada tak jak chcesz jechać nie stacjonarnie tylko po kilka nocy na różnych kempingach to można jechać w ciemno , a jak chcesz stać tydzień dwa w jednym miejscu to trzeba wcześniej rezerwować .

nam na Adriatkiu trafiła się parcela w pierwszej linii .

20210730_161335.thumb.jpg.0e5a64e816ca6dc3d73f5200793b5be3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suzu4x4 przyjemna miejscówka.

Jaka tam jest plaża na tym kempingu? Szukam fajnego miejsca na wypoczynek z małymi dziećmi - plaże skaliste dla nas odpadają. I najlepiej bez basenów - ich użytkowania zawsze kończy się zapaleniem zatok u dzieci juz 4 dnia urlopu.

Dla nas parcelka na 2 tygodnie. Mam wewnętrzny problem rezerwacjami - nie lubię się tak na sztywno określać z terminem...

Bylismy już na strasko i bivillage - wrażenia pozytywne. W tym roku chcielibyśmy pokierować się w stronę Splitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Zawias21 napisał(a):

@Suzu4x4 przyjemna miejscówka.

Jaka tam jest plaża na tym kempingu? Szukam fajnego miejsca na wypoczynek z małymi dziećmi - plaże skaliste dla nas odpadają. I najlepiej bez basenów - ich użytkowania zawsze kończy się zapaleniem zatok u dzieci juz 4 dnia urlopu.

Dla nas parcelka na 2 tygodnie. Mam wewnętrzny problem rezerwacjami - nie lubię się tak na sztywno określać z terminem...

Bylismy już na strasko i bivillage - wrażenia pozytywne. W tym roku chcielibyśmy pokierować się w stronę Splitu.

plaża jak w większości , żwirowo - kamienista i miejscami wystające skałki.  Bez rezerwacji 2 tyg w jednym miejscu może być ciężko choć jak nie zależy Ci na super miejscu przy morzu to w głębi kempingu może i realne.

W tej okolicy z takich większych kempingów to jeszcze Solaris koło Szibenika i Belveder Camp koło Trogiru, ale nie byliśmy tam już z dobre pięć lat więc nie wiem jak obecna sytuacja.

Od Splitu w dół to już raczej tylko mniejsze kempingi , nie uświadczysz tam kempingów typu Straśko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.